eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2016 Avrupa Şampiyonası Ve Eskişehir

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 154155156157158 171>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26BK222 Liste gör
Deneyimli Yazar

BuRaK
Online Durum: Offline
  Alıntı 26BK222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 15:52
İnsanlığın en büyük ütopyası olan eşitlik yine yoktu ve kaybettik...
Maziyi Savura Savura ES !!!
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 15:53
 İtalya zaten başta kaybetmişti 60 yılından beri 2 defa düzenlemişler 3.yü vermezlerdi.Bize kaybettiren Kıbrıs ve İsrail oyları bence.Malta,Slovakya,Romanya,Litvanya bu ülkeler kesin bize oy verenler kalan 2 side Almanya,İngiltere,Ukrayna,Portekiz,ispanya,Hollanda,Danimarka arasından.
S.nalbant
Yukarı
okankaramese Liste gör
Usta Yazar

OKAN KARAMEŞE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı okankaramese Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 15:54
Alıntı yapılan kadirgulen

Olayı hala Trabzonlulara bağlayan zihniyet ile bizden bir nane olmaz!

Euro 20106'yı Alamadığımızdan Dolayı Ellerine Kemençe Alıp Şu An Horon Tepmeye Başlayan Trabzon'lulara Ne Diyeceksin ...
Yukarı
dj_daghan Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: ist/eskişehir
  Alıntı dj_daghan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 15:56
Alıntı yapılan alyans999

İtalya zaten başta kaybetmişti 60 yılından beri 2 defa düzenlemişler 3.yü vermezlerdi.Bize kaybettiren Kıbrıs ve İsrail oyları bence.Malta,Slovakya,Romanya,Litvanya bu ülkeler kesin bize oy verenler kalan 2 side Almanya,İngiltere,Ukrayna,Portekiz,ispanya,Hollanda,Danimarka arasından.
almanya oylama öncesi fransayı destekleyeceğini açıklamıştı zaten.büyük olasılık ingilterede fransayı desteklemiştir.
Siyah ile Kırmızı Karışır...
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 15:58
  Ben zaten verilmeyeceğini adım gibi biliyordum , Smile  , daha çok fırın ekmek yememiz lazım bence adamlar vermemekte çok haklı , ben olsam ben de vermezdim , sadece projeyle hükümet güvenceleriyle olmaz bu işler , ortada somut bişeyler de olmalı , eskişehirin mevcut stadını gördülerse yetmiştir ( 3. dünya ülkesi stadı rezil bir stad ) adamlara ;  bi de heyet  bi kaç maç izleyip tribünlerdeki küfür ve kavgaları görmüşlerse zaten bizim işimiz hayatta olmaz Angry

Ha 50 yıl sonra bu hızla ve bu kültür bilinçle gidersek alabiliriz Big%20smile Garanti Wink
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 15:58
Alıntı yapılan erkin

-
-

Emrecim onlarda var demişin ama unuttuma bizde daha çok Fransada ben son 2-3 sezonda bir tek PSG maçında olay duydum ölüm olan, bizde ayda 2 tane böyle haber geliyor. Pazarteis gazeteyi bi açıyorsun XXX klübünün taraftar otobüsünde 10 tane bıcak çıktı? Ben burada da deplasmana gittim İngilterede felan ama hiç birinde bıcak görmedim.

Sorun da tam altını çizdiğim nokta bizim basın en ufak birşeyi bile abartarak manşete taşımasıdır.Onlarda olaylar çıkmıyor mu tabiki çıkıyor hem de bizden kat kat fazlası olaylar oluyor ama basın ilgi göstermiyor böyle şeylere anca ölümlü olay olursa haber değeri taşıyor onlar için.

Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 16:00
Alıntı yapılan okankaramese

Alıntı yapılan kadirgulen

Olayı hala Trabzonlulara bağlayan zihniyet ile bizden bir nane olmaz!

Euro 20106'yı Alamadığımızdan Dolayı Ellerine Kemençe Alıp Şu An Horon Tepmeye Başlayan Trabzon'lulara Ne Diyeceksin ...

Biz de o üç beş çapulcu cahil cüheylan insanı kale alarak bu tuzaklara düşmeye devam edelim , 2 ileri 1 geri Big%20smile
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
26BK222 Liste gör
Deneyimli Yazar

BuRaK
  Alıntı 26BK222 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 16:00
Avrupalının parası,avrupanın şampiyonasında avrupada kaldı daha ne diyelim..Adamlar su 50kr water 1 euro olduğu için vermediler bize
Maziyi Savura Savura ES !!!
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 16:01

Kendi stadları yok diye fener'liler ve trabzon'lular ne kadar çok sevindiler.

Vatan haini bunlar.Tümünü ....
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
kanlıpınarlı Liste gör
Yazar

samet arslan
Yer: istanbul
  Alıntı kanlıpınarlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 16:01
bizi ukrayna yaktı 2012ye hala hazır değiller türkiyenin projedeki birçok stadın henüz proje aşamasında olduğunu göz önüne alarak bir riske daha girmek istemedi avrupa.
SENİN İÇİN ES-ES SENİN İÇİN
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 154155156157158 171>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,813 saniyede hazırlanmıştır