eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:13
Bu arada tvde bir atın üstünde Ertuğrul Sağlam yanlarında ise yeniçeri kıyafetiyle futbolcuların arkada ise bir kale olan çok büyük bir pankartı gördüğümde kahroldum... Çünkü 2 sene önce play offtan süper lige çıktığımızda bu pankart fikrini ortaya atmış ve arkadaşıma yaptırmıştım...

Yukarı
emr26e Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
Yer: Turkey
  Alıntı emr26e Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:17
BEŞİKTAŞ maçında yenilince KENDİ HOCASINA şikeci diyenn TARAFTAR BİZ deilmiyizz allahım yarabbim ŞİMDİ gurur mu yaptıkk
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:17
Alıntı yapılan poseidon

Bu arada tvde bir atın üstünde Ertuğrul Sağlam yanlarında ise yeniçeri kıyafetiyle futbolcuların arkada ise bir kale olan çok büyük bir pankartı gördüğümde kahroldum... Çünkü 2 sene önce play offtan süper lige çıktığımızda bu pankart fikrini ortaya atmış ve arkadaşıma yaptırmıştım...

Çok iyi biliyorum abi o pankartı.ESİYAD'da maç izlediğimiz zamanlardı.Düzgünce kovalayamamıştık.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
esesliburki Liste gör
Deneyimli Yazar

burak
Yer: Turkiye
  Alıntı esesliburki Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:18
neyin mücaelesi veriliyo burda anlamış deilim bursa olamasa fener olucaktı fener olamadı bursa oldu bizene kim olduysa oldu tartışmanın anlamı varmı yok... her zaman her yerde en büyük ESES.
BU ŞEHİRDE BENİ BİLSİNLER BU MEZARDA BENİ GÖMSÜNLER VAZ GECERSEM SENDEN BANA NAMERT DESİNLER
Yukarı
gudumen Liste gör
Yazar

Erhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı gudumen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:18
Çekememezliği bırakıp seneye yapılması gerekenleri bir bir saptamalıyız. Ders niteliğinde bir şampiyonluktu. Dağdaki çobanla fabrikatörün kızının öyküsü sadece filmlerde değilmiş demek ki. Tebrikler Bursa...
Yukarı
rap_shar26 Liste gör
Yazar

ilker tekeli
  Alıntı rap_shar26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:19
yok arkadaş biz boşuna hayel görüyoruz.
şampiyon olan takımı bile tebrik edemiyoruz, başarısına saygı duyamıyoruz.
Yukarı
asaka Liste gör
Yeni Yazar

Adem SAKA
  Alıntı asaka Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:23
Bursaspor'u tebrik ediyorum.
Her eseslinin gönlünden geçti bir anadolu takımının tekrar şampiyon olup 26 yıllık mevcut kısır döngüyü kırması. Ama itiraf etmem gerekirki bunu başaran takımın eses olmasını isterdim. Ve bir nebze kıskançlık yaşamamız çok doğal. Çünkü biz TARAFtarız.

Anadolu'dan bir şampiyon çıkması kaçınılmazdı. Çünkü özellikle son 10 yılda hemen hemen tüm takımların taraftarları bu kısır döngüden sıkılmıştı. Bu talep önümüzdeki yıllardada artarak devam edecek ve ligimizin kalitesi daha da yükselecek. Artık yüksek bütçeli takımlar
işlerini daha ciddiye almak zorundalar.

İşin ilginç tarafı Avrupanın önemli ligleri ile tezat göstermemiz. 1995 yılı öncesi pek çok farklı
takımın şampiyon olabildiği İngiltere liginde özellikle şampiyonlar ligi organizasyonunun başlamasıyla birkaç takımın açık ara üst sıralarda ligi bitirerek hegamonya oluşturduğunu görüyoruz. Türkiye'de ise uzun yıllar süren hegamonya son yıllardaki birkaç denemeden sonra kırıldı.

Umarım Bursaspor'un ulaştığı başarıya en kısa sürede bizde ulaşırız.

Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:31
Alıntı yapılan scarface_hkna

Alıntı yapılan poseidon

Çok iyi biliyorum abi o pankartı.ESİYAD'da maç izlediğimiz zamanlardı.Düzgünce kovalayamamıştık.
  Keşke yaptırabilseydik be hakan şimdi bunlar yaptıramazdı...:(
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:35
Ne zaman bursayla ilgili birşeyler çıksın bu forum saygısızlıkta tavan yapıyorStern%20Smile
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
oyaman Liste gör
Usta Yazar

oyaman
  Alıntı oyaman Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:38

neler yazılmış , neler okudum, şaşırdım yahu.

bursanın şampiyonluğu hala bizlerin gözünü açmamışsa, hala kıskançlıkla yorumlar yapıyorsak söyleyecek birşey yok.
adamlar bjknin, tsnin ,artık bunlar yaşlandı, gönderelim dediği futbolcularla;
2.ligden buldukları genç yeteneklerle;
isimleri duyulmamış yabancılarla geldiler ve şampiyon oldular.
bunlar bize ders olacağına, aksine yok Esesimin artık hükmü bitmiştir gibi akla ziyan yorumlar okudum.
yahu siz hiçmi 1 senelik esesli Adem Sarıdan birşeyler öğrenmediniz. hatırlarsanız spiker ısrarla kendisine üçüzlerden kime gitmek istersin demiştide o da: Ben zaten en büyük takımda oynuyorum demişti.
biz futbol camiasında zihinlerde yer etmiş camiayız.bugün pekçok yorumda bunu duydum.
bir örnek:
rıdvan dilmen ertuğrul için dedi ki: ertuğrul tarihe geçmiştir, ben hiçbir yerli yabancı teknik direktörün bir anadolu takımını ,bursasporu ,Eskişehirsporu şampiyon yapacağını düşünemezdim......
biz insanların bilinçaltında yer etmiş bir takımız. anadolu deyince şampiyonluk deyince ilk akla geleniz. bunu bedavadan edinmedik tabi ki.
kendimizi , zihinlerimizi köreltmeyelim.

KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,641 saniyede hazırlanmıştır