eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Est.1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

Yiğit
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı Est.1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 19:33
Sevgili moderatörler nacizane fikrim artık bu başlığın kilitlenmesi yönündedir. Dikkate alırsanız sevinirim. Teşekkürler..
BKŞ-Kahrolsun istanbul hegemonyası.. YÖNETİM DEFOL!
Yukarı
CaTLaK_HKO Liste gör
Yazar

hasan kaan özkan
Yer: Turkey
  Alıntı CaTLaK_HKO Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 19:59
Alıntı yapılan scetintas

Yıllar önce sanırım ilk foruma girdiğim yıllarda ben ANTİ-BİZANS kavramına karşıyım demiştim...Bunun nedenlerine gelince Ligler karmadır,bir renktir,çeşitlilik vardır,onlar olmadığı zaman bu liglerinde heyecanı,rekabeti ve güzelliği kalmaz demiştim...Aslında Anti-Bizans felsefesinin özü anlatıldığı gibi güzel gözükse de,yıllar içerisinde bu erezyona uğrar,olay çok farklı boyutlara varır,bunun altından da holiganizm çıkar demiştim...

Dikkat ederseniz hiç bir yazımda ve düşüncemde Anti-Bizans kavramını kullanmadım...Fakat genç arkadaşlarımız ve sporun özünü kavrayamamış bazı arkadaşlarımız sürekli bunu dillerine doladılar...Bugün yapılan şiddetin de,tahammülsüzlüğün de,saygısızlığın da temelinde hep bu Anti-Bizans felsefesinin yanlışlığı yatıyor...

Sonuç gayet açık ve net şekilde şu:Bizden olmayan bizim düşmanımızdır...İşte Anti-Bizans'ı buralara kadar getirdiniz...İstanbul'u bitirdiniz şimdi hızla ANTİ-ANADOLU yolunda yol almaya başlıyorsunuz...Çünkü yarın denecek ki bizden olmayan herkes benim düşmanımdır...

Bunu yıllar önce söylemiştim ama malesef çok iyi anlatamamışız...Bir kere daha kendi adıma üzüldüm...Sanırım artık bizlerin de bu forum sayfalarını yavaş yavaş terk etmemizde yarar var diye düşünmeye başlamadım değil...Çünkü yarın bir gün bizlere de Anti-ESES'liler yapıştırması yapılmasına ramak kalacak...
açık ve net bir yazı.
anti bizans anti anadolu olmasın!!!
hızla bu sürece giriyoruz.yanlış yapıyoruz farkında değiliz.
Yukarı
erhkav Liste gör
Yazar

Erhan Kav
Yer: KKTC
  Alıntı erhkav Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 22:35
tebrikler bursaspora 
yıllardır EsEs imzin yapamadığını yaptı ve unutulanı hatırlattı. EsEs in şampiyonluğunu hızlandırdı.
Bursa bu şampiyonluğu alırken Fair play ligi dahil istatistikleri ile de hakketti. Taraftar bütünleşmesi ile hak etti.
Bizim taraftarımız ise hala kalvye başında "niye tebrik ediyorsunuz" diye birbirini yiyor.
Ederim kardeşim tebrik ederim çünkü önce insanım sonra da Türküm. şampiyon olan yavur takımımı istanbul takımı olsa da ederim. Ülkemin sporu gelişecekse herşeyi tebrik ederim.
Bırakın ben sen kavgasını EsEs taraftraına yakışmıyor.
KÜFÜR ETMEYELİM. EDENLERİ İKAZ EDELİM.
Yukarı
tuncalnas Liste gör
Yazar

Mesut
  Alıntı tuncalnas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 22:57
25 yılı geçen kısır döngünün bir sonu olmuştur Bursasporun şampiyonluğu,şimdi forumda yok kardeşim nasıl tebrik edersiniz isyan edenler,önce şapkalarını önüne koysunlar tebrik etmek erdemdir.Boyumuz bir karış ne küçülür ne de büyür.Artık basit bahaneler üretip kendi ayıplarımızı görmezlikten gelmeyelim,fair play liginde küme düşmüşüz kulübümüz lisans almadan hedef  gösteren başkanımız 5. lik hayalleriyle avunmuşuz.Bu saatten kendi içimizde ne eksik ona bakalım şampiyon olan takımada saygı duyalım.5 Haziran bizim içinde artık bir milad olmalıdır.Eskişehirspor Kulüp olarak idare edilmeli patroncu sistemden kurtulmalıdır.Son Sivas maçındaki taraftar olarak sınıfta kaldık.Önümüzdeki sezon inşallah bu karamsar tablodan çıkıp herkes aklına başına alıp işini yaparsa bu kısır tartışmalardan uzaklaşırız.Bursasporun şampiyonluk şifresi bu yıl gayet açık ve net şeffaf yönetim birlik ve beraberlik iç,ndeki bir şehir.Bunu yapmamız için hiçbir neden yok beyler.....
ßiziм εliмiziη ulαşтığı yεяε oηlαяıη ђαyαllεяi ßilε ulαşαмαz.
Yukarı
cenkeses Liste gör
Yazar

YUNUS
Yer: ESKİŞŞEHİR
  Alıntı cenkeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 23:23
3 tane bursalı arkadaşım var tebrik ettim ya şok oldum 3 de fb liymiş çok üzülmüşler bizde olsa öldürürler onlar ın çogu çakma bursalı
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/May/2010 saat 23:40
Bursa yönetimine ve şehrine helal olsun arkadaş belediye başkanlarına bakıyorum adam Bursaspor'la yatıp kalkıyor şehir tek yumruk olmuş normal bu şampiyonluk benim için asla sürpriz olmadı . Gazetelere baktım Sanayi ve Ticaret odaları bir olmuş Timsah stadı yapacaklarmış 35000 kişilik biz ise açığın üstünü kapansın bayram yapacağız aradaki fark bu işte arkadaşlar . Bizim odalarımız otobüsü bile çok gördüler bize . Taraftardan başka hiçbirşeyimiz yok . Biz taraftarlarda bu gücümüzü kullanıp şehri ayağa kaldırmak varken birbirmizi yiyip saçma sapan işlerle uğraşıyoruz .
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 01:21
Küçücük şike pankartını değil de şunu baz alsak daha iyi olmaz mı acep ?

Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
kardelen Liste gör
Yazar

ismail ışık
  Alıntı kardelen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 01:28
Alıntı yapılan EAL

Alıntı yapılan sarıcakayalı

Alıntı yapılan rügzö

az önce tv 8 de bizim stadyum programında bursa nın kupa alırken stadda ki herkesin aynı anda eseses ki ki ki die bagırdıgını çok net bi şekilde duydum tebrikler bursa.....

yoktur öyle bişey sonunda küfür vardır onun...
abi küfür falan yoktu ben de duydum çak açık.

yahu ben staddaydım kutlamalarda ben neden duymadım böyle bağırdıklarını...LOL ihtimal bile vermiyorum.
NE BİR İNAT NE BİR HEVES HERŞEYİM SENSİN ESES
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 01:30
Emrenin paylaştığı resimde dikkat ettimde stadın çatısındaki boş bölüm hemen reklamla kapatılmış daha pazar günü bomboştu orası. Smile
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
kiraz26 Liste gör
Yazar

Serkan Kiraz
  Alıntı kiraz26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 01:31

Eziklerin şampiyonluğu bu şehri bu kadar tetiklemezdi.

Bursa oldu.

Artık en kısa zamanda şampiyon olmak bizim de hakkımız.

Bu şehir ve bu taraftar bunu fazlasıyla hakediyor.

CANIMSIN ES ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4849505152 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır