eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı2010-11 sezonu kombine ALMIYOR ve ALDIRMIYORUZ

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 134>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 14:04
bende düzenli kombine alan birisi olarak BU SEZON KOMBİNE ALMIYORUM
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
emrahblk_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

emrah
Yer: izmir
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 14:07
bu ne anlamsız başlıktır böyle gelmeyecek gelmez.
Yukarı
ESES2688 Liste gör
Deneyimli Yazar

MAHMUT
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 14:12

yönetim eğer bu senede açığın üstünü ve kale arkalarını yapmazsa bende almıyorum ....

ESKİŞEHİR
Yukarı
kanlıpınarlı Liste gör
Yazar

samet arslan
Yer: istanbul
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 14:26
o stadı boş görmektense maç izlemem daha iyi çakala kuzu emanet ediyorsunuz bu stad bizim o çakalların değil biz sahip çıkıp tepki göstermezsek stad filan yenilenmez tepkiyi stada gitmeyerek değil tam tersine gidip orada isteklerimizi dile getirmemiz lazım boş stadı niye yenilesinler ki??
SENİN İÇİN ES-ES SENİN İÇİN
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 14:30
Grupların çoğundan açıklama falan beklemeyin.Onlar anca kendi çıkarlarına bişey olduğu zaman yönetici arabası..vs taşlarlar.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
esigor Liste gör
Yazar

Rıdvan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 14:31
Eskişehir stadyumu gençlik spor müdürlüğüne ait. Ama klübe 40 küsür yıllığına kiralandı. Bununla bir bağlantısı olabilir mi ki stadı yenilememek istememelerinin.
Siirt - ERUH ----------------- Artık HürGeNeRaL
Yukarı
harun26180 Liste gör
Yazar

Harun
Yer: Aşk-ı Şehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 14:34
Kombine almama olayına karşıyım eskişehirspor bundan maddi ve manevi zarar görebilir. Ayrıca böyle bir tepkinin sonuç verebilmesi için eylüle kadar ekime kadar zaman gerekli.

Önümüzde kısa sürede çözülebilecek bir fırsat var. 5 hazirandaki kongrede birlik olup orda dile getirelim. 
Yukarı
ascolak Liste gör
Yazar

Ahmet Serhat
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 14:37
Alıntı yapılan esesserkan26

Alıntı yapılan ascolak

2008-2009 sezonunda hakem hataları yüzünden kaybedilen puanları bir yürüyüş ve basın açıklaması ile protesto eden siz değil misiniz?? bu sezon takım ankaragücü maçına giderken tesislerde toplanıp onları yolculayan siz değil misiniz??? sezer ve jaycee Eskişehir e geldiğin de onları grupça karşılayan siz değil misiniz?? şimdi neden toplanamıyorsunuz neden bu kadar basit ve hiç bir yarar sağlamayacak bir işin peşinde koşuyorsunuz sizler bu değilsiniz sizler masaya yumruğunu nasıl vurmasını bilen ve vurduğunda ses getiren ESKİŞEHİRSPOR taraftarısınız daha öncekilerde nasıl yoplandıysanız tekrar toplanın ve tepkinize yüzyüze koyun başka türlü hiç birşey kazanamazsınız!!!! not:burada siz diye bahsettim çünkü gurbette olduğum için tüm bu organizasyonlara katılamadım ve sizlere gıpta ile baktım keşke bende orada olsaydım diye lütfen gözümde ki bu değeri düşürmeyin sizlere dün olduğu gibi yarında gıpta ile bakayım....

arkadasım konu baslıgını oku konunun ıcınde gecen dernekler ve grupları oku sonra burda bırılerını sucla.Neden ankargucu macından once toplandık cunku o saydıgım gruplar organıze ettı bızde kosa kosa gıttık.hakem hataları dedık tepkı dedıler toplanıyoruz dedıler kosa kosa gıttık.yaklasık 2 haftadır burda

bızler  yanı hıcbır dernege,gruba baglı olmıyan kısıler tepkı verelım dıyruz.cagrı yapıyoruz.bak konunun ıcınde bıle onlara seslenıyorum.Ama ne hıkmetse bırtek cevap yok.Cunku onlar organıze etmelerı gerekıyor .yoksa munferıt yada dernek gruba baglı olmadın mı boyle ortada kalıyorsun.ANLADIYSAN NE MUTLU..

ben herkesi anlıyorum ve bir suçlamada yapmıyorum sadece bir tavsiyede bulunuyorum
konuya dönersek bizim ESKİŞEHİRSPOR a karşı büyük bir sevgimiz var ve dolayısıyla ESKİŞEHİRSPOR a karşıda büyük bir zaafımız bilet fiyatları ne olursa olsun sırf ESKİŞEHİRSPOR için stadı doldurduk sırf ESKİŞEHİRSPOR için deplasmanlara normal bir anadolu takımının 2-3 katı taraftarla gittik sana soruyorum bizde bu sevgi varken kaç maç ES-ES ten ayrı kalabiliriz sonuçta 2-3 maç sonra biletle maçlara girmeye başlarız o zamanda zararı gene bizler görürüz sakın pişman olmam deme benim bu dediğimi gurbette ki çok iyi anlar radyodan yada tv den maçları takip ederken içimden hep keşke elimde bir fırsat olsaydıda orada olsaydım diyordum sende bunu diyeceksin
organizasyonları dernekler ve gruplar ayarladı demişsin doğrudur o zaman onların üzerine bir baskı uygulansın bu forumda liderlere rahatça ulaşılabilecek bir sürü renkdaşımız var ki sende bu arkadaşları tanıyorsundur söyle arkdaşlara ulaşsınlar yada al numaralarını ulaş yada bana ver numarasını liderlerin ben ulaşayım büyük bir organizasyon yapın      bu yolla biz pişman oluruz yönetim değil...saygılarımla...
Yukarı
xenon26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Haydar
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 14:41
valla ben alırım yine kombinemi..yönetim vecibelerini yerine getirmiyo diye kendimimi cezanlandırıcam..ben klup para kazansın diye degil takımımı destekleyip o atmosferi yasamak icin gidiyorum oraya..ligtv 10 lira yapacakmış,gurbetteki esesliler için super bi olanak..ama bana üstüne para verseler stadda izlemek varken oturup evde televizyon karsısında izlemem macımı.
Fikstür Çıksın Afrikaya
Cezalı Maçımız K.Irağa
Gitmeyen Namerttir Esesimin Uğruna
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
Direct Link To This Post Tarih: 29/May/2010 saat 14:55
Alıntı yapılan kanlıpınarlı

o stadı boş görmektense maç izlemem daha iyi çakala kuzu emanet ediyorsunuz bu stad bizim o çakalların değil biz sahip çıkıp tepki göstermezsek stad filan yenilenmez tepkiyi stada gitmeyerek değil tam tersine gidip orada isteklerimizi dile getirmemiz lazım boş stadı niye yenilesinler ki??

yenilerlerse dolcak o stad

Ayrıca bir tepki gerçekten lazımdı öyle bir tepki olmalıydıki yönetim ters köşe olup mecbur kalmalıydı ama eylemde isteklerimiz yerine getirilirse son yılların en çok kombinesininde satılacağı belirtilmeli
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 134>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır