eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Twenty6_nl Liste gör
Usta Yazar

Mert
Yer: Hollanda
Online Durum: Offline
  Alıntı Twenty6_nl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 23:06
Tebrikler Bursaspor Helal olsun !
Ben Eskişehirliyim, Eskişehirsporluyum.
Yukarı
blacksoul Liste gör
Yazar

ahmet can
Yer: eskişehir
  Alıntı blacksoul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 23:07
Alıntı yapılan ahmet26dt

onlar futbolcuları gol kaçırınca ıslıklamadılar
yenıldıklerınde teknık dırektorlerıne ıstıfa dıye bagırmadılar
maçlarda küsmediler arkalarını dönmediler..
önce bunları yapıcaz takımda arkadaşlık değil kardeşlik ortamını sağlattırcaz ki o zaman yonetımsızde teknık dırektorsuzde başarı gelir., futbolu oynayan başkanda değil teknık dırektorde değil.. elbette onemlı ancak hırs yardımlaşma ınanmak herseyden onemlıdır!!!
üstüne bişey diyemem yani bizim bunları yapmamız lazım gol atamamyan ümite ümit dışarı diye bağırırken 10 dakika sonra ümitin golüyle ı love you ümit diye bağıran gözlerini toz pembeler bürümüş taraftar zihniyetinden kurtulmamız lazım
Eskişehir gururuyla

BOĞAZIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 23:07
Bursaspor'u yürekten tebrik ederim 5. şampiyon biz olalım isterdim ama bunu bizden önce Bursa başardı . Bu kesinlikle tesadüf değil kurumsal olarak Trabzon'u saymazsak en güçlü Anadolu takımı onlardı iyi bir kadro ve en önemli nokta olan Ertuğrul Sağlam'ın takımın başına geçmesi ile şampiyon oldular . FB'yi son 5 dakikada gelen gollerle deplasmanda 3-2 yendiklerim maç dönüm noktasıdır bence . Allah şampiyonluğu bize de nasip eder inşallah . AMİN 
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 23:07
Şampiyon Anadolu...Helal olsun bursa...Tebrikler darısı başımıza..Kupalara ambargo!
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
ercan469 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ercan KARA
Yer: Turkey
  Alıntı ercan469 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 23:08
Tebrikler Şampiyon...Tebrikler Ertuğrul hoca.Son maçta gönderildiğin takımı yendin şampiyon oldunuz.Darısı şampiyon.ANADOLUYUZ BİZ DUYUYORMUSUN.... 
YAŞASIN MEMLEKETİNE İHANET ETMEYEN ANADOLU

Gel gör beni aşk neyledi.

Yukarı
oredius Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
  Alıntı oredius Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 23:08
Ciddi anlamda içimde bir şeyler düğümlendi...Sanırım kıskançlıktan çatlayacağım..Şu anda Bursada yaşanan sevinci düşünüyorum birde biz olsak ne olurdu diye düşünüyorum daha bir kederleniyorum...
Şahsen çok ama çok kıskandım..
Biz olmalıydık şampiyon diye düşünüyorum...
Yıllar önce şampiyonluğa o kadar yaklaşmışken olamadığımız zamanlar geliyor aklıma...
Bizim önayak olduğumuz geliyor aklıma....
Biz alt liglerde sürünürken Trabzonun bizim yarım bıraktığımız işi tamamladığı geliyor aklıma....
Biz uzun bir ardan sonra döndüğümüz süper ligde 2. senemizde 7. olduk diye memnuniyetimiz geliyor aklıma....
Sonra tv ye bakınca Bursada yaşanan sevinçleri görüyorum...
Hüzünleniyorum, kahroluyorum, kıskanıyorum...CryCry

Ha Bursasporu severim yaşanan olaylara rağmen severim...Çok sevdiğim Bursaspor taraftarı arkadaşlarım da var.....

Ama bu şampiyonluk ilk bizim hakkımızdı objektif olamıyacağım açıkçası...Herşeye rağmen;

Tebrikler Bursaspor....Tebrikler Bursaspor taraftarı...ClapClap
"şişen köfteler"
Yukarı
booze Liste gör
Yazar

Fatih
  Alıntı booze Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 23:10
Anadolu dan şampiyon çıkmaz çıkartmazlar diyenlere kapak oldu bu. seneye süper bir lig seyredeceğiz diye umuyorum :)
Yukarı
Mehmet_Can Liste gör
Yazar

Mehmet Can
Yer: United States
  Alıntı Mehmet_Can Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 23:10

Bursaspor'a tebrikler ama Fenerbahceyede uzulmedim diyemem.

Adamlar tam galibiz zannederken butun sezonun emegi bosa gitmis gibi.

Ama Bursaspor'a sonsuz tebrikler. Hak ettiler camia olsun, antrenor olsun, futbolcu olsun. Ertugrul Saglama ozel tebrikler.
Besiktastan kovultuktan sonra Besiktasi yenip Sampiyon oluyosun. Bu inanilmaz bir duygu olmasi gerek.
Yukarı
Esborahan Liste gör
Deneyimli Yazar

B.G.
Yer: se Bekleriz
  Alıntı Esborahan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 23:10
Tebrik ederim...
Sensiz Hayat Bir İşkence
Dilimdesin Gündüz Gece
Satır Satır Hece Hece
Şarkılarım Senin İçin.
Yukarı
küçükDOĞAN Liste gör
Deneyimli Yazar

TAMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı küçükDOĞAN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 23:11
süper lige çıktığımız zamanki coşku hala gözümüzün önünde neden biz şampiyon olmayalım neden bizde başarmayalım daha önce denedik olmadı ama olmayacak anlamında değil
içimdeki ses bana bu soruları soruyor cevabını hep beraber bulalım ne dersiniz
NAM-I DEĞER ESKİŞEHİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır