eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 12:13
benim şu anda en çok merak ettiğim seneye bursa nın ne yapacağı.yine şampiyonluk yarışındamı olacaklar yoksa bizim bu sene yaptığımız ilk 5 mücadesi içindemi olacaklar.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
KOÇ26 Liste gör
Deneyimli Yazar

MUSTAFA KOÇ
Yer: Turkey
  Alıntı KOÇ26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 12:13
Darısı başımıza... Dün akşam hemen hemen tüm TV kanallarında ve hemen hemen tüm yorumcular ESES'imizi dile getirdiler ve Bursa haricinde Anadolu'dan başka bir şampiyon daha çıkacaksa bunun ESKİŞEHİRSPOR olacağı konusunda ortak fikir beyan ettiler. Yani bizim müstakbel şampiyonluğumuz, Bursa kadar sürpriz olmayacak... TÜRKİYE BİZİM ŞAMPİYONLUĞUMUZU BEKLİYOR VE UMUYOR... inşallah...
KOŞULSUZ SEVDİK ...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 12:14
Beyler... Biz her zaman her yerde en büyüğüz...
30 sayfaya baktım da bu kadar gerilmeye gerek var mı?
Bundan sonra yenmek daha zevkli olacak, bir de öyle düşünün...Wink
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
KOÇ26 Liste gör
Deneyimli Yazar

MUSTAFA KOÇ
  Alıntı KOÇ26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 12:16
Şampiyonu yendik ... Clap
KOŞULSUZ SEVDİK ...
Yukarı
frkneses Liste gör
Deneyimli Yazar

Furkan
Yer: Ankara
  Alıntı frkneses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 12:26
Alıntı yapılan KOÇ26

Şampiyonu yendik ... Clap

sadece şampiyonu da değil, şampiyonun yanında, ikinciyi, üçüncüyü, beşinciyi, altıncıyı da yendik.
üstümüzde bulunan taıkmlardan sadece beşiktaşı yenemedik, ben ona yanıyorum zaten, üstündeki takımları yen, sivasa, diyarbakıra, ankaragücüne, denizliye puan ver...
Yukarı
echotr Liste gör
Yeni Yazar

Ekrem
  Alıntı echotr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 12:33
kıskanmaktan çok ibret almak gerekir. Tebrikler bursaspor. Umarım önümüzdeki sezon maçlarımız centilmence kora kor mücadele şeklinde geçer.
Yukarı
ahozdemir Liste gör
Yazar

Ahmet Özdemir
  Alıntı ahozdemir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 12:58
Bursasporu Tebrik ederim. Çekememezlik yapmayalım arkadaşlar yıllardır Anadolu'dan Şampiyon çıkmıyor atık Anadolu'dan da Şampiyon çıksın diye konuşmuyor mudu herkes. Bunu Bursa başardı tebrik etmemiz lazım. Artık Anadolu takımlarının birbirine desdek vermesi ve İstanbul takımlarının hegamonyasını temelli yıkmamız lazım. Tüm takım taraftarları birbirlerine arkadaş, kardeş, dost gözüyle bakması ve birbirlerine centilmence davranması lazım. Kavga dövüş ile hiçbirşey halledilemez. Spor dostluk ve kardeşliktir bunu unutmamak gerekir. Tepkilerimizi medeni yollardan gerekli kişilere ulaştırmalıyız. Bundan sonra artık ŞAMPİYONLAR ANADOLU'DAN çıkar İnşşallah. İstanbulun gıçık takımlarının maçlarını artık TV'lerde seyretmek istemiyorum. Bundan sonra ESES'imizin, Bursanın, Kayserinin, Geçlerbirliğinin, Gaziantepin, Ankaragücünün ...diğer Anadolu takımlarının maçlarını seyrekmek istiyorum. TV'deki maç yorumlarında İst. takımlarının nasıl oynadığını değil Anadolu Takımlarının nasıl oynadıklarının yorumlarını dinlemek istiyorum. İst. takımları iyide oynasa kötüde oyna hep onlar konuşuluyor. Anadolu takımları ne kadar iyi oynarsa oynasın bir iki cümle ile tebrik edilip geçiştiriliyor. Bunada ğıcık oluyorum. Bütün bunların önüne geçmek için ne olur tüm Anadolu takımları taraftarlarının birbirlerine centilmence davranmalarını istiyorum herkes kendi takımlarını en güzel şekilde desdeklesin birbirlerini tarik etmesin kendi içlerindeki çatlak sesleri kendileri örtsün. Kulüplerinde bedava bilet işine son vermeleri gerekir.Bedavacıların nasıl kendini bilmez insan olduklarını herkes biliyor. Bir çok arkadaşımızda bu kendini bilmezler yüzünden deplasmanlara gitmek istemiyorlar, gitmiyorlar.
Artık bundan sonra Yönetim , Futbolcular, Teknik ekip ve biz Taraftarlar ESKİŞEHİRSPOR'umuzu en iyi şekilde desdekleyip iyi güne kötü günde kenetlenmeliyiz. Başarını anahtarı bu bence. Diğer Anadolu takımlarını her ne sonuç olursa olsun içeride dışarıda centilmence tebrik etmeli ve alkışlamalıyız. Aynı şekilde kendi takımımızıda.
İstanbul hegamonyası yıktık Anadolu Hegamonyasını kurma zamanıdır.
Yukarı
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 13:00
her ne kadar kıskansamda adamlar bileğinin hakkıyla şampiyon oldular...hemde istanbul da bjk ve fener i yenerek...bizede tebrik etmek düşer...tebrikler komşu...darısı inşallah bize...

burada taraftar, yönetim vede teknik kadro olarak ders çıkarmamız gereken çok şey olduğunu düşünüyorum...

1-)önce taraftar; neredeyse kavgasız maçımız yok...son sivas maçındaki rezaleti hepimiz gördük...ayrıca buraya gelen hemen hemen her rakip takım taraftarına küfretmeyi aklımızca büyüklük zannediyoruz...en yakın deplasman olan ankara ya giderken bile polatlı ve civar petrollerde jandarmanın bize karşı nöbet tutmasından utanç duyuyorum...
bundan 1 ay önce bursa gençler deplasmanına giderken burdan 10000 kişi ile geçtiler...vede kimsenin haberi dahi olmadı...hatta dönüşte tüm petrol istasyonlarımızda akaryakıt kalmadığını duyduk...biz ise daha doğru dürüst deplasmana dahi gitmeyi beceremiyoruz...

2-) yönetim; sadece deplasmana gidip protokolde boy göstermekle bu işler olmuyor...herşeyi teknik kadronun üstüne yıkarak bir yere kadar gidilir...hafta içerisinde dahi takımın neler yaptığını bilen yok...herşey başkan ve 2-3 yöneticinin üstünde...basın sözcümüz kim ??? bilen yok...futbolcuyu transfer etmekle iş bitmiyor...acaba futbolculara hedefimizin ne olduğunu söyleyen varmı??? küçük maçlara konsantre olamıyoruz...futbolcunun konsantresi birazda "PARA" dır...sanırım böyle bir sistemimiz yok...

3-) teknik kadro; bu konuda fazla yorum yapmak istemiyorum...çünkü 1000 sayfayı aşarak bu forumun rekorunu kıran başka bir başlık yoktur heralde...en büyük sorunumuz olan deplasmanda maç kazanamama alışkanlığımız Rıza hoca nın çözmesi gereken en büyük sorun...

kendimce bazı özeleştiriler yapmak istedim...akıllı transferler yaparsak...güçlü bir yönetim oluşturursak vede taraftar olarak bizlerde kendimizi dahada geliştirirsek...önümüzdeki yıl değil ama bir sonraki yıl bizde şampiyonluğa oynayabiliriz diye düşünüyorum...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 13:09
Tamam... Az buz bir şey değil Bursaspor Şampiyon... Hakettiler oldular.. Trabzon gerçekten büyüklüğünü gösterdi, herkesi ters köşe yaptı; 1996'nın hesabını gördü... Bizim işimiz de sevdamız da ESES...

Bırakın şampiyonluklarını onlar büyütsün neden biz büyütüyoruz? Önümüzdeki 5 yıl içinde Trabzon, Bursa ve ES ES'ten biri şampiyon olacak... Biz olalım, bizim düşümüz de gerçeğimiz de bu olmalı...Wink

KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
ESmih Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: eskişehir
  Alıntı ESmih Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 13:32
burdan bursaspor taraftarini tebrik etmek istiyorum her ne kadar basin onlari 5.buyuk ilan etmissede bnim okudugum yorumlarda her zaman anadolu kulup ve taraftarindan bahsetmislerClapClap
SEN BEN YOK ESKİŞEHİRSPOR VAR!

YAŞASIN "YENİ ESKİŞEHİR ATATÜRK STADYUMU"
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2829303132 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır