eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konyaspor Turkcell Süper Lig'te

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 39>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2010 saat 03:41
konya şehri futbola konyaspora ilgisini kaybetmişti. belki bu bank asya şampiyonluğu toparlanma yaratır, diğer türlü konya sıkıcı bir deplasmandan olmaktan ileri gidemez.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
ufuk Liste gör
Yazar

Ufuk Arıkaya
Yer: Eskişehir
  Alıntı ufuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2010 saat 06:20
gerek yok
Yukarı
sedefes Liste gör
Deneyimli Yazar

özer sedef akyazı
  Alıntı sedefes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2010 saat 06:34
Alıntı yapılan ugurvarol

ben konyanın çıkmamasını istiyordum çünkü ciddi bir şekilde, bize rakip olabilecek potansiyelleri var. Üstelik siyaset vs ile pek çok kurumu kendi lehlerine döndürebilirler.
Velhasıl aklım böyle diyordu; taa ki altaylı yükselin maçta adını duyana kadar. Bir tarihde yine altayla oynuyoruz birinci ligde yine bir altaylı ... yüksel vardı sarışın. Deli etmişti beni ...liğini yapıp Nasır'ı oyundan attırmış; kendi de,sarı kartla yırtmıştı. O an eski duygularım canlandı, düşüncelerim değişti

Peki geçen sene o zaman siyasileride kullanıyorlardıda  niye düştüler .Ben artık inanmıyorum oynarsan çıkarsın oynarsan çalışırsan bi yerlere gelirsin  Yoksa bu sene Bursada şampiyon olamazdı o zaman..Hoş geldin Konya ....Ben Altay ın çıkmasını isterdim ama konyayaya gıcık olduğumdan değil sadece Altay çok oldu Süper lige dönmeyeli Konya daha geçen sene düşmüştü ve taraftarının biraz burnunun sürtmesi lazımdı..Çünkü Konyaspor taraftarı pek takımlarına sahip çıkmıyolar...
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2010 saat 06:54
hoşgeldin konya 
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
Karahan26 Liste gör
Yazar

Ulaş KARAHAN
  Alıntı Karahan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2010 saat 08:55
Tebrikler Konya.Süper lige tekrar hoş geldin.Desenize bir konya deplasmanında daha o iğrenç marşlarını dinleyecez.Haydi konya golleri sırala Dead İnşallah bu sefer ses kolonlarını bize çevirmezler.
Sen + Ben= Biziz
Sen - Ben= Hiçiz
Sen x Ben= Herşeyiz
Sen : Ben= Bölünmeyiz ES-ES'im
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2010 saat 09:06
Alıntı yapılan serdareses

sevgili fenerliler 2 2 biten konya altay maçının sizle bir alakası yoktur lütfen sokaklara inmeyiniz...
LOL
LOLLOLClapClap.Güzel bir espri tebrikler......
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
  Alıntı kadirgulen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2010 saat 09:12
Hayırlı olsun.
Konya diyince bir deplasman rekorumuz aklıma geliyor bir de geçen seneki bilet vurgunumuz LOL
KKŞ
Yukarı
bilek26 Liste gör
Usta Yazar

Bilal
  Alıntı bilek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2010 saat 09:39
konyaspora helal olsun
ama ne yazıkki taraftar fakiri
konyada biton fb li gs li bjk li var ama konyasporlu çok az
takım düşeceği zaman desteğe geliyorlar bi zahmet
seneye yine düşer düşecek takımın biri belli oldu
Eskişehirspor taraftarinindir.
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2010 saat 09:50
Altaya yazık oldu hiç mağlubiyet almadıkları halde çıkamadılar bu sistem hiç iyi değil umarım seneye uygulanmaz.

konyaya tebrikler
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
esessinan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esessinan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/May/2010 saat 09:55

Hoşgeldin Konya...Geçen sene 1liraya satılan biletleri bizim bitirdiğimizi unutmayınSmile

Ayrıca kendi taraftarına 1lira bize 30lira olan biletleride biz unutmadık...

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3435363738 39>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır