eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
efsane_eses Liste gör
Usta Yazar

Ergin K.
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı efsane_eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:37
Bizim sevinç çığlıklarımız zaten elimizden 41-42 sene önce alınan kupamız, seneye şampiyonluğa oynadığımızda tekrar alınmasın diye. Herkesin o dar zihninde gördüğü o "4 büyük" harici takımların da ligde olduğunu şampiyonluğu kaldırabileceğini biraz olsun idrak edebilmesine seviniyoruz. Bugün İstanbul'da otobüste dönerken insanları seneye "Eskişehirspor da böyle olur mu?" diye konuşurken duydum. Bu korku, bu inanç bile onlara yeter.

Pasta demişsiniz, bugüne kadar pastadan pay almıyorduk zaten. Bursa da pay almış, koca pastaları 4 yerine 5'ê bölünmüş. Daha iyi değil mi?

Çarşaf çarşaf Anadolu'mu yazsın, adamlar şampiyonluk yaşadıysa kutlasın; göstersin. Fenerbahçe şampiyonluğu verdi demesin Bizans'ın ordusu; Bursaspor şampiyonluğu aldı desin. Yarın bir gün maç yaptığımızda Eskişehirspor kazandı desin, Galatasaray kaybetti demesin... Anlasın herkes neyin ne olduğunu.

Bizi bilen zaten biliyor, kimsenin pohpohlamasına gerek yok. Karizmamız başkalarının şampiyon olmasıyla bitecekse, kusura bakmayın ama olmasın zaten. İkincilik tarihimizde unutamayacağımız bir başarımızdır. Ama kim hedefimize ulaştığımıza inanıyor bugüne kadar? Biz ikinciliğimizle değil, gelecekteki şampiyonluklarımızla övünelim. Kusura bakmayın ama "EFSANE" her zaman efsanedir benim gözümde.
Benim sevdam KIRMIZI!
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:39
Bursaspor gerçekten haketti bize sadece tebrik etmek düşer.

Zaten Anadolu'dan şampiyon çıkmıştı bir kere Trabzonspor.Onun için ilk biz olacaktık falan demeye gerek yok, keşke olsaydık ama bizden önce oldular tebrik etmekten başka çaremiz yok.

Anti-İstanbul ForzAnadolu ! Clap
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
baltraES Liste gör
Deneyimli Yazar

Reco
Yer: EmeK
  Alıntı baltraES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:41
yorumlara baktım yine nefer grubundan arkadaslar bursayı arkalarına alıyorlar anlamadım nedir bu sebep onları korumakla..artı bursasporun şampiyonluquna bende sevindim  tebrikler bursa ...
ES   ES
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:41
Alıntı yapılan emrahes

Alıntı yapılan erman_26

Nejdet Bey, "biz olmayacaksak kimse olmasın" demek farklı şey, "Fenerbahçe yensin" demek farklı şey. Ayrıca bizim 5. büyüğüz deme ihtiyacımız yok. Futbolla az çok alakalı kişiler Bursa'yı da bilir Eskişehir'i de. Öne sıfatlar koymakla bir şey değişmez.
erman sende bende bılıyoruz bursanın altında ezılecegımızı.
Ben Bursa'nın altında veya üstünde olacağız demedim ki EmrahConfused Dördüncü, beşinci, altıncı büyük gibi sıfatlara gerek yok. Az çok futbolla ilgili olan kişiler Bursa'yı, Eskişehir'i, Trabzon'u, Göztepe'yi bilirler.

Ayrıca açtıkları pankart kimin ürünüdür bilmiyorum ama yakışmamış. Hakederek kazandılar. Boğazımızda düğümlense de "Şampiyon Bursa, tebrikler"Clap
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:42
Alıntı yapılan efsane_eses

Çarşaf çarşaf Anadolu'mu yazsın, adamlar şampiyonluk yaşadıysa kutlasın; göstersin. Fenerbahçe şampiyonluğu verdi demesin Bizans'ın ordusu; Bursaspor şampiyonluğu aldı desin. Yarın bir gün maç yaptığımızda Eskişehirspor kazandı desin, Galatasaray kaybetti demesin... Anlasın herkes neyin ne olduğunu.

Bizi bilen zaten biliyor, kimsenin pohpohlamasına gerek yok. Karizmamız başkalarının şampiyon olmasıyla bitecekse, kusura bakmayın ama olmasın zaten. İkincilik tarihimizde unutamayacağımız bir başarımızdır. Ama kim hedefimize ulaştığımıza inanıyor bugüne kadar? Biz ikinciliğimizle değil, gelecekteki şampiyonluklarımızla övünelim. Kusura bakmayın ama "EFSANE" her zaman efsanedir benim gözümde.

Şu 2 paragrafı Türkçe'si anlaması yorumlaması iyi olanlar bir kaç kez okusunlar bence ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
Adrenalinss Liste gör
Deneyimli Yazar

Burak
Yer: Eskshr//Esprta
  Alıntı Adrenalinss Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:42
Alıntı yapılan MKemal

Bursalı arkadaşınız varmı ? bilmiyorum,yan yana geldiğinizde biz Anadolunun Beyiyiz,Yıldızıyız deyin bakalım,ne diyecekler...,söyleyeyim...... "ne zaman şampiyon oldunuz...? "

işte böyle maalesef ,hani vardır ya maçtan sonra kazanan rakip takımı çağırır alkışlarız,sırf bizim takıma nisbet olsun diye,işte şu anki psikoloji bu...ey arkadaşlar siz kime ve neden seviniyor,göbek atıyorsunuz,Anadolu'dan bir Şampiyon çıktı diyemi..?

Bu şampiyonluğu 41-42 sene önce elimizden nasıl aldılar,biliyormusunuz...? O zamanlar bize atfedilen 4.büyük ünvanını biliyormusunuz...? Şimdi şu anda biz neyiz , hangi konumdayız bunu da biliyormusunuz? söyleyin bakayım...,4.büyük kim,ya da 5.büyük....????

Her şey bitti,ne Anadolu beyliği,ne efsanesi nede yıldızı....ne ilkler, nede rekorlar kaldı.Siz göbek atmaya devam edin,Gazeteler ve TV ler çarşaf çarşaf kimi yazacaklar...Kimler nasibini alacak bu pastadan,kimin önü açılıyor bu şampiyonluk ile..? ,seneye de böyle bir bedava şampiyonluk verirler mi Anadoluya..? veya 20 - 30 sene içinde... Tarihe gömülen ,tüm karizmasını yitiren ES-ES efsanesinin bitişine alkış tutuyorsunuz bilmeden,
çok yakında ne demek  istediğimi anlayacaksınız ,ancak geçti artık geçti ,hemde delipte geçti.....Kahroluyorum,ağlıyorum ....bunu siz gençlerin anlaması mümkün değil...

Bir genç olarak sözlerini çok iyi anlıyorum abicim.ClapOuch
https://www.facebook.com/eskisehirspormedya1965

Sayfamızı Takip edebilirsiniz.
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:46
Alıntı yapılan baltraES

yorumlara baktım yine nefer grubundan arkadaslar bursayı arkalarına alıyorlar

Nefer Grbunun duruşu bu konuda bellidir..
Ayrıca kimsenin kimseyi arkasına aldığı yok haklı başarılarını paylaşıyoruz sadece ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
Yer: Eskişehir
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:48
Alıntı yapılan MKemal

Bursalı arkadaşınız varmı ? bilmiyorum,yan yana geldiğinizde biz Anadolunun Beyiyiz,Yıldızıyız deyin bakalım,ne diyecekler...,söyleyeyim...... "ne zaman şampiyon oldunuz...? "

işte böyle maalesef ,hani vardır ya maçtan sonra kazanan rakip takımı çağırır alkışlarız,sırf bizim takıma nisbet olsun diye,işte şu anki psikoloji bu...ey arkadaşlar siz kime ve neden seviniyor,göbek atıyorsunuz,Anadolu'dan bir Şampiyon çıktı diyemi..?

Bu şampiyonluğu 41-42 sene önce elimizden nasıl aldılar,biliyormusunuz...? O zamanlar bize atfedilen 4.büyük ünvanını biliyormusunuz...? Şimdi şu anda biz neyiz , hangi konumdayız bunu da biliyormusunuz? söyleyin bakayım...,4.büyük kim,ya da 5.büyük....????

Her şey bitti,ne Anadolu beyliği,ne efsanesi nede yıldızı....ne ilkler, nede rekorlar kaldı.Siz göbek atmaya devam edin,Gazeteler ve TV ler çarşaf çarşaf kimi yazacaklar...Kimler nasibini alacak bu pastadan,kimin önü açılıyor bu şampiyonluk ile..? ,seneye de böyle bir bedava şampiyonluk verirler mi Anadoluya..? veya 20 - 30 sene içinde... Tarihe gömülen ,tüm karizmasını yitiren ES-ES efsanesinin bitişine alkış tutuyorsunuz bilmeden,
çok yakında ne demek  istediğimi anlayacaksınız ,ancak geçti artık geçti ,hemde delipte geçti.....Kahroluyorum,ağlıyorum ....bunu siz gençlerin anlaması mümkün değil...

Anlamak isteyenler buyursun okusun ben bu yazıyı sadece alkışlarımClapClap
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:48
Her ne kadar kötü şeyler de olsa bugünü iyi olarak kapatmayı başardık.Nefer grubundan bahsettiğiniz arkadaşlar Bursa'yı arkasına almıyor.Bir Anadolu takımının şampiyonluğunu kıskanırcasına kutluyor.En azından tebrik etmeyi biliyor.

Bizde isterdik kilidi ilk önce biz açalım.Ama onlar oldu bu saatten sonra tebrik etmek erdemdir.Yapamıyorsanız kusura bakmayın da burası herkesin okuyabildiği bir yer olduğundan kendimizi rezil etmeyelim.
Nefer
Yukarı
emr26e Liste gör
Deneyimli Yazar

EMRE
  Alıntı emr26e Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/May/2010 saat 00:49
diyosunki 40 sene önce elimizden aldılar artık alma devri bitti hak eden olcak şampiyon bursaspor bunu sağladı artık anadolu takımında oynayan futbolcular ben istanbula gidecem demicek milli takıma gitmek için istanbulda oynmaka gerekmicek

biz hala 40 sene önceki basarılara sığınıp biz beyiz efsaneyiz anadolu yılldızıyız diye övünmüyeceğiz artık önümüze bakıcaz şampiyonlupa oynıcaz hala şampiyonluk verirler mi diyosunuz oynayan oluyo bakın bu bubnun işaretii

iki yenilgide hoca gitsin yok yönetim istifa diye bağıcaksın sonra 40 sene öncek, başarılarla bugunu unutacaksınn HAKLI OLANIN HAKKINI VERİN arkadaşlarr sivas olmasın bursa olmasın sizde BİZANS UŞAKLIĞI yapmaya devam edinn
SİYAH YADA KIRMIZI GİY
       ATKINI AL
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1718192021 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır