eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıTürkiye'den Haberler

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 156>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 23:36
ben görüntüleri izledim . 15 dk sonra tekrar izlemek istediğimde video açılmadı. kaldırılmıştı. şunu söyleyebilirim ki video montaj da olabilir. ilk kısımda görünen baykal takım elbisesiyle oturuyor. sonra başka bir odaya geçiyor. ve o odadaki kameradan çekilen görüntülerdeki kişi uzaktan görünüyor. baykala benziyor ama kesin odur da denemez.

fakat baykal görüntüleri yalanlamadı ve istifa etti. o yüzden ben görünlerin gerçek olduğunu düşünmeye başladım. tabi ne olursa olsun yapılan adilik. orası ayrı.
eğer  görüntüler 8 yıl öncesine aitse , o yıllarda dgm savcısı nuh mete yüksel 'e  de şantaj yapılmış fakat şantaj yapılan kasetin , araştırma sonucunda montaj olduğu anlaşılmış
Yukarı
meliheses Liste gör
Usta Yazar

melih
Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 23:38
Alıntı yapılan meliheses

ben görüntüleri izledim . 15 dk sonra tekrar izlemek istediğimde video açılmadı. kaldırılmıştı. şunu söyleyebilirim ki video montaj da olabilir. ilk kısımda görünen baykal takım elbisesiyle oturuyor. sonra başka bir odaya geçiyor. ve o odadaki kameradan çekilen görüntülerdeki kişi uzaktan görünüyor. baykala benziyor ama kesin odur da denemez.

fakat baykal görüntüleri yalanlamadı ve istifa etti. o yüzden ben görünlerin gerçek olduğunu düşünmeye başladım. tabi ne olursa olsun yapılan adilik. orası ayrı.
eğer  görüntüler 8 yıl öncesine aitse , o yıllarda dgm savcısı nuh mete yüksel 'e  de şantaj yapılmış fakat şantaj yapılan kasetin , araştırma sonucunda montaj olduğu anlaşılmış

ayrıca  görüntülerin yayınlandığı yer kanada , toronto. tuncay güney de toronto da yaşıyor. bu da tesadüf müdür ? yoksa bu kadar tesadüf olur mu ? bilemem
Yukarı
ceyhad Liste gör
Usta Yazar

cihad uyanusta
Yer: Tunceli/Hozat
Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 23:56
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan jack_sparrow

Alıntı yapılan bozüyük26

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce başkan olur umarım...
büyük ihtimal Kemal Kılıçdaroğlu gelecektir
Mehmet,Starin haberlerinde Ugur Dündar  bilakis kendisi söyledi Kilicdaroglunun acikladigina göre aday olmayacagini....

kemal kılıçdaroğlu aday olmayacağını açıkladı ama ben bir şekilde kurultaya kadar ikna edilerek chp genel başkanlığına geleceğini düşünüyorum

gönül isterki muharrem ince olsun çok iyi olurdu ama sanıyorum olamaz....
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 23:58
Alıntı yapılan emrahes

Alıntı yapılan alyans999

Bende seyretmedim ama seyredenlerin anlattığına göre ortada sex filan yok.Olay Baykal ın yanında kadın milletvekili varken pantalonunu çıkarıp iç çamaşırıyla rahat rahat gezmesi.Bende seyredenlerin yalancısıyım duyduğum bu.
ya abi gece gece güldürdün. napsınlar ayrıntılarıylamı paylassınlar. olan olmus. deniz baykal kendısıde kabul etti. bızım ulkemızde bagzı konular hassasdır. kompla oldugu dogrudur. ancak kımın yaptıgı bellı degıl. bana kalırsa chp ıcın baykalın gıtmesı hayırlı oldu.

Hane ben Ali Kırca tarzı birşey sandım da o yüzden bişi yok dedim:)))
S.nalbant
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 00:04
Önceki sayfada yazdığım yazıyı tekrar yazmak istiyorum.

Benim tahminim ise CHP'ye zarar vermemek adına istifa etmiştir. Kendini akladıktan sonra tekrar başa geçeceğini düşünüyorum.

Yeni yeni haberlerde çıkmaya başladı. Kendisinin aday olmayacağı fakat kurultayda yaklaşık 250 imza toplayıp aday gösterileceği konusunda habeler yayınlanıyor. Yukarıda da dediğim gibi kendisini akladıktan sonra geri dönecektir...

Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 01:10
keşke dönmese...
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 01:26
artık dönmesin ya yaşı başı kaç oldu hiç bir katkısı yok hatta oylarını bile düşürüyor partinin genç dinamik bir genel başkanla chp iyi yerlere gelebilir ....
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 02:31
Aslında maaşallah demek lazım adam 80 yaşına geldi helal olsun diyeceklerine eleştiriyorlar karalamadan ziyade övgüyü hakedecek bir videoBig%20smile
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
jack_sparrow Liste gör
Usta Yazar

Mali
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 03:19
Baykalın videosunu seyrettim şimdi  ispanyol gazete sitesine koymuşlar...video bence montaj deil yüzü falan net bir şekilde görünüyor,baykalda görüntüleri yalanlamadı zaten...
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yukarı
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Direct Link To This Post Tarih: 11/May/2010 saat 09:15
Sayın Baykay; Komplo üzerinde duruyor.. Ama bu komployu sadece gizli kameranın yerleştirilmesi ve görüntülerin çekilmesi ile sınırlı tutuyor.. Yani diğer Milletvekilinin orada bulunması, aynı yatak odasında, aynı yatağı paylaşmaları komplo olarak değerlendirmiyor.. görüntülerin çekilmesi KOMPLO, ama diğer vaka DOĞAÇLAMA..

HİÇ KİMSE; (Baykal dahil)
Görüntülere konu diğer aktör, Bayan Milletvekili (Milletin temsilcisi, milletin seçtiği, "Yani Siz, biz onlar" )' den hiç bahsetmiyor.. Baykal'da milletvekili, diğer aktörde milletvekili, ama biri Mağdur.. CHP'li diğer milletvekilleri bile arkadaşlarından "O Kadın" diye söz ediyor..

Eğer görüntüler gerçekten yaşanmışsa, CHP parti başkanlığından istifa etmesi bence anlamsız. Milletvekilliğinden istifa etmeleri gerekirdi. Ayrıca konuşmasında Türk Milletinden ve Türk kadınlarında özür dilemeliydi.. Burada Mağdur olan iki aktör değil.. Burada Mağdur olan bu iki insanı kendisine vekil tayin eden TÜRK HALKIDIR...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7273747576 156>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,613 saniyede hazırlanmıştır