eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:50
Ben Nefer grubundan değilim.Ama Bursasporu sonuna kadar kutluyorum ve şampiyonluğuna seviniyorum.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
old_city89 Liste gör
Yeni Yazar

SELAHATTİN KIVRAK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı old_city89 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:52

Bursaspor'un, Turkcell Süper Lig'de sezon boyunca ortaya koyduğu performansın yanı sıra, şampiyonluk primi ile Avrupa kupalarında Şampiyonlar Ligi'ne direkt katılmanın getireceği yaklaşık 40 milyon liranın sahibi olduğu öngörülüyor.

Performans ve şampiyonluk primlerinden kazanacağı tutarın 16 milyon liranın üzerinde olacağı tahmin edilen yeşil-beyazlı ekibe, Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne doğrudan katılacağı için grup maçlarına katılımdan dolayı ve yayın havuzundan 23 milyon liranın üzerinde bir gelir gelmesi bekleniyor.

Ligi ikinci sırada tamamlayan Fenerbahçe, ön eleme maçları oynayarak ''Devler Ligi''ne girmeye çalışacak. Sarı-lacivertlilerin Şampiyonlar Ligi'ne katılamaması durumunda, Fenerbahçe için ayrılan yayın geliri (5 milyon avro) de yeşil-beyazlı  ekibe verilecek.

kaynak: habertürk gazetesi
SADECE VE SADECE ESKİŞEHİRSPOR.
Yukarı
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: Turkey
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:57
sampiyonu alkıslamak lazım tebrikler bursa cekememezli bizim gibi büyük taraftara yakısmaz bugun trt de bizden bahsettiler ilk zorlayanın bizim oldugumuz soylendi oradaki yorumcu ben olsam sunuda soylerdim EGER SU DONEMDE O BASARI YAPILSAYDI GOZ GORE GORE SAMPİYONLUKLARI GİTMEZDİ ESESİN DERDİM !!!!
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
knighteses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı knighteses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:57
Bizim İçin Tek Gerçek Eskişehirspor...

C.F.C AYDER...!
Yukarı
OgnEStanbul Liste gör
Yazar

Ogün Burak AYDINER
Yer: EStanbul
  Alıntı OgnEStanbul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:59
Allah aşkına yahu yok yalaka diyenleri mi kutlayayım, yok bize satılmış diyenleri mi tebrik edeyim!

Bursaspor taraftarı şampiyon olmadı Bursaspor takımı oldu! ki o takım 10 milyon euroluk bir takım 100 milyon euroluk Fenerbahçeyi alt ederek şampiyonlugu elinden almış, teknik direktörü Türkiye'nin en efendi ve saygın insanlarından biri, üstelik takımın çoğunlugunu Türk oyuncular oluşturmakta, en azından 29 milyon euroya alınan bir futbolcuları yok.

Yoktan var ettiler başta Ertuğrul Sağlam olmak üzere hepsini can-ı gönülden kutluyorum.

Hegomanya'ya en büyük darbeyi vurdular, Anadolu'ya karanlıkta ki ışığı gösterdiler...
Allah bu ışığı görmeyi bize de nasip etsin inşallah...

Yukarı
knighteses26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı knighteses26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:00
Biz 3ün 1ni tutmuyoRuz sadece Eskişehirspor...

C.F.C AYDER
Yukarı
es_HaKaN_es Liste gör
Yazar

HaKaN
Yer: maç.nerde.orda
  Alıntı es_HaKaN_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:03

istanbulda bir fenerli bi abinin söylediği : anadoludan bi şampiyon çıkacaksa oda eskişehir olmalı.bursa eskişehir gerçek şehir takımları.sivas falan hikaye.olacaksa eskişehir olur.

demek istediğim karizmamız biraz çizilsede şampiyonluğumuz yakındır.takmaya gerek yok.birbirimizi kırmayada gerek yok.

BİR OLALIM İRİ OLALIM DİRİ OLALIM ŞAMPİYON OLALIM...
ALLAH BİR ESES İKİ GERİSİNİN ANASINI.....!!!!!!
Yukarı
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:05
İşte bahsettiğimiz şey bu:

"Sadri Şener: Eskişehirspor da şampiyon olmalı!"
http://video.ntvmsnbc.com/bursasporu-kutluyorum-devamini-diliyorum-1.html
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
cresadur Liste gör
Usta Yazar

fatih
Yer: Çorum DSİ
  Alıntı cresadur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:07

Bize düşen tebrik etmek kimse çıkalım konvoy yapalım sabahlara kadar eylenelim demiyor

Bu forum neleri gördü açık açık söylüyor üzüldüm fener taraftarlarının ağlamasına fenerin kupayı almasını daha çok isterdim yazıyor

Umarım yönetim futbolcular biraz ders alır seneye  biz dökülürüz sokaklara..
DSİ Es Es
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 01:13
Alıntı yapılan knighteses26

Resim Herşeyi anlatıyor bizim kalecimize ve takımıza yapılan hakaret ortada...
Halen bursaspor diye yırtınanlar bıraksın yalakalıgı

Bursa şampiyon oldu 3 güdüklere haddini bildirdi Trabzondan sonra hakederek şampiyon olan ikinci takım tebrik etmesin millet te ne yapsın.

Fenerede iyi oldu aptallar ordusu şampiyon olduklarını sanıp neler yaptılar öyle maymuna döndüler resmen.

Maç sonuda birbirlerini yidiler işte hazımsızlığın son perdesi alışmışlar her sene 3 ünden birinin şampiyon olmasına 3 ün birini aldılar stadı yakıyorlar...
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1819202122 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır