eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 01:24
Ben almayacağım o almayacak sonra ne olacak?Tribünleri terk mi edeceğiz yönetim kötü diye.Aksine daha fazla orada olacağız.Başlıkta çok saçma olmuş.Ben kombine alıyorum.
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 01:58
Alıntı yapılan köfteci

Yönetimi begenirsiniz veya begenmessiniz,antrönör veya futbolcular icin begenip begenmediginiz olabilir her sey hakkinda insanlar hürdür süphesiz ,bilet alip almamaktada fakat bir baslik acip ALMIYOR VE hele hele  ALDIRMIYOR gibisinde bir yaklasim hic bir Eskisehirspor taraftarina yakismayan bir yaklasimdir  ben kendi adima acani ve destekleyenleri hayifliyorum bazi seylere karsi cikmak baska klübün gelirlerini baltalamak ve onun hakkinda negatif  kampanyavari yaklasim baska seydir.
kime ne kazandıracak kombine almamak ben merak ediyorum tamamen eskişehirsporun önünü tıkamaktan başka birşey değildir ben konuyu acan arkadasın iyi niyetinden süphe ediyorum
Yukarı
lidersy Liste gör
Yazar

SİNAN
Yer: ZONGULDAK
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 02:19
herkezin görüşüne saygım var ama bu baslıga saygım yok kimse kusura bakmasın yönetim iyi yada kötü rahatsız oldugun birsey varsa düzgünce belirtirsin kombine almamak bir tercih ama aldırmamak ne demek kaybeden yönetim degil biz oluruz bu arada sayılan ilk 4 madde hadi yapalım diyerek olmuyor bunun ülkemizde örnekleri cok bunların yapmaya sadece yönetimin gücü yetmez eger senin paran varsa buyur bunları sen yap bu şehirde seni baskan yapsın olurmu 5. maddeye gelince neye göre pahalı neye göre ucuz biraz araştırma yapmak lazım
Yukarı
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 02:23
Abilerim, kardeşlerim, genç arkadaşlarım ya 2 gündür düşünüyorum ne yapabilirim... Ben yıllardır dışarıda olduğumdan Eskişehirimden uzağım düzgün bir Türkçe ile bildiri yazmam şuan. Taraftar grupları bir araya gelirse ben bildiriye destek veren bir site yapabilirim bir tür imza kampanyası yani bir eylem yapılacaksa bunu SANAL kısmını ben hal ederim. Biriside çıksın artık Eskişehirde birşeyler yapsın.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 02:44
Saçma..İlla protesto yapılacaksa adam gibi biyerde toplanılır basın açıklaması yapılır.Kombine almamak ya da aldırtmamak sadece Büyük Eskişehirspor Camiasının ÖNÜNÜ Kapatır.Sonra kimse başarıda beklemesin.Wink
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 02:46
Sonuna kadar tam destek...İyi günde sevmedikki kötü günde terkedelim?
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 02:47
Konunun 16 sayfalık garip gidişaatına 17. sayfada "DUR" diyen abi ve kardeşlerimize yardımcı olabildiysem ne mutlu.Saçmalamanın anlamı yok.
Nefer
Yukarı
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 02:49
Alıntı yapılan Mustang1965

kime ne kazandıracak kombine almamak ben merak ediyorum tamamen eskişehirsporun önünü tıkamaktan başka birşey değildir ben konuyu acan arkadasın iyi niyetinden süphe ediyorum

Kombine almayarak Eskişehirin önünü tıkamıyoruz aksine açmaya çalısıyoruz..Bu stadda başarı gelmez..
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
ati26 Liste gör
Usta Yazar

Atilla
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 03:09
Kombine almamak hiç bir sey için çözüm değildir.
Böyle hak aranmaz, eğer gerçekten kulübün geleceğini düşünen varsa
GİTSİN KULÜBE ÜYE OLSUN...!!! SEÇME HAKKINA SAHİP OLSUN..!!!

BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 30/May/2010 saat 03:30

tepki vermenin ne olduğun tam olarak çözemiyoruz sanırım. bende istemiyorum bu şartlarda bu stadta maç izlemek, bu yönetimide istemiyorum ama elimizi kolumuzu bağlayan bir nokta var biz bu takıma sevdalıyız.

kombinelerde öenmli bir gelir kapısı. daha yeni bitirdiğimiz yılın başında transferler kombineler bağlanmıştı hatorlarsanız. şimdi kombine almıyorum demek kurulacak takıma destek vermemk olur (tabiki sözüm durumu kombine alabilcekken almayanlara) bu başlıktaki şikayetler zamanla çözülücek mutlaka, şimdi stad başka yere taşınsa çok daha farklı tartışmalar yaşanıcak.

biz herzaman olduğu gibi destek verelim işler ne kadar bize göre ters gitsede... kombine almmak aldırmamak kendi kendimize vurduğumuz baltadır...
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1516171819 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır