eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016 Avrupa Şampiyonası Ve Eskişehir

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 159160161162163 171>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
taffijun Liste gör
Yazar

tayfun
Yer: İzmir ESES
Online Durum: Offline
  Alıntı taffijun Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 18:02
benim anlamadığım herkes diyor bize yedirmeyecekleri belliydi diye (evet öyleydi de..) peki neden bu kadar üzüntü?
Yukarı
SallamalıÇay Liste gör
Yazar

Ümit
Yer: Eskişehir
  Alıntı SallamalıÇay Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 18:05
Ne stad yapılır ne de modernleştirilir bundan sonra aynı zihniyetle yola devam.
Eses Aşkı bizi musalla ya kadar götürdü
Ama biz onunla Cehenneme gitmeye razıyız

Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 18:06
4 sene sonra bu stadda oynamaya devam edersek,şimdikinden daha çok üzüleceğimiz kesin.
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 18:07
Alıntı yapılan b&alp

Alıntı yapılan HoLigaNeFeR26

Bütün projeler hızla yapılmaya başlanmalı bidahaki büyük turnuvayı almak için
Keşke başlansa Cihat kardeşim. Hatta o olmasa bile yönetim yarın çıksa, biz bu stadın modernizasyonuna başlıyoruz. dese, projeyi tanıtsa, ne güzel olurda bizim ülkemizde biraz zor.

TFF turnuvayı alamasak bile stadlar yapılacak demişti inşallah yapılır. Yönetimden hiç umudum yok zaten onlar açığı bile kapatmaz
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 18:10
Alıntı yapılan disasel

alper ben de senin adını anacağım onlarla merak etme,bilmeden konuşuyorsun turnuvanın yapılmasına 6 yıl var 6 yıla kadar gerekli bütün alt yapılar tamamlanacaktı,ne kadar da ülkemizi kötülemeye meraklısınız güney afrika ya dünya kupası verdiler onlar kadar inançlı olmayan vatandaşlarımız var ya utanıyorum!
kötülerim tabi kardeşim şu stadların haline bak senelerdir antalyadaki izmirdeki alsancak bizim stad 100 senedir yapılmamış adam gibi 1 stad 6 senedemi yapılacak 9 tane stad projeyle kazanılsaydı bu turnuva heralde turnuvayı kimse japonyadan dısarıya cıkaramazdı birazda suçu kendimizde aramak lazım
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 18:14
Hakkımız yendi bu bir gerçek daha önce 2 kere düzenlemişler bu şampiyonayı 98'de Dünya kupasını da vermişsin bunlara hala aynı ülkeye vermenin manası ne ? Ukrayna , Polonya ve Güney Afrika'nın çok mu süper stadları alt yapıları var dı ? Aynı Avrupa Birliği'nde olduğu gibi bu büyük şampiyonalarda da ağzımıza bir parmak bal çalıp hadi yallah diyorlar . Neymiş 6 oy almışız . Bu züğürt tesellisinden başka birşey değil resmen anlaşmalı şekilde 7-6 yaptılar . Rum var Yahudi var bunlar bize oy verir mi objektif olabilir mi ? Fransızlara zaten kıldım iyice nefret ettim .
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
  Alıntı meliheses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 18:22
bir sonraki avrupa şampiyonası ukraynada yapılacak ve henüz ukraynada yapımı tamamlanmayan stadlar var
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 18:26
Arkadaslar , bosuna tartisiyorsunuz... bizim kaybedecegimiz iki üc gün önce zaten netlesmisti, ülkelerin kimi destekleyecegi belliydi. Projemiz en iyi olani belki dogrudur, ama is bunda bitmiyor. Sunum ve ikili ilskiler cok daha önemli, bunu Fransizlar daha iyi becerdi. Senin basbakanin Brezilyadan konusmus ne önemi var ? zaten kendimizden baska kimse anlamamistir, keza Türkce anlatiyor, altyazi ingilizce...  Biz yine onlarin teselli laflariyla avunuruz... zaten simdi tv ekranlarinda takip etmekteyiz "Bir kisi Fransa yerine bize verseydi almistik" diye... ama o 1 ksiinin cikmayacagi belliydi..

Insallah stadimizda simdi calismalar (kapali ve kale arkalari) baslar... zaten elden gecirilmis bu stad bize yeterde artar bile..  
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 18:28
Alıntı yapılan ES_Kadir

Hakkımız yendi bu bir gerçek daha önce 2 kere düzenlemişler bu şampiyonayı 98'de Dünya kupasını da vermişsin bunlara hala aynı ülkeye vermenin manası ne ? Ukrayna , Polonya ve Güney Afrika'nın çok mu süper stadları alt yapıları var dı ? Aynı Avrupa Birliği'nde olduğu gibi bu büyük şampiyonalarda da ağzımıza bir parmak bal çalıp hadi yallah diyorlar . Neymiş 6 oy almışız . Bu züğürt tesellisinden başka birşey değil resmen anlaşmalı şekilde 7-6 yaptılar . Rum var Yahudi var bunlar bize oy verir mi objektif olabilir mi ? Fransızlara zaten kıldım iyice nefret ettim .

Aynisi Almanlar icin gecerli. Asil en tehlikeli , cikarlari icin calisan halk onlar....40 yildir iclerindeyim, 40 yildir alisamadim, sevemedim... Yine sattilar bizi. Ucuz tatil icin gelirler yine...
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 18:33

Platini'den ilginç sözler

Tüm EURO 2016 organizasyonu prosedürü süresince davranışları ile tam bir şeffaflık örneği oldukları için tüm UEFA çalışanlarına teşekkür eden Platini, "UEFA demokrasisi işte budur" dedi.

Fransız basınına konuşan UEFA Başkanı Michel Platini, kendisinin bir "despot" olmadığını, eğer "despot" olsaydı seçim sonucunun 13-0 bitmesi gerektiğini belirterek, sanki kazanmak için "bir" oy'un yettiğini bilmiyormuş gibi Fransa'nın seçimi 6 oya karşı 7 oyla demokratik bir şekilde kazandığını söyledi.

Bir suçluluk duygusu içindeymiş gibi konuşan Platini, yapılan seçimin demokratik bir seçim olduğunu bir kaç kez daha tekrarladı.

Platini, Türk gazetecilere yaptığı açıklamada ise, "Ben oy kullanmadım. Sonuçta üyelerin tercihi oldu. Eğer benim Fransa'nın kazanması için çaba sarfettiğimi düşünüyorsanız o zaman bir gün bir Türk başkan yaratırsınız ve o sayede organizasyonu Türkiye'ye alırsınız" şeklinde sözler sarfederek dikkatleri üzerine çekti.

Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 159160161162163 171>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,766 saniyede hazırlanmıştır