eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erkin Liste gör
Usta Yazar

Erkin ESES
Yer: Swansea
Online Durum: Offline
  Alıntı erkin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 02:18
Benimde anlamadığım dersler çıkarmamız gerekirken neden birbirmize girdik? Tebrik etmek bir yüceliktir, bir nezakettir. Eskişehirspor taraftarı centilmentir çirkef (kimseye çirkef demiyoruz sazanlık olmasın) deği. Herkesin demek istediği neden biz yapmayalım seneye aynısını? Ama malesef bizim kendimize tahamülüz yokki başkasına olsun.
eRkin.org - Kişisel B'şey!
Yukarı
ulyo_eses Liste gör
Yazar

Ahmet Güler
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ulyo_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 02:23
  Bu şampiyonluk tamamen Ertuğrul Sağlam'ın başarısıdır bence, evet bende kıskandım bunu Esesimin başarmasını isterdim Ertuğrul Sağlam'ı dolayısıyla Bursaspor'u tebrik ederim.Şahsi düşüncem Ertuğrul Sağlam giderse Bursaspor yine ortalarda gezer işte biz böyle olmayalım Kadir kardeşime katılıyorum sistem oturtalım kişilere bağlı kalmayalım devamlı yukarılarda olalım ve bunun için bi 5 sene daha şampiyon olmayacaksak olmayalım ben razıyım geçici değil kalıcı başarı yakalayalım
bir içsinde görsün platon ES-ES felsefesini...
Yukarı
mkan_26 Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
  Alıntı mkan_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 02:26
 Arkadaşlar ne kadar son zamanlarda aramızda oluşan husumetlerden dolayı bursaya olan sevgi ve sempatimiz bitsede Şunu kabul etmek gerekki bursa büyük bi iş başardı.İstanbul hegomanyasını yıllar sonra devirdi ve anadoluya tekrar getirdi. Bir tebriki çok görmeyin.Bu gerçekten Türk futbol tarihinin değişiminin bir başlangıcıdır.Elbette gönül isterdiki yıllar sonra ilk biz yapalıım yıllar sonra ilk şampiyonluğu biz getirelim.Nasip değilmiş ne yazikki.Ama şunu unutmayalımki bursayı geçmek için hiç bi sebep yok.Çok çalışıp gerekli dersleri çıkarıp daha büyük başarılar elde etmeliyiz.Şahsım adına Bursasporu tebrik ederim...
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..
Yukarı
andy Liste gör
Yazar

Andaç
  Alıntı andy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 02:33
ona sevinecek buna üzülecek bir durumumuz yok zaten de. uzun yıllar sonra ezberin bozulması, istanbul hegemonyasının sallanması iyi birşey. bursa büyük iş başardı. yolları acık olsun.
meftunuyuz hayranıyız
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 02:43
Adam gibi tebrik etmekten aciz insanlar var şu forumda. Tebrik etmek küçültmez seni, aksine büyültür. Şampiyonluğuna sevinmeyebilirsin, olmalarını istemezsin ama kazananı tebrik etmek bizim büyüklüğümüzdür.

Tebrikler Bursaspor, büyük iş başardınız.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
serhat1965 Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir
  Alıntı serhat1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 02:58
Komşumuz BURSASPOR'u yürekten kutluyorum.Bir devrim yaptılar sıra artık bizde KURUMSALLAŞAN bir ESKİŞEHİRSPOR açtıkları yolda devamını getirecektir Allahım bu güzel duyguyu bizlerede yaşat yarabbimClap
Sevgilerimle
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 03:00
Tebrikler Bursaspor Onemli olan Istanbul saltanatinin yikilmasiydi bunu Bursa basardi seneye Isallah ESES in sampiyonlugu ile devam edecek.
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
eskisehirsporum Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: sen
  Alıntı eskisehirsporum Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 03:18
Bireyselligin (BEN)in idrakina varmadan böyle bir yarisa girmek Allah'i inkar...
Kazanamadigin yarista rakibini tebrik Allah'a küfür...
Senin HAKkina tecavüz edilen bir yerde rakibinin yarisi bileginin hakki ile
kazandigini iddia etmek riyakarliktir...
45 seneden beri sampiyonluk yolunda 3 engel vardi  oldu 17...Simdiye kadar
istanbul basimiza vururdu bundan sonra anadoluda ayaklarimizdan asagiya cekecek...
Yani zaten taraftari olmadigin sistem böylece percinlenmis oldu..Matrixin ne oldugunu
hic bir zaman bilemeyeceksiniz....
Ama 15 yasindaki cocuguda sisteme dahil ettik diye avunur ve övünürüz artik...

Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
  Alıntı jack_sparrow Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 05:06

Bu başlık tebrik etmek için açılmış ,tebrik etmek istemeyen yazmasın..

'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
murattan26es Liste gör
Deneyimli Yazar

murat
Yer: Turkey
  Alıntı murattan26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 05:23

tebrik etmek lazım biz yıllarca anti bizans olarak yolumuza çıktık bizim gibi düşünen bursa ve trabzonuda tebrik etmek lazım inşallah yıllarca anadolu takımları bu bilinçle bizansa karlı çıkar ve alkışı hak eder,inşallah ilewrleyen yıllarda biz ESES liler olar bu başarıyı yakalarız tabiki bu 3-5 yılda gelecek bi başarı değil istikrar ve sabretmekle gelir bunu bursa başardı bizlerde sabrederek bu başarıyı yakalayabliriz ama önce sabır ve birlik ve beraberlikle olacak birşey rant için bir birini üzerek değil malesef bizim öncelikle takım olarak değil taraftar olarak bu birlikteliği  yakalamamız lazım bir mağlubiyette takımı zadelerek değil,ES ES imde iyi yolda ama önce sabır sabır sabır destek destek destek ten gelir

seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,875 saniyede hazırlanmıştır