eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
Online Durum: Offline
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 17:00
Anasayfadaki fotoğraftaki Arjantin bayrağı ne ayak o resimde ? Arjantinli futbolcusu varmı Bursaspor'un?
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
moritanya Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Ireland
  Alıntı moritanya Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 17:02
Alıntı yapılan Curva_Eses

Anasayfadaki fotoğraftaki Arjantin bayrağı ne ayak o resimde ? Arjantinli futbolcusu varmı Bursaspor'un?

Pablo Batalla var Bursasporlu.
En güzel siyah en güzel kırmızı.
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 17:02
Teşekkürler Batuhan kardeşim.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 17:11
İyisiyle kötüsüyle bir sezon bitti ve her sezon olduğu gibi bu seneninde bir birincisi oldu.

Yeneni,yenileni,kaybedeni,kazanını hiç bir yerde övmedimde,yermedimde..

Üzülecekte,sevinecekte bir çok sebep çıktı bu sonuçlardan önümüze belkide hepimiz hazırlıksız yakalandık.

Biz bu seneyi hedeflediğimiz yerdende yukarıda bitirdik,fırsatları tepmeseydik dahada iyi yerlerde bitirirdik.Bunun içindirki takımama inancım tamdır,seneye konulan hedeflere ulaşmamız daha rahat olacaktır.

Dün akşamdan beri beni en çok üzen tablo ise ayarsız oluşumuzdur..Bursaspor şampiyon olmuştur olabilir edersen küçük bir tebrik kafidir,Fenerbahçe hakikaten madara olmuştur bir kere gülüp geçmen yeterlidir,Trabzon yapması gerekeni yapmış çıkmış topunu oynamıştır helal olsun demen kafidir.

Ama biz bütün diğer kulüp taraftarlarından farklı olamadık,takımımıza sahip çıkmak onunla alakalı yazılar yazmak,değerlendirmeler yapmak yerine çıkardık formalarımızı kiminle dalga geçeriz,kime laf sokarız,kimi nasıl takdir ederizin peşine düştük..

Bizim bir Eskişehir duruşumuz vardır arkadaşlar bunu kaybetmeyelim,bırakalım başka kulüpleri onların yaptıklarını biz yaptıklarımızı ve yapacaklarımızı konuşalım..

Eskişehirliyim,Eskişehirsporluyum..
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 17:38
Alıntı yapılan banner

Sporun en ana olayı kazananı, başarılı olanı tebrik etmektir. Bu kadar basit ve masum birşeyden daha değişik anlamlar çıkmarmaya çalışmak gereksizdir.

Bursa zor olanı başararak şampiyon olmuştur, tebrik ederim. Ama bu tebrikle benim ne Eskişehirsporluluğum zedelenir, ne Eskişehirspor'a sevgim azalır ne de Eskişehirspor yerine Bursa'yı koymuş olurum. Bazı arkadaşlar bazı şeyleri acayip abartıyor. Zamanında bizim her açıdan durumumuz Bursa'da iyiydi. Maddi olarakta, altyapı olarakta. İleride de daha iyi olma ihtimalimiz fazla. Ama bunu başarmanın yolu başkalarının başarısını küçümsemek, yok saymak, kıskanmak değil, doğru neler yapmışlar onlara bakıp uygulamaktır.

Her zaman yapılan bir hata var. Orda kalkmış 5-10 tane kendini bilmez pankart yaptırmış, biz burda tüm Bursalılara sallıyoruz. Bizde o tür adamlardan yok mu ve her zaman onlardan yakınmıyor muyuz? O 5-10 adam yüzünden bize laf söylenince kızmıyor muyuz?

Eskişehirspor büyüktür, en büyüktür ama başkalarının başarılarını tebrik edebilmekte bir erdemdir, sporun ruhudur.

Okunması gereken bir yazı bence...ClapClap
DSİ Es Es
Yukarı
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 17:49
Bursaspor'u tebrik ediyorum.
Elde ettikleri şampiyonluk gerçekten Türk futbolu adına milattır..Seviniyorum çünkü o geri kafalı zihniyet " Anadolu'dan şampiyon çıkartmazlar" düşüncesi artık yok oldu.

Bursaspor'u tebrik ediyorum böyle düşünüp futbolu kirletmeye çalışanlara kapağın en büyüğünü gösterdiği için..

İçimde biraz da olsa kıskançlık yok mu , ne yalan söyleyeyim var..Dün onca şampiyonluk kutlamalarını izledikten sonra o durumda ilk biz olmalıydık demedim değil..
Karışık duygular içerisindeyim, Eskişehirsporumun açtığı bu kapıdan Trabzondan sonra Bursanın mutlu sona ulaştığı için,sonucunda ANADOLU futbolunun kazandığı için de mutluyum.
Karışık duygular içerisindeyim çünkü İstanbul oligarşisinin bittiği an ESKİŞEHİRSPORumun yeniden bu lige geldiği zaman gerçekleşti..

Bursaspor'u bu haklı zaferinden ötürü tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum..

Bursaspor'u tebrik ediyorum.İlk gününden itibaren teknik direktörleri Ertuğrul SAĞLAM'a her koşulda destek oldukları, ona sahip çıktıkları için..Onun Beşiktaşlılığıyla alakalı en ufak bir ithamda bulunmadıkları için...

ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 17:56
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Site yöneticilerine teşekkürler,Eskişehirsporlu duruşunuda anasayfada göstermiş olduk..

Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 17:57
Yanlış olan her şeyimizi, gerçekten başarı istiyorsak düzeltmek zorundayız. Aynanın karşısına geçip kendimize bakmalıyız. Geçmişte elde edilen saygınlığı korumalıyız. Bize birçok camianın duyduğu ilgi ve sempatiyi korumamız gerekli. Fener'in seveni var mı yok, onların gününe düşmemeliyiz. Biz şampiyon olsaydık; Bursa taraftarı benzer haliyeti ruhiyeyi taşıyacaktı. Bu doğal...

Ama biz ES ESLİYİZ ve ne cefaların ardından bugün şampiyon olmak için neler yapmalıyızı konuşuyorsak, bu başarıdır. Sadece bir olalım, rantçıları aramızdan defedelim, omuz omuza gelelim. Gerçekten BÜYÜK ESKİŞEHİR TARAFTARI'nın ne olduğunu Türkiye'ye gösterelim.
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 17:57
illaki tebrikler ama yine de insan ister istemez
ibrahim toraman ve onur recep kıvrak katkılarıyla bursaspor şampiyon demeden geçemiyor..şahsım adına konuşuyorum.
Yukarı
degiray26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ozan
Yer: Turkey
  Alıntı degiray26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 17:58
Şampiyon Bursasporu tebrik ederim.

Değişik duygular içindeyim.5. şampiyon olan takımın Es-Es  olmasını çok istiyordum.Son haftalarda Bursanın takılması en azından bir şanş olacaktı bu durum için olayın başka durumu ise biz olmayacaksak bu ençok Bursaya yakışırdı.

Devre arası Ntvde Antalya kampında hocalarla beraber bir program yapıldı.Ertuğrul hocaya bu youla durumu soruldu.Hoca dediki şu saatden sonra zaten youlayla işimiz olmaz.Ama sezon başında çok istedim.Ne yazıkki ne Es-Es in ödediği bonservis ne de youlaya ödenen ücret bizim telaffuz ediceğimizin bile çok üstündeydi.İnanılmaz maddi sıkıntılarla şampiyon oldular.Ve çoğu maçıda üstün oynadılar

Ben Bursayı kıskanmıyorum gıpta ediyorum.Ve inşallah çok daha fazlasını ve daha iyilerini bizlerde göreceğiz.
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3536373839 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır