eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTürkiye'den Haberler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 156>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
santi Liste gör
Deneyimli Yazar

Sadullah
Yer: las vegas
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2010 saat 11:41
Alıntı yapılan ESafa

Alıntı yapılan santi

Alıntı yapılan ESafa

başbakan doğru söylemiş bu olay işçilerin kaderidir.isim olarak kazadır ama gerçekte kaderdir.doğru bir açıklama bence
bilinçsizce yorum yapmayın, bu ölümler kader değil aslında engellene bilir, tayyip erdoğanın klasik sözleri bunlar hemen savunmayın bu adamı!!
ben kendi düşüncemi yazdım sizi ilgilendirmez.herkez görüşünü yazıyor.
senin görüşün ne ki " kader, kader, kader " oldu herseyi kadere bağlayalım..
fethi , nihat , ender filelere gönder
Yukarı
özgürözen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür ÖZEN
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2010 saat 11:48
Allah hepsine rahmet eylesin...
Yukarı
xenon26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Haydar
Yer: Eskisehir
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2010 saat 12:01
Bu olaydan kader diyip sıyrılmak,buna diyecek laf bulamıyorum..insan hayatı bu kadar ucuz işte ülkemizde..ne guzel kanalize ediyolar toplumu valla helal olsun..İslam dininideki kader mantıgı sudur : önce her türlü tedbirini alacaksın ondan sonra gerisini allaha bırakacaksın,eger tüm tedbirlerine ragmen yine de başına bi iş gelirse bunu kader olarak acıklayabilirsin.basbakanın kader anlayısı biraz reankarnasyon olayına benziyo tam kavrayamamıs bizdeki kader mantıgını
Fikstür Çıksın Afrikaya
Cezalı Maçımız K.Irağa
Gitmeyen Namerttir Esesimin Uğruna
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2010 saat 12:19
Alıntı yapılan ESafa

başbakan doğru söylemiş
Kilavuzu karga olanin ............... diye baslayan bir Ata sözümüzde var...
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
e_s_e_s Liste gör
Yazar

fatih
Yer: Alperen
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2010 saat 17:00
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan ESafa

başbakan doğru söylemiş

Kilavuzu karga olanin ............... diye baslayan bir Ata sözümüzde var...

Farklı görüşteki insanların görüşlerine saygı göstermeyi ne zaman öğreneceğiz? Hangi görüşte olursanız olun TC.Başbakanına karga benzetmesi yapmanız yakışmamış. (Tartışmaya girmiyorum forum sizin gibi farklı görüşlere saygılı olmayan insanlar tarafından yeterince kirlendi dahada fazla kirlenmesin.Eski seviyeli forumu özlüyorum herkesin rahatça görüşünü açıklayabildiği forumu!...

Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2010 saat 17:04
Fatih abi(e_se_se_s) bizimkide  bir görüs ,sen bizim kusurumuza bakma yoksa halkina ANANIDA AL GIT LAN  diyen birine  gidip yine oy vermek lazim esasinda ,sen büyüksün sen bizi affet Fatih cahilligimize ver,saygiyle ellerinden öperiz....... 
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
e_s_e_s Liste gör
Yazar

fatih
Yer: Alperen
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2010 saat 17:37
Hüsnü Abi ben bu forumda birileri gibi cümle aralarında kendi siyasi fikrimin propagandasını yapmıyorum.Bu forumda ESESLİ kimliğimle  bulunuyorum.Rahatsızlık duyduğum bir noktayı belirttim sadece. Haklısın abi ben büyüğüm herşeyide ben bilirim aynı forumdaki bazı insanlar gibi!.Konu dağılmasın  madencilerimize Allah rahmet eylesin...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2010 saat 19:15
Alıntı yapılan ESafa

başbakan doğru söylemiş bu olay işçilerin kaderidir.isim olarak kazadır ama gerçekte kaderdir.doğru bir açıklama bence
     Trafikte çok dikkat ederim, karşıdan karşıya geçerken-ışıklarda-tramvay yolunda.... Trafiğin olduğu her yerde dikkatliyimdir, ama durakta otobüs beklerken karşıdan gelen bir arabanın freni boşalırda gelir beni ezerse bunun adı KADER olur, yapacak birşey yok...

Elimi kolumu sallaya sallaya E-5 yoluna çıkar veya gecenin bir yarısı tramvay yolunu ortalayıp yürüyüpte ölürsem bunun adı İNTİHAR olur.

Sen bütün önlemleri alırsında yinede bir kaza olursa bu ölümün adı KADER olabilir; ama insanları bilinçsizce ölümle yüzyüze bırakıpta öldüklerinde buna KADER dersen senin dürüstlüğün, dini bilgilerin konusunda şüphe duyarım. Hatta hiç bir önlem almadan insanları ölüme götürürsen bunun adı CİNAYET olur. Sizin mantığınıza göre cinayetten kimse yargılanamaz, depremde ölenlerin hakkını kimse savunamaz çünkü hepsi KADER. Şimdi söyleyin bana bu ölümler KADER mi CİNAYET mi?
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
alikula Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali KULA
Direct Link To This Post Tarih: 22/May/2010 saat 22:46

Zonguldak'ta işçilerimiz o madene hiç inmese, evlerinde otursa ve her ay maaşlarını evlerine göndersek ve çıkarttıkları o kömürün daha kalitelisini ithal etsek, Türk milletinin milyonları cebinde kalacaktır.

Zonguldak kömür madenleri kademeli şekilde kapatılmalı, Zonguldak deniz kenrında olması nedeniyle turizm kenti haline dönüştürülmelidir.

(bu arada hala kayp 2 içimizden haber yok, umarım sağlardırlar da kendilerine ulaşılmasını bekliyorlardır...)
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 23/May/2010 saat 01:56
 Zonguldak da çıkarılan kömür taş kömürü ,Kütahya kömürü değil.Ağır sanayide ağır metalleri eritmek için kullanılan  kömür ve Türkiye de başka hiçbir yerde çıkarılmıyor.Çoğu kişi bu kömürü evlerde sobada kullanılan kömür sanıyor.Bu kömür fabrikalarda demir çelik fabrikalarında kullanılıyor evde kullanmaya sakın kalkmayın sobayı eritir.
S.nalbant
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 8384858687 156>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,523 saniyede hazırlanmıştır