eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 14:57
Alıntı yapılan xenon26

valla ben alırım yine kombinemi..yönetim vecibelerini yerine getirmiyo diye kendimimi cezanlandırıcam..ben klup para kazansın diye degil takımımı destekleyip o atmosferi yasamak icin gidiyorum oraya..ligtv 10 lira yapacakmış,gurbetteki esesliler için super bi olanak..ama bana üstüne para verseler stadda izlemek varken oturup evde televizyon karsısında izlemem macımı.

Abi o zaman 100 yıl yazılar yazarız başlıklar açarız Açık kapansın, kale arkaları yapılsın diye bu işin artık sonuçlanması lazım
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 15:00
Ben renktaşımın,arkadaşımın,abimin,babamın kısaca herkesin modern bir stadda hak ettiği şekilde maç izlemesini istiyorum kombine almamak veya aldırmamak ne kadar etkili bir eylem olacak grupların(hepsini kastedmiyorum)çıkarları olduğu zaman açıklama yaptığını da biliyoruz gün belirleyin eşe dosta herkese duyurun olabildiğimiz kadar kalabalık olalım sesimizi duyuralım.Sömürülmekten ve salak yerine konulmaktan bıktım ne gerekiyorsa yapılmalı ve sonuna kadar destekliyorum.
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 15:01
Serkan kardeşimi kutluyorum ve Tavsiyelerde bulunacagım

Serkan buraya güzel bir başlık acmış ama her ne hikmetse birileri hep malefet Eskişehirspora zarar verilir deniliyor peki onlara ben sorayım isteyen istedigi gibi at koştursun her konudan onlar faydalı olacakda bizlermi zarar verecegiz Eskişehirspora Yönetimin 15 tirilyon alacagı söleniyor havalarda ucuşuyor acaba bu borclar nerden geldi acıklarmısınız ben söleyim bedava bilet bedava kombine bedava otobüs bedava deplasmanada bilet yönetimin yedigini ictigini karşıla peki bu takıma hep serkanlar yucelermi zarar veriyor serkan ne diyor bazı şeylerin degişmesi gerektigini vurguluyor ama her ne hikmetse malefet olan cok icrat eden yok şimdi soruyorum derneklere guruplara elinizi taşın altına soku bu sesiz gurup arkanızda olacakdır olmazlarsada birdaha bu tür işlere girmeyiz olur biter yöetime devalarca seslendik artık şefah olun diye ama dinleyen oldumu hayır birileri haksıslıga dur derken birileri cıkdı büyük başkan el sala  dedi

Serkan kardeşim sanada kızıyorum ben neden cünkü benden hic ders almamışsın nasıl benim acıgımı aradı milet nasıl bedava bilette hayır deyince kötü ben oldum ihale bana nasıl kaldı şimdi sanada aynısını yapacaklar nasıl olacak bu seni bezdirecekler olmadı tehtit edecekler

Bana türlü türlü laf söleyen oldu neymiş efendim ben taraftar degilmişim anlamıyormuşum Acık türbüne gecip mac seyredecekmişim bilmem birileri yılardır bedavadan bilet alıyormuş ozaman nerdeydin gibi türlü türlü laf söleyecek laf bulamayansa yazıların kötü biz almadık o almadı bu almadı bunlar aldı vesari laflarla seni bezdirecekler işte sana kızdıgım nokdada bu benden hic ders almamışsın cünkü sen birilerin döner sermayasine taş koyorsun orta cagdan kalma sdatla ne yapacaksak güzelikler ve yapılan her şeyin arkasında mutlaka malefet cıkıyor kimse kimsenin esesliginden şüpe edemez kimi vardır bedavadan gider maca kimi vardır parasıyla ama ne hikmetse bedavadan giden sös sahibidir parasıylada giden hep dışlanır dünden beri sana özel msj atıyorum ama gitmiyor msj kutun dolu sanırım allah kolaylık versin ne diyem

NE KOMBİNE NEDE BİLET ALMIYORUM VE ALDIRMIYORUM
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
ekukrer Liste gör
Usta Yazar

Engin KÜKRER
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 15:03
Ben Siirt'te görev yapıyorum... belki bir maç bile seyretmeyeceğim stattta ama yine de alacağım kombinemi sırf kulübe destek olsun diye... tepki göstermek başka, EsEs'i mali yönden zor duruma sokmak başka... Ayrıca başlıkta çok yanlış olmuş... ALMIYOR kısmını anladım da ALDIRMIYORUZ kısmını anlamadım... ne yapacaksınız standın önünde bekleyip alanlara mani mi olacaksınız...

Ayrıca tepki gösterilecekse eğer bunu kulübü maddi yönden zor duruma sokmadan da yapabiliriz... Mesala Sezon açılışında tüm stat 5 dk. tezahurat yapmayıp sahaya arkasını dönmesi gibi... daha farklı şeylerde bulunabilir ama bu ESESi maddi yönden cezalandırmak olmamalı...
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer
Yukarı
irfnzcn Liste gör
Usta Yazar

irfan
Yer: eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 15:04
1-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI zemini açık trıbunun alt sıralarında mac ızlenebılmesı ıcın gereken mesafeye ındırılene kadar;
2-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI üstü eskişehirspor taraftarına layık ve akustık dusunerek kapatılana kadar;
3-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI kale arkaları yapımına baslanana kadar;
4-ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI giriş,cıkısları,tuvaletleriive trıbunlerın temızlıgı bız taraftarın bır gelır kapısı degıl;bu klubun sahıbı oldugumuzu ve en ıyılerıne layık oldugumuzu anladıgınız zamana kadar;
5-ESKİŞEHİRSPOR TARAFTARININ gelir düzeyine göre uçuk kacık kombıne bılet fıyatları ve bilet fıyatlarından vazgecene kadar;

EYLEM YAPMAK ÇOK DOĞRU
  Ama bana göre kombine almamakda bir o kadar yanlış,neden yanlış  kombine almamak çünkü kombine  UCUZA GELİYOR.
  Olan gene taraftara olur sayın başkan bilet fiyatlarını yüksek tutar kombine almayan taraftarda mecbur bu biletlerden alır çünkü bu taraftar bu takımı hiçbir zaman yanlız bırakmadı.bence bundan sonrada bırakmaz aslında kombinelerin hepsini alacaksın ki bedava girenlere engel olacaksın.
 ve her maç tepkini stad'da vereceksin. bence KOMBİNE ALMAMAK TARAFTARIN ZARARINA OLUR...

SENİ BİZİM KADAR SEVEN OLDU MU?
Yukarı
Erman Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 15:06
Bu da bir protesto fakat bence bunu gerçekleşmesini bekleyecek zamanımız yok.Haftaya cumartesi kongreden sonra yapılacak protestolar çok etkili olmayacaktır.Gelecek 3 yılımızı etkileyecek bir kongre yapılacak ama biz taraftarların üzerinde sanki ölü toprağı var.

Bu hafta içinde kurumsallaşmayı,kulübün yönetim şeklini protesto edecek bir şeyler yapmazsak her şey için çok geç olur.
Es Es/ermanka26

www.unieses.org    
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 15:22
Abilerim. İyi güzel hoş bu sitede birtakım adımlar atılmaya çalışıyor, ancak... Bu siteye girmeyi bırak, adını bile bilmeyen sokaktaki Simitçi Ahmet abim, Gümüşçü Yusuf dayım, Perdeci Sabri amcam ve daha niceleri hayatını bu takıma adamışlar. Onyıllardır bu kulübün peşinden koşan her sene kombinesi ceplerinde ve cefalar ne kahırlar çekmiş insanlar... O insanların kombine almasını bırakın bir eylemin, askeri yasak gelse dahi kimsenin durdurabileceğini sanmıyorum... Hemen ardından bende bu tarz bir protestoda bulunmayacağımı belirtiyor, yazın çalışarak alın terim ile kazandığım 3 kuruş param ile kombinemi alacağımı bildiriyorum. Saygılar...
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 15:28
Yarin, sevgilinin ağabeyi vurdumduymaz diye sevdadan vazgeçilir mi?
Kombine de yar için, kulübe ÜYELİK de sevgili için... Şükür üye olabildim, iş yoğunluğu nedeniyle yuvadaki maçlara gelemesem de Nefer tarafından alacağım kombine... Tepkiye, eyleme "Evet", ARMA'nın kan kaybına "HAYIR"... Bence kombine alalım gönüldaşlar, ES ES için...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
Şafak Liste gör
Usta Yazar

Şafak
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 15:42
o stada kalkıp 30 lira bilet isterler bide bi bilete 15 lira kombineye 200 liradan fazla para vermem
Yukarı
Baybars Liste gör
Yazar

Nevzat
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 15:54
Maçlara zaman bulup gidemesem de KOMBİNEMİ ALACAĞIM, hatta 2 yeğenimin kombinesini de ben alacağım.
ESES taraftarlığı öyle yüce bir şeydir ki.
Bu kulüp var oldukça HEP DESTEK SONUNA KADAR DESTEK.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1011121314 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,598 saniyede hazırlanmıştır