eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Tebrikler Bursaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 56>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
i.demir Liste gör
Yazar

İlker
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı i.demir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 22:35

Bizansa karşı başarısından dolayı Bursaspor'u kutluyorum... Hak etmişlerdi, kazandılar... Avrupa'da başarılar... Surda bir delik açıldı; seneye inşallah  sıra bizde...  

Yukarı
bursAnkaraESES Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı bursAnkaraESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 22:36
Helal olsun Bursaspora.26 yıl sonra şampiyonluk İstanbul dışına çıktı.Ya Bursaspor ya biz başaracaktık Bursaspor oldu.Tekrar tekrar tebrik ederim.Temennim son olmaz devamı gelir.Şampiyonluk Anadolu'da kalır.Bir tebrik de Trabzonspora ve kaleci Onur'a.Onurlu mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum.

Yönetimimizde unutmaz inşallah.Klüp ve taraftar düzeyinde Bursaspor şampiyonluğunu tebrik etmeliyiz.ClapClapClap
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ OLEY...

Yukarı
spongeBOBmarley Liste gör
Usta Yazar

ahmet
Yer: ankara
  Alıntı spongeBOBmarley Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 22:36
adamlar direk şampiyonlar ligine gidecek alacakları parada cabası helal olsun
Yukarı
ESESiM026 Liste gör
Deneyimli Yazar

nafız
  Alıntı ESESiM026 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 22:36
helal olsun bursaya ama yıllarca bizde yapmışız şampiyonluk mücadelesi keşke bizde olabilseydik anadolu adına seviniyorum ama eskişehirspor içinde çok üzülüyorumUnhappy

bu dogru

bunların da bi yeri kalkcak işallah bizim yönetim de cıtayı yükseltir .

anadolu adına iyi oldu işallah seneyede anadoludan olur 

özellikle biz oluruz rıza hoca  buda sana
ESESIM SADECE SEN VARSIN
Yukarı
Ventisei Liste gör
Deneyimli Yazar

sertackaan
  Alıntı Ventisei Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 22:36
Bu sene topta Bursaspor'u sevdi.
Birçok maçta şansları fazlasıyla yanlarındaydı. Ama Ertuğrul Sağlam gibi dürüst, iş ahlakına sahip bir teknik direktörleride vardı.

Yukarı
gudumen Liste gör
Yazar

Erhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı gudumen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 22:36
Alıntı yapılan disasel

eminmisin erhan şampiyon bir takımda şampiyonlar liginde oynayacaklar istedikleri parayı da alacaklar büyük ihtimal

Sercan'ın bizans formasıyla yaptığı röportajlar dün gibi aklımda...
Yukarı
corona Liste gör
Deneyimli Yazar

emre özkara
Yer: Turkey
  Alıntı corona Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 22:36
Ne diyelim Tebrikler...
Off çekerek, sıkılarak,kıskanarak...
Bunca yıl Anadolu diye bağırmışken, bunca yıl yıkılası İstanbul hegemonyası diye haykırırken bizim yanımızda bu davaya tek ortak onlardı.
Sevmiyorum artık sizi eskisi kadar.
Kutlarım şampiyonluğunuzu komşu şehir, bol bol eğlenin seneye de biz geliyoruz...
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 22:37
Alıntı yapılan tnt

Helal olsun Bursaspor!!! Tebrikler...Sizin bu şampiyonluğunuz inşallah bizim için de ders olur... Yönetiminden takımına, teknik direktöründen sistemine herşeyiyle ders alınacak bir tablo.. Biz de daha sözleri bekleyelim.. Açık kapanacak mı, mali kayıtlar açıklanacak mı, bilmem ne...

Belediye başkanımız, valimiz, şehrin ileri gelenleri, yöneticiler vs... bakın birliktelik nasıl olur görün...

Tebrikler Bursaspor, Trabzondan sonra 26 yıl sonra bir devrim daha yaptınız. Bursa, bir şehrin şampiyonluk için nasıl kenetlenmesi gerektiğini cümle aleme gösterdi. KENETLENME sırası bizde...
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 22:38
Tebrikler Bursaspor'a sonuna kadar hakedilmiş şampiyonluğu aldılar,bu arada Trabzonuda kutlamak gerekiyor çatır,çatır oynadıkları için,Onur'a birşey demiyorum artık sadeceClap
İnşallah bu şampiyonluklar birdaha İstanbula uğramaz...
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
ESafa Liste gör
Usta Yazar

Safa
Yer: EStanbul
  Alıntı ESafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/May/2010 saat 22:38
bu şampiyonluktan sonra bursa ile aramızın düzeleceğine inanıyorum
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 56>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır