eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:41
Tebrik Etmek;
kutlamak, güzel dileklerde bulunmak, sevinci paylaşmak.

Burada yanlış olan birşey mi var,biz şampiyon olsaydık tebrik sayfalarını mı kapattırcaktık.Farkındaysanız sivasspor için de aynı dileklerde bulunduk geçen sene olayın Bursa ile alakası yok sonuçta Anadolu'dan şampiyon çıktı kutluyoruz bunda yanlış birşey yok...
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
EsSieN Liste gör
Deneyimli Yazar

Emre
Yer: Miami Beach
  Alıntı EsSieN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:46
Alıntı yapılan disasel

Tebrik Etmek;
kutlamak, güzel dileklerde bulunmak, sevinci paylaşmak.

Burada yanlış olan birşey mi var,biz şampiyon olsaydık tebrik sayfalarını mı kapattırcaktık.Farkındaysanız sivasspor için de aynı dileklerde bulunduk geçen sene olayın Bursa ile alakası yok sonuçta Anadolu'dan şampiyon çıktı kutluyoruz bunda yanlış birşey yok...

Tebrik edilir, o kadarda görgüsüz değiliz.

Ama bu iş abartılmamalı, tamam biz olamadık Bursaspor oldu tebrik ediyoruz ama bunu abartmanın, sanki Bursasporluymuşuz gibi sevinmenin bir manası yok diye düşünüyorum.

Ne olursa olsun hiçbir şeyi abartmayalım diyorum. Burda kalkıpta karşılıklı yeşil beyaz yapmadıkları kaldı bazı arkadaşların.

Neyse herkesin kendi düşüncesidir sonuçta bize de saygı duymak düşer..

ankaraESES - emrESES_26
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:47
       Burada bursadan en çok nefret edenden daha çok nefret ederim bursadan. Ama adamlar şampiyonluğu hakederek aldı. Bizans'ı ezerek aldılar. Hemde yanlarında Ts'nin büyük desteğiyle. Bursa'nın şampiyonluğunu iplememe, bizene demek başka bu şampiyonluğa saygı duymak başka. Bursa'nın yaptığı pankart çok çirkin, hatta çoğu taraftarı da bizi sevmiyor. Bizi sevmeleri önemli değil önemli olan tek bir görüşte savaştığımız Bizans'a karşı aldıkları bu şampiyonluğa saygı duyabilmek. 
       Bursa'nın şampiyonluğu beni ilgilendirmiyor demek başka şey, Bursa'nın şampiyonluğunu tebrik edenlere nefret kusmak ayrı şey. Teknik direktörleri ve futbolcuları büyük bir başarı elde etti, en azından bunu tebrik etmek gerek önce. Yoksa bursa taraftarını bilen bilir, benim gözümde febe taraftarından farkı yok. İkiside rakibimdir, çekiştiğim tribündür.
         Bir başka mesele ise ben Bizans'ı yabancı takımlarla oynarken bile tutmam. İster Yunan takımıyla oynasınlar, ister İsrail takımıyla. O Yunan ve İsrail takımının kazanmasını isterim. Ki çoğu kimsede böyle bu forumda. Şimdi iki seçenek sunsalar önümüzde, Bizans mı şampiyon olsun Bursa mı diye. Nasıl Bizans derim ben. Yunan takımıyla bile oynarken rakibini seçmişken ağzımdan "Bizans şampiyon olsun" çıkması kendimle ters düşmek anlamına gelir.
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
exespor Liste gör
Deneyimli Yazar

yiğidov26
Yer: Turkey
  Alıntı exespor Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:51
  Yukarıda allah var , sonuna kadar hakettiler helal hoş olsun , darısı bizim başımıza inşallahh Clap Clap , fenerlilerin önce sevinip sonra da yıkılışını görmek yine çok güzeldi ayrıca  Big%20smile
es es es gol gol gol , şimşekler çak çak çak...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:57
Alıntı yapılan fatihturan

Arkadaşlar, agresif olarak anıldım yok bizanslı ama yediremediğim şey 'Eskişehir yalaka' diyen insanları bırakın tebrik, konuşmaya değmez demek istedim hala yalaka olarak anılmak isteyenler tebrik etsin bursasporun şampiyonluğu irdelenmeli tabiki ama bu konu başlığı altında olmamalı bence.
      Fatih abi bursa taraftarının canı cehenneme. Zaten belli durdukları yer. Ve her şekilde her yerde rakibimizdir. Ama bursapsor t.direktörü ile futbolcuları bence büyük bir iş başardılar. Tebrik edelim en azından bursalı futbolcularla Ertuğrul Sağlam'ı, senle de diğer arkadaşlarla da özellikle Bursayı haddinden fazla savunan arkadaşlar da barışsın böylece. Başka bir takım yüzünden kavga etmek hiçbir Eskişehirsporluya yakışmaz. Tongue
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
p.littbarski Liste gör
Yazar

Okan MISIRLIOĞLU
Yer: Turkey
  Alıntı p.littbarski Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 02:00
Arkadaşlar Bursada yaşayan bir Es-Es liyim.Tebrik etmek bize yakışır.Ayağa kalkmayan Bursalı olsun diye kaç maçta bağrıldı.Ay ayol kaç maçta söylendi.Bursanın diğer maçlarında bize birtek küfür edilmedi objektif olalım biz mi haklıyız.Dostluğa kardeşliğe gerek yok ama bizim yapamadığımız ı yapan Anadolu ihtilalini yeniden başlatan Bursaaporu alkışlamak bize yakışır diye düşümnüyorum.Darısı bizim başımıza inşallah.Elbet bir gün şampiuon olacağız.
Life is Red&Black Since 1965
Yukarı
şimşek26 Liste gör
Yazar

hüseyin
Yer: izmir
  Alıntı şimşek26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 02:01
 Helal olsun bursaspor , ne kadar kıskansam da sonuna kadar hakettiler , istanbul yalakası yorumcuların halleri çok zavallı tv lerde , tekrar tebrikler onları bu duruma düşürdükleri için Clap Clap Clap 
yer siyah gök kırmızı şimşekler çakıyor dört biryanda
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 02:03
Tebrikler BursaSpor ! Big%20smile

ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
private_boy Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
Yer: Ankara
  Alıntı private_boy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 02:08
anlayamadığım bişey var biz Eskişehirspor taraftarı olarak Kasımpaşadan başka kime sempati duyuyoruz? 70li yıllarda şehrini bırakıp Eskişehirsporu tutanlar ve Eskişehire maç izlemeye gelenler neden şimdi yok? bu soruların cevaplarını sanırım uzakta aramaya gerek yok... o öyle yaptı, bu böyle yaptı, şu da bize şöyle yapmıştı diyerek yalnız kalıp her deplasmanda küfür ve taş yemeye mahkumuz ve bu zihniyet değişmedikçe de mahkum olmaya devam edeceğiz... yüreğinde Eskişehirspor sevdası olan herkes tabi ki de Anadoludan ilk olarak Eskişehirsporumuzun şampiyon olmasını ister ama ortada görülmesi gereken bir de gerçek var... sine sine değil federasyonu da federasyon tarafından kollanan üç büyütülmüşleri de geçerek şampiyon olmuş bir takımı tebrik etmeyeceğim de Türkiyenin parasını 35lik yabancılara veren Türk futboluna tek zerre bişey kazandırmamış aksine geri götrmüş Bizans takımlarını mı tebrik edeceğim? biz maalesef her geçen sezon her platformda saygınlığımızı kaybederken (kaldı ki kendi renkdaşlarımıza bile saygınlığımız yok) bugün yüzbinler belki de milyonlar Bursasporun şampiyonluğuna seviniyor... peki (Rabbim o günleri gösterecek bize inanıyorum) biz şampiyon olsak bizimle kimler sevinecek? suçu başkalarında aramak en kolay iştir, önemli olan doğru ve yanlış yaptığımız şeylerin masaya yatırılması ve çözüm aranmasıdır ...içim buruk da olsa TEBRİKLER BURSASPOR.. umarım iki sezona kadar bu sevinci bu mutluluğu bizler de yaşarız.. bu şampiyonluk herşeyden ve herkesten önce bizleri iştahlandırdı bu iş oluyosa biz de yapabiliriz buna taraftar 65den beri inanıyor zaten ama şimdi Rıza Hocadan Halil Başkana futbolcusundan malzemecisine kadar herkes inanacak kim bilir uzun vadeli düşündüğümüzde belki de bu sonuç bizim çıkarlarımız için çok da hayırlı olmuştur...  bu arada an itibariyle forumun en üst konusu antibizans onun hemen altında tebrikler bursaspor başlığı var ve öğle saatlerinde bizansa olan nefretimiz şu saatlerde de bursaspora nefretimiz var yorum sizin  Smile saygılar...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 02:12
Madem konu açıldı yazayım Bursa hayranı falan değilim aksine onları ezeli rakibimiz olarak gördüğüm için kıskandım . Anadoludan ziyade Bursa'nın önü açıldı . Bütçe olarak bizi 2'ye 3'e katlayacakları kesin . Dolayısı ile artık 4 değil 5 tane geçilmesi çok zor rakibimiz oldu artık ilk 5'e girmek çok daha zor olacak . 70'lerle övünüyoruz ama bunu öne sürersen artık gülerler adam , Bursa şampiyon olmuş senin 40 sene önceki başarılarını artık pek takan olmaz . Şu bir gerçekki Trabzon'dan sonra artık Bursa'nın da gerisine düştük . Kendilerini tebrik ediyorum helal olsun analarının ak sütü gibi helal , tesadüf olmayan bir başarıdır bu ancak onlar artık bizden çok güçlü oldu buna üzülmüyorum dersem yalan olur .

Taraftarları bizden çok bilinçli yönetimlerini sürekli kurumsal konularda itiyorlar . Bizde ise millet hayatını Rıza Çalımbay ve oyuncuların başlıklarında geçiriyor sanıyorlarki başarı onlarla gelecek . Sen önce bir stadını yap , tesisini yap , alt yapını üst seviyeye taşı , storeni kur , TV'ni aç , şeffaflaş , üyelikleri tabana yay , rantın önüne geç , şehri bütünleştir ondan sonra şampiyonluk de Avrupa de .

Önce taraftar bilinçlenecek aksi halde çok zor . Bu konuları forumda konuşan çok az kişiden biriyim biz gibilere siz birilerinin adamısınız , Halil giderse kim gelecek ( sanki köy takımıyızda sahipsiz kalacağız kalacaksak zaten hiç kupa hayallerine gerek yok ) falan fişman diyerek sadece maçlara bakarak şampiyon olacağını zannedenlere sesleniyorum gözünüzü açın ve artık bilinçlenin . Daha yapmamız gereken o kadar çok iş varki .
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2021222324 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,485 saniyede hazırlanmıştır