eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:59
bırakalım geçmişle yaşamayı artık... evet tarihimiz hiçbir Anadolu kulübünün yetişemeyeceği bir tarih bununla övünmek de haklıyız ama maalesef tarihiniz iyi diye sizi kimse kupayla taçlandırmıyo... günümüze bakmadığımız geçmişimi övdüğümüz sürece de bu iş olmaz... önemli olan geçmişi unutmadan geleceğe bakabilmektir.... bakalım bu sezona neler yapmışız? Bursa İnönüde Beşiktaşı 3-2 yenerken aynı hafta biz evimizde küme düşen Diyarbakırla berabere kalıyoruz, Bursa Kadıköyde Feneri 3-2 yenerken biz evimizde Gençlerle berabere kalıyoruz.. bugüne birşey koyamazsak daha çooook Fethilerimizle Enderlerimizle Nihatlarımızla ve hatta Amigo Orhanımızla övünürüz... neden? çünkü daha ötesini yapamadık daha ileriye gidemedik... yaptığım geçmişimizi lekelemek değil sakın yanlış anlamayın aksine geçmiştekileri onore etmektir öyle bir yerde bayrağı teslim ettiler ki daha da oranın üstüne çıkamadık maalesef...  bu tamamen kendime ve takımıma yaptığım bir özeleştridir...  tarihi bizim tarihimizin üçte biri etmeyen takımların bizleri geçmesini içime sindiremiyorum ama bazıları gibi de "ay ayol" deyip, iki sayfada bir aynı pankartı koyarak (ki o pankartı kimlerin hazırladığını bile bilemiyoruz kişisel bir girişim mi yoksa taraftar gurubu mu koydu belli değil) ve bu şekilde davranarak BENİM DEPLASMANA GİDEN TARAFTARIMI zor durumda bırakacak laf da söylemem, bizim insanlarımızı galeyana getirip Bursasporlu birisinin BENİM ŞEHRİMDE bıçaklanmasına da ön ayak olmam (umarım asılsız bir haberdir hala inanmak istemiyorum) burda yazılan her kelimenin farklı kesimlerce okunduğunu unutmadan yazmak gerektiği görüşündeyim... adamlar hakettiler ve oldular Eskişehirsporu büyük yapan saygısı ve sevgisi değil mi? tebrik etmeyeni anlarım onlar da benim gibi içlerine sindiremiyolar ve HAKLILAR ama kalkıp da rakibi küçümseyici milleti kışkırtıcı yazıların olmasına da karşıyım... dost olmayalım ama kanlı bıçaklı olmanın da bize getirisi yok bunu anlayalım... herkese saygılar...
Yukarı
kemalll Liste gör
Yazar

Red&Black
Yer: Es-Es
  Alıntı kemalll Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 15:02
darısı bizim başımıza inşallah arkadaşlar bundan sonra birlik olup bu takımı zirveye tasımalıyız bir gün bizde ŞAMPİYON olacağız yeter ki isteyelim ve gerekli önlemleri alalım
" Aşkımız armaya, formaya... "
Yukarı
olcix Liste gör
Yazar

olcay
Yer: Turkey
  Alıntı olcix Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 15:04
çatır çatır haketti adamlar şampiyonluğu. tebrikler bursaspor. darısı bizim başımıza. gönül isterdi ki biz daha önce şampiyon olalım ama nasip değilmiş. yine de inanıyorum çok yakında
es es diye inleyecek türkiye
şampiyon biz olacağız
HOŞCAN İSTİFA...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 15:08
Bursa'ya sadece CL'den 23 trilyon para gelecekmiş . Bursa kurumsal olarak bizden çok öndeydi şimdi maddi olarakta fark attı . Artık şampiyonlukta Avrupa'ya gitmekten eskisinden zor olacak . Millet diyor ya yol açıldı falan bazı yönlerden doğruluk payı olsada asıl önü açılan Bursa oldu . Tabiki tebrik edeceğiz ama bize en yakın rakip olan Bursa'nın bize büyük fark atmasına zil takıp sevinenleri de hayretle izliyorum .
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 15:16
Bursaspor maddi yönden çok şey kazanacaktır muhakkak ama Bursaspor bu sene ne Fb, ne Bjk ne de Gs' den maddi olarak üstündü. Elbet belki en önemli şey para ama bunun yanında doğru planlama iyi transferlerle de zirveye oynanılabileceğini düşünüyorum
Yukarı
eskioğuzeses Liste gör
Usta Yazar

oğuz özkara
Yer: kktc
  Alıntı eskioğuzeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 15:25
Adminler,neden bu konudaki önemli mesajlarım silinmiştir.Silinme olayını yada mesajlarıma ne olduğunu açıklamanızı  yoksa üyeliğimi silmenizi istiyorum....
Şampiyonluk umrumda değil,sen yeterki yürekten oyna Eskişehir
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 15:31
Alıntı yapılan lord of eses

yazık cok yazık forumlarda sitelerde trabzonu kutluyoruz ''BAZILARI GİBİ RUHSUZ OYNAYIP MAÇI SATMADIKLARI İÇİN'' diyen bir camianın şampiyonluguna sevinenlere

Bence Trabzonspor kutlanmalı. Son hafta Fenerle oynayıp, bayramlarını ellerinden alsaldık; emin ol Türkiye bizi kutlardı... Herkesi ters köşe yaptı Trabzon...
Bursa'yı bile ters köşe yaptı. Ve 1996'nın hesabını gördü. Trabzon'u bir futbolsever olarak tebrik etmeyip, ne yapacağız?

Bursa'nın şampiyonluğuna gelince... Biz ESKİŞEHİRSPORLUYUZ ve ezik bir camia değiliz. Bursa değil 1, beş kez şampiyon olsa bile; BİZ DEĞERİMİZDEN, ANLAMIMIZDAN HİÇBİR ŞEY KAYBETMEYİZ...

O kadar enteresan mesajlar var ki adamlar gerçekten bizim komplekse falan kapıldığımızı sanacakLOL Yapmayın Allah aşkına, bu forumu herkes okuyor. En büyük dün nasıl ES ES ise yarın da ES ES.. Tribe sokmayın milleti...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
RyL Liste gör
Usta Yazar

Murat
  Alıntı RyL Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 15:34
Alıntı yapılan Baba

Alıntı yapılan lord of eses

yazık cok yazık forumlarda sitelerde trabzonu kutluyoruz ''BAZILARI GİBİ RUHSUZ OYNAYIP MAÇI SATMADIKLARI İÇİN'' diyen bir camianın şampiyonluguna sevinenlere

Bence Trabzonspor kutlanmalı. Son hafta Fenerle oynayıp, bayramlarını ellerinden alsaldık; emin ol Türkiye bizi kutlardı... Herkesi ters köşe yaptı Trabzon...
Bursa'yı bile ters köşe yaptı. Ve 1996'nın hesabını gördü. Trabzon'u bir futbolsever olarak tebrik etmeyip, ne yapacağız?

Yanlış anladınız sanırım, Fenerbahçe' nin oynadığı takımlardan Trabzonspor harici diğer takımlar maçları sattı denilmiş
Yukarı
eskspor26 Liste gör
Deneyimli Yazar

tamer ketenci
Yer: eskisehir
  Alıntı eskspor26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 15:37
istanbul zamanında ertugrul saglam ı göndererek kendi ipini çekmiştir
https://twitter.com/#!/tamerketenci
Yukarı
*1965 Liste gör
Yeni Yazar

Latif Çelik
Yer: Eskişehir
  Alıntı *1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 15:37
Clap
Alıntı yapılan Turcios

Taraftarlığın boyutları çok farklıymış bunu anladım ben bu sezon.

Varsa,yoksa ESES ti benim için, herkesi de öyle bilirdim.

Meğerse Eskişehirsporlu değil, Anadolusporluymuş bazıları, yada AntiBizanssporlu.

Ya da ben taraftar değilmişim onlar gibi, Mecnunmuşum,Aşık mışım siyahıma-kırmızıma,taraftarlık değil tutkuymuş benimkinin adı.

Yıllarca peşinden koştuğum, aşk masallarına nispet ha kavuştum, ha kavuşacağım derken bu zamana kadar son anda elimden kayıp giden, hep rüyalarıma giren mahallenin güzel kızını, dün akşam komşunun oğlu aldı gitti elimden.

Dün sabah hala tarih sayfasında bir paragraftı benim şanlı geçmişim, o sayfanın bir satırında 17 yazıyorken 18 yazsaydı çok etkilemeyecekti ama dün paragrafımın üzeri adeta çizildi, ufak bir dipnot haline geldi, üzerine yeni bir sayfa yazıldı. Ve benim taraftarım sevinç çığlıkları attı Anadolu,AntiBizans diye diye.

Kusura bakmayın tadım tuzum kalmadı benim, seneye yada 3 sene sonra şampiyon olsak ne olacak, Bursa nın açtığı yoldan ilerleyen Eskişehir de şampiyon oldu yazacak o tarih. Takımını 10 kat daha sahiplenen, 10 kat daha şehir takımı olan bana yakışırdı bu onur,yapamadık,çok üzgünüm.

Bu aşamadan sonra yönetimin bu kongrede önümüze çarşaf çarşaf alacak listesi çıkartmasının mümkünatı kalmamıştır,o kongre yıkılır başlarına,hesap kitap ortada. Ezeli rakibinin şampiyonluğunu gören yönetim olarak sakın ha başarıdan da bahsetmeyin, transferde harcadığınızı iddia ettiğiniz trilyonlardan da, artık yemezler…

Sadece ESES…

Yorumsuz. ClapClapClapClapClapClap
ClapClapClapClap
Ne Takdir Alır Ne Teşekkür Onur Belgesi Bile Alamaz Kayışını Atar Keyfine Bakar Ati Nefer Piyasa Yapar...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3233343536 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,828 saniyede hazırlanmıştır