eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016 Avrupa Şampiyonası Ve Eskişehir

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 158159160161162 171>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
krmkck26 Liste gör
Yazar

KERİM
Yer: GÖKMEYDAN
Online Durum: Offline
  Alıntı krmkck26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 17:29
bizim başbakan brezilyalarda gezeceğine gidip bu işi kovalasaydı. bak fransaya ağladı ağladı aldı turnuvayı
İSTANBUL TAKIMLARINI TUTACAĞINIZA GELİN BİZİM TAKIMLARIMIZI TUTUN...
Yukarı
modifiyeli_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

aykut
Yer: eskişehir
  Alıntı modifiyeli_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 17:43
   Komik olmayın abicm. UEFA avrupa şampiyonası işini pancar koop. başkanımı kovalayacak......
BURASI ESKİŞEHİR BAŞKA SEVDALARA KAPALI
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 17:44
zaten başvurulması hata elde avuçta ne bir stad var ne otel var ne ulaşım var kalkıyoruz yok şöyle yaparız yok böyle yaparız stadların hali ortada hadi bizimkini geçtim antalyada ki izmirde ki stadların durumu içler acısı iken hayal ötesi şeylerle ugrasıyoruz ha yaparsın adam gibi stadlar dersinki kardeşim bak bizde alt yapı tamam derin alırsın turnuvayı insallah su halimizle bir daha aday olmayız ayrıca trabzonlulara ve istanbullulara selam olsun adlarını anıyorum her dakika
Yukarı
Mustang1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Alper
  Alıntı Mustang1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 17:47
Alıntı yapılan efe

Yapabileceğimiz en güzel icraat 2016 avrupa kupasını fransada milli marşımız eşliğine havaya kaldırmak olacaktır. Daha güzel bir cavap olamaz.
kesinlikle sana katılıyorum
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 17:48
alper ben de senin adını anacağım onlarla merak etme,bilmeden konuşuyorsun turnuvanın yapılmasına 6 yıl var 6 yıla kadar gerekli bütün alt yapılar tamamlanacaktı,ne kadar da ülkemizi kötülemeye meraklısınız güney afrika ya dünya kupası verdiler onlar kadar inançlı olmayan vatandaşlarımız var ya utanıyorum!
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
İRRASYONEL Liste gör
Deneyimli Yazar

Kamuran yalaz
Yer: Eskişehir
  Alıntı İRRASYONEL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 17:54
Alıntı yapılan Esparta _yigit

Geçmiş olsun  Türkiye'me... Ne yalan söyleyeyim böyle bir turnuvayı düzenlemek için bencede daha erkendi.Uefa 2012'de Polonya-Ukrayna'ya verdiği Avrupa Şampiyonasından dolayı oldukça pişman gözüküyor ki , aynı endişenin yaşanmaması için turnuvayı bize vermediler..Sen önce stadlarını tamamlarsın, her anlamıyla hazır hale gelirsin ondan sonra bu turnuvayı istersin..

Kendi açımızdan da sanırım gün artık tepkimizi koyma günüdür. 2020'ye 10 sene gibi bir süreç var. Eğer bu turnuvayı alsaydık oldu bittiye getirip, bi an önce Muttalıp çayırına göndereceklerdi bizi.. Ama şimdi önümüzde zaman olduğuna göre adam gibi bir projeyle bu stad pekala yerinde de büyütülebilir...

Bunun için yeterki tepkisini koyan bir taraftar ve  yönetim olsun...

Sevgili  Yiğit  bu stadın 2015'te olsa 2020' de olsa 2030'da olsa mevcut yerinde kalarak tadilatlı ya da yeniden inşaa  gibi hiç şansı yok.  Forumun anketinde  yüzde 85 yerinde kalsın deniliyor ama bu şans bence yüzde sıfır.  Ne zaman ödenek çıkar, ne zaman kazma vurulur bilemem ama bildiğim  daha geniş ve büyük alanlara yapılacağıdır.  Yerinde kalmasını isteyen herkesin şimdiden kendini buna alıştırması gerekir. Üstelik  2016 darbesi yediğimiz şu günden sonra kazma ne zaman vurulur. İşte burası meçhul...

Hayatta yapılacak o kadar çok hata var ki ;
Aynı hatayı yapmakta ısrar etmenin anlamı yok...!
Yukarı
b&alp Liste gör
Yazar

Bahadır
Yer: İzmir
  Alıntı b&alp Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 17:54
Alıntı yapılan Mustang1965

zaten başvurulması hata elde avuçta ne bir stad var ne otel var ne ulaşım var kalkıyoruz yok şöyle yaparız yok böyle yaparız stadların hali ortada hadi bizimkini geçtim antalyada ki izmirde ki stadların durumu içler acısı iken hayal ötesi şeylerle ugrasıyoruz ha yaparsın adam gibi stadlar dersinki kardeşim bak bizde alt yapı tamam derin alırsın turnuvayı insallah su halimizle bir daha aday olmayız ayrıca trabzonlulara ve istanbullulara selam olsun adlarını anıyorum her dakika

Ya işte o yüzden bize verilmesi gerekirdi. O oteller, stadyumlar, hızlı trenler ancak böyle koşullar altında, bu sürede (6 yıl) yapılabilir ülkemizde. Bizim Fransadan daha çok ihtiyacımız vardı bu organizasyona çünkü normal şartlar altında bu yapılacak stadların yapım süresi eminim 20 seneyi bulurdu. Ama gel gör ki Uefanın against racism ve Fair play ruhunun sözden ibaret olduğunu kanıtlayan bir gün yaşadık. Fifa Güney afrikanın gelişmesi için 2010 dünya kupasını onlara nasıl verdiyse bizede bu turnuva verilmeliydi. Ben böyle bir organizasyonun Türkiyeye çağ atlatacağını düşünüyorudum. Ama ne yazıktır ki olmadı.
KISKANIR SENİ KALAN 80 ŞEHİR.
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 17:55
Bütün projeler hızla yapılmaya başlanmalı bidahaki büyük turnuvayı almak için
Yukarı
riader247 Liste gör
Deneyimli Yazar

Riader Riaderowsky
Yer: Eakişehir
  Alıntı riader247 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 17:59
bu başlığı kapatalım arkadaşlar gördükçe içime ağır 1 acı verior. elimde es es dergisi o  yeni stadla ilgili olanı.................;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;
acı veriyor..................................................................,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Yukarı
b&alp Liste gör
Yazar

Bahadır
Yer: İzmir
  Alıntı b&alp Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 18:02
Alıntı yapılan HoLigaNeFeR26

Bütün projeler hızla yapılmaya başlanmalı bidahaki büyük turnuvayı almak için

Keşke başlansa Cihat kardeşim. Hatta o olmasa bile yönetim yarın çıksa, biz bu stadın modernizasyonuna başlıyoruz. dese, projeyi tanıtsa, ne güzel olurda bizim ülkemizde biraz zor.
KISKANIR SENİ KALAN 80 ŞEHİR.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 158159160161162 171>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır