eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Tatar_ozkan Liste gör
Yazar

Özkan ÖZDAMAR
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Tatar_ozkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 19:54
Temiz bir lig görmüyoruz diyen bursasporlular,Kasımpaşa kalecisi Murat Şahin'e Kalecimiz İvesa'ya,Gökçekgüçlülerin kalecisi serkana satılık demediler mi? TS başkanı sadri şenere eş başkan yakıştırması yapmadılarmı.Bizleri yalaka olarak adlandırmadılarmı...
Ne tebrikleri lig temiz değil temiz...
Levent kızıl istifa....

http://www.bursasporluyuz.net/Haberdetay.asp?id=154
Kafa geldi GOL geldi...
Yukarı
mehmet2600 Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı mehmet2600 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 20:02
Cok karisik duygular icindeyim moralim cok bozuk gecmisde biz zorladik geldi trabzon oldu simdi bursa  geldi ligin  son on haftasi  biz gs yendik ve onlarin önü acildi  bazi arkadaslarin dedigi gibi onlarin bencede lobileri kizil sayesinde güclendi bizler her hafta hakem hatalari yasadik nerdeyse onlarin pek hatirlamiyorum ve icime sindiremiyorum bende eskisehirsporluyum anadolucu degil yada anti bizansci ne cok bursa sever varmis acaba onlar bizi böyle tebrik ederlermiydi  hersey inat herkese inat eses baska takimin basarisi benim umrumda degil isteyen ne yorum yaparsa yapsin almanyadan güzel sehrime selam olsun 
AVRUPALI ESKISEHIRLILER DERNEGI
Yukarı
esesim-26 Liste gör
Usta Yazar

EsesLi Onur
  Alıntı esesim-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 20:04
şuanda bursada şampiyonluk kutlamaarını izliyorum o kadar kötü oldumki ah bea Esesim biz neden olmayalım bize çok yakışır şampiyonluk kıskanmadım desem yalan olur valla....
ESKİSEHİRSPOR
Yukarı
gok26 Liste gör
Usta Yazar

Göktuğ
Yer: Ankara
  Alıntı gok26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 20:08
Hiç umudum kalmadı artık. Lanet olsun. En az 50 yıl daha anadoludan şampiyon çıkmaz, çıkamaz, çıkartmazlar artık...
Yukarı
mehmet2600 Liste gör
Yazar

mehmet
Yer: Almanya
  Alıntı mehmet2600 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 20:11
Alıntı yapılan Tatar_ozkan

Temiz bir lig görmüyoruz diyen bursasporlular,Kasımpaşa kalecisi Murat Şahin'e Kalecimiz İvesa'ya,Gökçekgüçlülerin kalecisi serkana satılık demediler mi? TS başkanı sadri şenere eş başkan yakıştırması yapmadılarmı.Bizleri yalaka olarak adlandırmadılarmı...
Ne tebrikleri lig temiz değil temiz...
Levent kızıl istifa....

http://www.bursasporluyuz.net/Haberdetay.asp?id=154

Cok dogru benim kalecime satilik diyen takimi kutlamiyorum dileklerine katiliyorum lig temiz degil
AVRUPALI ESKISEHIRLILER DERNEGI
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 20:14
on küsür sene alt liglerde mücadele etmeseydik,kısa zamanda süper lige çıksaydık.şampiyonluğu kesin biz alırdık diye düşünüyorum.bu zaman zarfında bir çok şeyi kaybettik.altyapımız çöktü,tesislerde suların akmadığı,yemeklerin pişmediği,hacizlerin geldiği daha bir çok olay başımıza geldi.şehrin ileri gelenleri yardım etmedi.ama bunlara rağmen bir şeyi kaybetmedik "taraftarı".suç taraftar dışında şehre,takıma yardım etmeyenlerde.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
leventes26 Liste gör
Deneyimli Yazar

LEVENT
Yer: Turkey
  Alıntı leventes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 20:14
Bursanın grurubu Türkiye'nin rezili olursunuz inşallah SADECE ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 20:46

Tebrik etmiyorum etmiyeceğimde...içim yanıyor tv seyredemiyorum.Rica ediyorum bu sayfayı kapatın görmek istemiyorum  ben sadece esesimin şampiyonluk hayali ile yaşadım buna dayanamıyorum lütfen mod arkadaşlar bu sayfayı kapatın rica ediyorum...

Yukarı
ugurvarol Liste gör
Yazar

Uğur VAROL
  Alıntı ugurvarol Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 21:04
bursalı arkadaşlarımı tebrik ettim. Ama onlarla birlikte sevinmedim! bursayı da tebrik etmiyorum. Amatör lige de düşsek(Allah göstermesin), sadece ESES'İMİ sevecek; onunla gülüp onunla üzüleceğim.Ha fb ha bursa! BANA NEEEE!
ES-Kİ-ŞEEEEE-HİR
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 21:15
Alıntı yapılan esesim-26

şuanda bursada şampiyonluk kutlamaarını izliyorum o kadar kötü oldumki ah bea Esesim biz neden olmayalım bize çok yakışır şampiyonluk kıskanmadım desem yalan olur valla....
Sen daha gencsin Isallah ESES in sampiyonlugunu goreceksin.Ya ben ne yapayim.Dusune biliyormusunuz ESES kuruluyor yillar geciyor ben 54 yasina geliyorum hala bir sampiyonluk goremedim.Bu dunyadan gocup gidecegim yine gorecegimi sanmiyorum nedenmi cunki biz birbirimizle didismegi taraftarlik saniyoruz.Ne zaman bir birimize katlanmayi ve sevmeyi ogrenirsek o zaman sampiyonluk gelecek.Sampiyonlugun sihirli anahtari taraftarin birbirini yurekten sevmesinden,birlik ve beraberlikten gecer.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3738394041 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır