eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sedefes Liste gör
Deneyimli Yazar

özer sedef akyazı
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı sedefes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 09:19
Bursa taraftarı akıllıdır..Kendini bilmez aynı o a.gücü taraftarı profilinde olan bursa  taraftarının yaptığı hareketi hepsine mal etmek yanlış olur...
      Çünkü kiminle beraber olursan onunla hesaba çekilirsin...Bursaspor taraftarı akıllıdır...O işe yaramaz a.gücü taraftarının peşinden kıoşacak kadar düşmeyeceklerdir.Bu lig de şampiyon oldular..Her ne kadar sevinmemekle beraber o alışıla gelmişliği bozdukları için tebrik etmek lazım.
       Dün NTV de rıdvan Dilmen aynen şu kelimeyi kullandı Bursaspor şampiyon olarak Türk futboluna tokat atmıştır.Lafa bakın 3 istanbula takımına demiyorda...bu şampiyonluğun hazımsızlığı çok olur daha...küçümseyenler olur..bursasnın sinirlerini bozanlar çok olur...Düşmanıda çoğalır...artık her katogoride savaşmaları lazım bakalım kaldırabileceklermi...
      Birde artık bizim yönetimin kaçarı falan kalmadı artık millet şampiyonluk isteyecektir.ve bu şehrin insanın bunu hakettiğini  biliyoruz...artık bize şehri şampiyon yapacak başkan lazım...
Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 09:21

ligde ankarsporun düşürülmesi ligi çok etkiledi.her takım beleşten 6 puan alınca heyecan kalmadı ligde.ligin kaderi değişti.ama bursa 6 puan almadı 9 puan aldı.diyarbakırspora saydırdılar ortamı hazırladılar 2. maçta olaylar çıkması kesindi ve çıktı maç tatil oldu.yani bursa ortamı iyi hazırladı.diyarbakır-bursa maçı tarafsız sahada tekrar oynanmalıydı.federasyon bedavadan 3 puan verdi bursaya.diyarbakırı bursa düşürmüştür.neyse olan oldu.ayrıca bu pankart olayınıda kınıyorum.

BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar

Münür
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Fanatik26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 09:23
Tebrikler Bursaspor
EsEs şampiyon olmuş kadar sevindim

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
Abdullah 26 Liste gör
Yazar

Abdullah
  Alıntı Abdullah 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 09:28
taraflı basına taraflı spikerler inat inadına anadolu (bjk nin ikinci golü)tebrikler bursa

Yukarı
besyo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ceylan
Yer: Esk.
  Alıntı besyo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 09:34
Alıntı yapılan upsidedown

Türkçemizi düzgün kullanalım eşrefle değil esefle kınanır.Bursa'yı bende tebrik ediyorum.
Bursa yöresinde EŞREFLE kınanır Big%20smile
Tebrikler Bursaspor....Çok kıskandım çokkkkkk.....
'Meftunuyuz Hayranıyız '
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
  Alıntı Essfor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 09:52
Maçtan önce tüm kanallar habire bağdat caddesi falan bağlandılar durdular, feneri kesin şampiyon yaptılar hele ntv yokmu program fenerin videosuyla başladı . Bursa sanki yokmuş ta fener şampp olmuş gibi hareketteydiler... İşte o an Allahım sen büyüksün , bbugün bursaya yapılan saygısızlık yarın bizede yapılır  bursa şampiyon olsun diye dua ettim .......
Bursaspor dün İstanbulu fethetmiştir...Darısı bizim başımıza diyerek tebirk ediyorum ....
Ayrıca rıdvan sana çok şey söylerdim ama .terbiyem müsait değil......
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
eses_kayhan Liste gör
Deneyimli Yazar

kayhan
Yer: eskişehir
  Alıntı eses_kayhan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 09:59
tebrikler bursa
ölümüne eses
Yukarı
Frigyalı_26 Liste gör
Usta Yazar

Seydi
Yer: Turkey
  Alıntı Frigyalı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 10:00
Şampiyon EsEsim olmalıydı Bursa değil :(
Yukarı
esm Liste gör
Yazar

mehmet gürbüz dökmen
Yer: bursa
  Alıntı esm Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 10:05
Başta değerli Bursa lı dostlarımı ve tüm Bursa lıları tebrik ediyorm darısı başımıza.
esm
Yukarı
Turcios Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı Turcios Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 10:17
Tebrikler Bursa.
Bize kazananı tebrik etmek düşer.
Yalnız bu kadar sevinen,göbek atanları gördükçe anladım ki yüreğinde ESES sevgisi,sevgiden öte tutkuya dönüşmüş benim gibi çok az insan varmış.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır