eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:23
Büyük başarı tebrikler BursasporClap
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
GKH_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: BURSA
  Alıntı GKH_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:24
Pankart çok yanlış yazık,ama yinede onların yaptığı bu terbiyesizlikle gerçek değişmiyor,İvesaya güvenimiz tam.
Şuan bu şampiyonluğu bizim almamızı isterdim, ilklerin takımı olan biz inşallah 6. takım olarak tarihe geçeriz...
BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...
Yukarı
weswas Liste gör
Yazar

volkan akdogan
Yer: Turkey
  Alıntı weswas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:25
ne kadar şampiyon olmasını istemesem de tebrikler bursaspor...türk futbol tarihinde yeni bir çığır açtığın ve olamaz diyenlere inat şampiyon olduğun için...bizlere de yeni ufuklar açtığın için...yıllarca bizleri alt liglerde harcayan ve klübe sahip çıkmayan şehir ileri gelenlerine de artık eses ten korkmayın ve ona sahip çıkın diyorum...bu arada 55bin fenerliyi stad da ,milyonlarcasını da tv başında ağlattığın için bir tebrik daha bursaspora...
ŞAMPİYONLUK İÇİN SALDIR ESKİŞEHİR
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
  Alıntı OKTAY061626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:28
allahıma sukurler olsun bu gunlerıde gorduk sakaryada kume dusmemızı bank asya sampıyonlugu ve sımdıde superlıg sampıyonlugu dun macta son 1 dk gecmek bılmedı fb macının beraberlık haberı gelınce kendımden gectım sınırlerım bosaldı elım ayagım tuttmadı goz yaslarıma hakım olamadım sagolun var olum tum oyuncularımız ve teknık heyetımıze yonetıcılerımıze bu mutlulugu yasattıkları ıcın hepsınden allah razı olsun
armasının sevdasının pesınde kosan tum anadolu taraftarlarınında bu sevıncı mutlugu yasatması dıleklerımle ınsallah bundan sonra 3 ezıkler dısında kayserı trabzon eskısehırspor ve bırcok anadolu kulubu sampıyonluga ortak olsun sampıyon olsun avrupa kupalarında basarılı olsun
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
estuna Liste gör
Usta Yazar

ARMADA
Yer: ESKİLER BİLİR
  Alıntı estuna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:33
tebrikler bursa. ama içimizde bi burukluk niye biz değil....
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            
Yukarı
eses_aşkı Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
  Alıntı eses_aşkı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:35

Bursaspor'u tebrik ediyorum.  

Çünkü; şampiyon olmasak da önemli değil yine de bursasporluyuz dedikleri için.Hemde şampiyonluğa bu kadar yakınken.

Çünkü; ''Anadoludan takımı şampiyon yapmazlar.'' diyen insanların haksızlığını kanıtladıkları için.

Çünkü; Son maçlarda fb'ye imtiyazlı davranıldığını düşünenleri, ligin temiz olmadığını savunanları, önyargılı davrananların haksızlığını kanıtladıkları için.

Bursaspor'u tebrik ediyorum.

Ayrıca Trabzonspor hakkında fb onlara kupayı verdi, ts de şampiyonluğu verecek diyenleri utandırdığı için de Trabzonspor'u tebrik ediyorum.Aynı senaryolar bjk'nin iki kupayı aldığı dönemlerde de olmuştu.Sivasspor'un şampiyonluğu kovaladığı dönemde de olmuştu.Bıkmadık mı bu boş senaryolardan.

Herkes alnının teriyle, iyi niyetle sahada elinden geleni yapmaya çalışıyor.Ligimiz temiz bir lig.Bu bir kez daha kanıtlanmış oldu.

Eskişehirspor’lu olmak, yanında seninle birlikte göğsünü yırtarcasına bağıranı kardeşten de öte sevmektir.
Yukarı
efsanegeridöndü Liste gör
Yazar

YILMAZ KIVIRCIK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanegeridöndü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:37
Alıntı yapılan upsidedown

Türkçemizi düzgün kullanalım eşrefle değil esefle kınanır.Bursa'yı bende tebrik ediyorum.

Bişey söylemeye gerek duymuyorum, gündemi ve Esesimin konu olduğu her olayı yakından takip eden kardeşlerim anlıyor söylenileni...
EFSANE KOLAY OLUNMUYOR...
Yukarı
esesliyasin26 Liste gör
Usta Yazar

Yasin
Yer: eskişehir
  Alıntı esesliyasin26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:39
Ben Bursa nın şampiyonluğuna ne sevinecektin ne üzülecektım.ama son dakikalarda stadyum programında Erdoğan Arıkanın maçı bence inanılmaz biçimde taraflı anlatması fenerin gol atması için resmen ıkınması  ve de arkadan Ömer üründülün dizlerini dövemesinin seslerinin gelmesi beni bu düzenden bu basından tiksindirdi.Taraflı olduklarını zaten biliyordum da bu kadarını beklemiyordum.Ayrıca daha sonra özetten gördügüm kadarıyla o abarttıkları pozizyonların çok da anlatıldığı gibi olmadığını gördüm.Ayrıca bursa nın şampiyonlugunu yurekten tebrik ederim.Dün o göruntulerı ızlerken cok duygulandım.Allah bizede nasip eder inşallah bu duyguyu.Gelecek sene şampiyon olamasakta en azından bu yarışın içinde olmalıyız.Çok canım istedi yaaSmile
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!
Yukarı
sarıcakayalı Liste gör
Yazar

Muhammet Ali USLU
Yer: Sarıcakaya
  Alıntı sarıcakayalı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:40
Alıntı yapılan efsanegeridöndü

Alıntı yapılan upsidedown

Türkçemizi düzgün kullanalım eşrefle değil esefle kınanır.Bursa'yı bende tebrik ediyorum.

Bişey söylemeye gerek duymuyorum, gündemi ve Esesimin konu olduğu her olayı yakından takip eden kardeşlerim anlıyor söylenileni...

eşrefle kınıyoruz elbette LOL
Süpermarketlere inat Bakkaldan alışveriş yapmaktır Anadolu Takımı taraftarı olmak...
Yukarı
efsanegeridöndü Liste gör
Yazar

YILMAZ KIVIRCIK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanegeridöndü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 11:53
Alıntı yapılan esesliyasin26

Ben Bursa nın şampiyonluğuna ne sevinecektin ne üzülecektım.ama son dakikalarda stadyum programında Erdoğan Arıkanın maçı bence inanılmaz biçimde taraflı anlatması fenerin gol atması için resmen ıkınması  ve de arkadan Ömer üründülün dizlerini dövemesinin seslerinin gelmesi beni bu düzenden bu basından tiksindirdi.Taraflı olduklarını zaten biliyordum da bu kadarını beklemiyordum.Ayrıca daha sonra özetten gördügüm kadarıyla o abarttıkları pozizyonların çok da anlatıldığı gibi olmadığını gördüm.Ayrıca bursa nın şampiyonlugunu yurekten tebrik ederim.Dün o göruntulerı ızlerken cok duygulandım.Allah bizede nasip eder inşallah bu duyguyu.Gelecek sene şampiyon olamasakta en azından bu yarışın içinde olmalıyız.Çok canım istedi yaaSmile

Erdoğan Arıkan'ın yüz ifadesini ve dolan gözlerini ben de hayretle izledim, taraflısınız onu zaten biliyoruz ama bu kadar da belli edilmez, resmen Bursanın şampiyonluğunu değil de Fenerbahçenin nasıl kaybettiğini konu ettiler. Hakan Şükür bile Bursaspor ve Galatasaray forması giymesine rağmen sanki bir Fenerli gibi üzgündü, ben bunlara bir anlam veremiyorum...
EFSANE KOLAY OLUNMUYOR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2627282930 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır