eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
samich_backtash Liste gör
Usta Yazar

Semih Bektaş
Yer: Jamaica
Online Durum: Offline
  Alıntı samich_backtash Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:07
SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:08
yazık cok yazık forumlarda sitelerde trabzonu kutluyoruz ''BAZILARI GİBİ RUHSUZ OYNAYIP MAÇI SATMADIKLARI İÇİN'' diyen bir camianın şampiyonluguna sevinenlere
MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
sml_cvsgl Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail
Yer: Eskişehir
  Alıntı sml_cvsgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:12
Alıntı yapılan lord of eses

yazık cok yazık forumlarda sitelerde trabzonu kutluyoruz ''BAZILARI GİBİ RUHSUZ OYNAYIP MAÇI SATMADIKLARI İÇİN'' diyen bir camianın şampiyonluguna sevinenlere
...EsKiŞeHiR...
Yukarı
GKH_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: BURSA
  Alıntı GKH_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:19
Bizim yapmamız gerekeni bize yakışacağını düşündüğümüz şampiyonluğu bu sezonBursa almış olabilir, ama henüz bir kez aldı biz 3 sene üstüste yaparız tarih yine bizi yazar...
sonsuza dek EsEs...

Alıntı yapılan Turcios

Taraftarlığın boyutları çok farklıymış bunu anladım ben bu sezon.

Varsa,yoksa ESES ti benim için, herkesi de öyle bilirdim.

Meğerse Eskişehirsporlu değil, Anadolusporluymuş bazıları, yada AntiBizanssporlu.

Ya da ben taraftar değilmişim onlar gibi, Mecnunmuşum,Aşık mışım siyahıma-kırmızıma,taraftarlık değil tutkuymuş benimkinin adı.

Yıllarca peşinden koştuğum, aşk masallarına nispet ha kavuştum, ha kavuşacağım derken bu zamana kadar son anda elimden kayıp giden, hep rüyalarıma giren mahallenin güzel kızını, dün akşam komşunun oğlu aldı gitti elimden.

Dün sabah hala tarih sayfasında bir paragraftı benim şanlı geçmişim, o sayfanın bir satırında 17 yazıyorken 18 yazsaydı çok etkilemeyecekti ama dün paragrafımın üzeri adeta çizildi, ufak bir dipnot haline geldi, üzerine yeni bir sayfa yazıldı. Ve benim taraftarım sevinç çığlıkları attı Anadolu,AntiBizans diye diye.

Kusura bakmayın tadım tuzum kalmadı benim, seneye yada 3 sene sonra şampiyon olsak ne olacak, Bursa nın açtığı yoldan ilerleyen Eskişehir de şampiyon oldu yazacak o tarih. Takımını 10 kat daha sahiplenen, 10 kat daha şehir takımı olan bana yakışırdı bu onur,yapamadık,çok üzgünüm.

Bu aşamadan sonra yönetimin bu kongrede önümüze çarşaf çarşaf alacak listesi çıkartmasının mümkünatı kalmamıştır,o kongre yıkılır başlarına,hesap kitap ortada. Ezeli rakibinin şampiyonluğunu gören yönetim olarak sakın ha başarıdan da bahsetmeyin, transferde harcadığınızı iddia ettiğiniz trilyonlardan da, artık yemezler…

Sadece ESES…

BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:22
bursa tamam şampiyon oldu bütün basın devrim dedi ihtilal dedi.iyi güzelde bu devrimi ihtilali başlatan Esesti diye kimse bahsetmedi.bu gerçkleri görmek bu kadar mı zor.biz başkaldırıyı yapmasak ne trabzon ne de bursa şampiyon olurdu.tabi gönül isterdi biz başlattık biz tamamlayalım bu devrimi.ama masa başı oyunlara yenik düştük.iyi bir takım,iyi bir yönetim kurulursa 2-3 seneye kadar bizde şampiyon olabiliriz.
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
volkanes Liste gör
Yazar

Volkan
Yer: Ankara
  Alıntı volkanes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:26
Alıntı yapılan ESafa

bursa tamam şampiyon oldu bütün basın devrim dedi ihtilal dedi.iyi güzelde bu devrimi ihtilali başlatan Esesti diye kimse bahsetmedi.bu gerçkleri görmek bu kadar mı zor.biz başkaldırıyı yapmasak ne trabzon ne de bursa şampiyon olurdu.tabi gönül isterdi biz başlattık biz tamamlayalım bu devrimi.ama masa başı oyunlara yenik düştük.iyi bir takım,iyi bir yönetim kurulursa 2-3 seneye kadar bizde şampiyon olabiliriz.
stadyumda Erdoğan Arıkan bunu söyledi. (sözde) 3 büyüklere ilk başkaldırıyı Eskişehirspor yapmıştır. ama onlar gerçekleştiremedi diye bir cümlesi oldu.
Şampiyonluk Çok Uzak Değil...
Yukarı
sml_cvsgl Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail
  Alıntı sml_cvsgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:27
Bizim başlattığımız devrim 40 yıl öncesinde kaldığı için basının bunu görmemesi normaldir. Ayrıca herkezz bu devrimi Trabzonun başlattığını zannediyor. Bir tek Eskişehirsporlular hariç, çünki insanların aklında kalanlar şampiyonluklardır, ikincililer değil. Sivasspor Bursanın öncüsü oldu diyormuyuz biz, demiyoruz o halde bizden olmayanlardan da  bunu isteme hakkımızda yok diye düşünüyorum.
...EsKiŞeHiR...
Yukarı
ESESiM026 Liste gör
Deneyimli Yazar

nafız
  Alıntı ESESiM026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:31
Alıntı yapılan ESESiM026

http://img.internethaber.com/gallery/7392/10.jpg

artık bunada laf edin  hadi şikeci degiliz biz kimseninde yalakası degiliz

tebrikte etmiyom kutlamıyomda bursadan gelcek hayırın ..... edeyim

sizce anadoludan mı cıktı şampiyon  su pankarta bakın toplar daha teşekkür edecegine yaptıgına bakın  sitelerinede girin görün yalakaları ay ayol  top bursa

ESESIM SADECE SEN VARSIN
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:34
Alıntı yapılan GKH_ESES

Bizim yapmamız gerekeni bize yakışacağını düşündüğümüz şampiyonluğu bu sezonBursa almış olabilir, ama henüz bir kez aldı biz 3 sene üstüste yaparız tarih yine bizi yazar...
sonsuza dek EsEs...
ClapClapClapClap Bu kadar basit.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
lord of eses Liste gör
Usta Yazar

Sermet
Yer: Altından :)
  Alıntı lord of eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 14:35

nasıl bir zihniyettir anlamıyorum anadoludaki en buyuk rakibinin şampiyonluguna zil takıp oynayacak nerdeyse benim taraftarım üstüne birde bursanın bize şikeci gibi ithamlarda bulunmasına ragmen içim acıyo resmen bursanın şampiyonluguna sevinen renktaşlarımı görünce Cry

MECNUN BİLSEYDİ ESES SEVGİSİNİ SEVERMİYDİ LEYLA ZİLLİSİNİ=KIZILCIKLI=kom no 0504
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3031323334 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır