eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:36
bakalım şampiyonlar liginde ne yapacaklar geçen sene ts ve sivas bu sene bjk gibi rezil olup dönmesinlerde ülke puanı düşmesin.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
KOÇ26 Liste gör
Deneyimli Yazar

MUSTAFA KOÇ
Yer: Turkey
  Alıntı KOÇ26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:36
Alıntı yapılan volkanes

Alıntı yapılan ESafa

bursa tamam şampiyon oldu bütün basın devrim dedi ihtilal dedi.iyi güzelde bu devrimi ihtilali başlatan Esesti diye kimse bahsetmedi.bu gerçkleri görmek bu kadar mı zor.biz başkaldırıyı yapmasak ne trabzon ne de bursa şampiyon olurdu.tabi gönül isterdi biz başlattık biz tamamlayalım bu devrimi.ama masa başı oyunlara yenik düştük.iyi bir takım,iyi bir yönetim kurulursa 2-3 seneye kadar bizde şampiyon olabiliriz.
stadyumda Erdoğan Arıkan bunu söyledi. (sözde) 3 büyüklere ilk başkaldırıyı Eskişehirspor yapmıştır. ama onlar gerçekleştiremedi diye bir cümlesi oldu.

Lig  TV'de Melih ŞENDİL birkaç kez üzerine basa basa söyledi. Hatta Anadoluda takımına katkı yapan 4 takım söylermisiniz diyerek H.Ünsal ve Feyyaz'a soru sordu. Onlar ilk olarak Bursa sonra Eskişehir dediler, başkada aklımıza gelmiyor dediler. Melih ŞENDİL'de bence "Bursa 1 Eskişehir 2 değil her ikiside birinci bence" taraftar olarak şeklinde düzeltme yaptı. Ş.Büyüka katıldı bir ara, bundan sonra artık sıra Eskişehir'de dedi. İlk olarak İstanbul takımlarına karşı başarı elde eden ve şampiyonluğa yaklaşan takımın Eskişehir olduğunu çok sık tekrarladılar. Haklarını yememek lazım.
KOŞULSUZ SEVDİK ...
Yukarı
EryamanlıESES Liste gör
Yazar

Fatih Başar Yüzer
Yer: Şimdilik Sivas
  Alıntı EryamanlıESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:44
Alıntı yapılan ESfeverES

Bursaspor taraftari burda cok ayip etmis ama.

Evet yaptıkları ayıp ama bilerek Es-Es'e yapılmış bir şey olarak düşünmüyorum. Çünkü orada Ankaragücü kalecisi Serkan Kırıntılı da var.
Sivas'ın Kırmızı Şimşekleri (SivKŞ)
Yukarı
EMREM1965 Liste gör
Yazar

Mehmet
Yer: E.şehir-Yaş=39
  Alıntı EMREM1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:44

benim takımımın en düzgün adamına şikeci yakıştırmasını yapan o çapulcu bursaspor taraftarını nefret ederek kınıyorum.(kendi kalesine 1 gol atıp 1 de gol attıran ibrahim toramanada şikeci )yakıştırması yapacaklarmı bakalım merak ediyorum.federasyonda eski başkanları olmasa idi şampiyon olabilirlermiydi acaba...

Yukarı
EMREM1965 Liste gör
Yazar

Mehmet
Yer: E.şehir-Yaş=39
  Alıntı EMREM1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:46
sadri şeneride eklemişler ama ts yaptığı kıyağı o afişten nasıl çıkaracaklar bakalım...???
Yukarı
İSMAİL26 Liste gör
Usta Yazar

İSMAİL
  Alıntı İSMAİL26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:47
bursasporu tebrik ederim biz değilmiydik bu sene anadoludan şampiyon çıkacak diye bağıran bu şampiyonun öncelikle esesimizin olmasını isterdik ama olmadı inşallah seneyede biz oluruz şimdi bu seneki artılarımızı ve eksilerimizi karşılaştıralım nerde yanlış yatık onları düzeltelim en önce yönetimin radikal kararlar alıp kendine hedef çizmesi gerekli altyapıya daha fazla tesis yapılmalı bursanın altyapısı bizden katbe kat üstün, artı tarafımız bizim gibi taraftar türkiyede yok eksik yanlarımızı düzeltirsek neden seneye biz şampiyon olmayalım
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Yukarı
birinci kaptan Liste gör
Yazar

Ömür Yıldız
Yer: Sakarya
  Alıntı birinci kaptan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:49
Tebrik ediyor ve Şampiyonlar Ligi'nde başarılar diliyoruz.
Vatan 26, mekân 54. (Şimdilik)
Yukarı
kirmizi Liste gör
Yazar

hgorgulu
  Alıntı kirmizi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:55
Buruk bir duyguyla tebrik ediyorum.
Anadolu ihtilalini başlatan Esesimden önce bu başarıya ulaşmış olmaları içimi burkuyor doğrusu. Biz geç kalmadık, doğru yolda ilerliyoruz. Fakat Bursa birazda şans diyesim geliyor, bu yola bizden birkaç önde çıkmanın avantajını kullanarak bu başarıya ulaştı. 5. büyük yakıştırması medyada en çok bize yapılırdı ama şimdi artık bu tanımlamayı da kaptılar. Olsun, biz bugünden tezi yok daha çok hırslanarak, daha çok çalışarak, sağlam hedeflerle ŞAMPİYON ESES yazdıracağımız günlere yelken açmalıyız.
Yukarı
hacım Liste gör
Deneyimli Yazar

Musa
Yer: ES ES
  Alıntı hacım Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:58
Bizi senelerdir alt liglerde süründürenlerinAngry

Şampiyonluk mazinle  sana yakışırdı EsEs im...
Hiç Durmadan Sonsuzadek ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
janerr Liste gör
Yazar

Caner
Yer: açık tribün
  Alıntı janerr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:59
O değil de, seneye uefa'ya katılmaya hak kazansak bile bizi keseceğini sanmıyorum... Paran yoksa yüreğini ortaya koyacaksın... Bunun için de ilk şart birlik olmamız.. Sadece taraftar olarak değil, futbolcusu, teknik heyeti, yönetimi... Hadi bakalım hayırlısı...
taa uzak yollardan koştum geldim senin kollarına...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3132333435 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,656 saniyede hazırlanmıştır