eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Rakipler
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Fenerbahçe

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 221>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 15:17
Dün gece hiç tanımadığım bir fenerliye sırf 2 dakika sevinsin diye usulca sokulup bursa berabare kalmış dedim:))))
 face de dönen geyik bu şimdi hakikaten çok güzel olmuş
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
eskilk26 Liste gör
Yazar

Ilker Kisalar
Yer: Germany
  Alıntı eskilk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 15:47
Biraz önce verilen linkden okudum ve cok güldüm.

Sazan yaz 1907 ye gönder!!!!

50 bin sazan insin sahaya.

ESKILK26
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 15:52
Adamlar travmanın en acısını yaşadı... Denizli'de deplasmanda 1500 kişi dağılmıştı.. Dün hepsi dağıldı...LOL Fener'in Bursa ile aşkı artık bitmez... Trabzonla da tabii...LOL
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 15:55
Eeeee fener hakketti. Türkiyenin en sevilmeyen takımı olmak kolay değil... Gün eğlenme günüdür..
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 15:58
Gazetede birkaç tane çok sağlam var... Yemin olsun Shelltox yemiş hamam böcüü gibi dolanıyorlarLOL Üç hafta önce Kadıköy'de Boğa'nın orada kızlarımıza erkeklik yapan Febiklere geçmiş olsun...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
degiray26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ozan
  Alıntı degiray26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 17:42
Tv yi açtığımda fenerliler seviniyordu.Ama Bursanın şampiyonluğunu biliyordum.Çok şaşırdım sonra kendi kendime fenerlilere bak dramatik bir şekilde kaybettiler ama takıma sahip çıkıyorlar dedim.Hiç fenerbahçe tarzı değildi.Gerçeği öğrendiğimde dakikalarca güldüm tabii fenerbahçe beni güldürdü ama Rabbim sen onları hiç güldürme !

Bu arada guinnessten açıklama gelmiş.Dünyanın en kısa süren şampiyonluk kutlaması olarak tescillemişler!
SÜRGÜNDE YEŞEREN VATAN KIRIM
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 18:14
Çok kötü bir olay, Eskişehir' de böyle birşey olsa bir kaç kişi kalpten gidebilirdi, kendi başıma geldiğini düşünüyordum da hayatımda yaşayabileceğim en kötü olaylardan biri olurdu
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 18:46
Bence çok iyi oldu bu işler parayla kabadayılıkla bizans oyunlarıyla ancak bir yere kadar gelebilir.Başkanları antipatik tepeden tırnağa hepsi çirkef şimdi yiyin birbirinizi.Başkanınızın sezon başı söylediklerini yiyip yemiyeceğinide göreceğiz kaç kere daha istifa edecek bakalım ağlaya ağlaya bu kadarmış 3 sezonda 3 şampiyonlukmuydu  neydi
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 20:02
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
Sephodyrm Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: EStanbul
  Alıntı Sephodyrm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 20:50
Bende koptum evde."Evet sayın seyirciler Fenerbahçeli taraftarlar seviniyor ama neden seviniyorlae anlayamadım doğrusu"
BKaldırıŞ - "Sensiz İstanbul'a Düşmanım !"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2930313233 221>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,846 saniyede hazırlanmıştır