eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2007 saat 23:40
Alıntı yapılan efsane TeXaS

bence ankaragücü hakkında yanlıs dusunuyosunuz ankaragucu taraftarı anadolunun sayılı trıbunlerındendır yanı deplasman yapan kac tane anadolu trıbunu varkı

Evet bu hafta hepsi akın etmişti Eskişehire.Kardeş takımlarını desteklemeye gelmişlerdi(Karsıyaka)...İnsallah yakın zamanda Bursa-Karsıyaka macı olmaz,acaba Ankaragücü kimin yanında olur?
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
emreses Liste gör
Yazar

Emre VARCAN
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2007 saat 23:40

BursAnkara kardeliğini  ANTİX derneğinin dergisinde okumuştum ve çok anlamlı gelmişti, şahsım adına fikrim ve bildiğim bir çok eskişehir taraftarında gördüğüm  ortak fikir Anadoluda tüm takımlar kardeştir , Ama biz en büyük abileriyiz kardeşlere destek olmak bence anadoluda futbol ateşini yakmış devrimi başlatmış bir Takımın taraftarı olarak, Es-Es liler olarak görevimizdir.

Kimseye ankarayı yada bursayı Es-Es gibi sev denmiyor, sevmek zorunlulukla olmaz zaten ,ankara gurupları birbirini sevmiyor ki  tunalısı gecekondusu  antix , genç güçlüler bir kaos var ordada ama çoğunluk katılmış  bence güzelde işler yapıyorlar.

bu birlik bence zamanla anadolu taraftarlar birliği  gibi bir oluşumun temeli olacaktır., dolayısı ile onlarla birlikte olmak bize güç kaybettirmez bence daha da güçlendirir.

örneğin ülkede oluşan bir olaya yada medyaya karşı bir tepki tüm anadolu tribünlerinden ortak olarak dile getirilse , tüm anadoluda aynı gün dijitürke karşı eylem yapılsa beste soylesense aynı dakikalarda bence anlamlı ve daha etkili olur

bizim kimseye ihtiyacımız yok zihniyetini bu anlamda yanlış olarak göryorum.
bursa ankara sakarya karşıyaka ne fark eder ben istanbula boyun eğmemiş tüm taraftarlara saygı duyarım ,
Eskişehirliyim,Eskşehirsporluyum
Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2007 saat 00:13
Alıntı yapılan es-es2641

bence ankaragücü hakkında yanlıs dusunuyosunuz ankaragucu taraftarı anadolunun sayılı trıbunlerındendır yanı deplasman yapan kac tane anadolu trıbunu varkı

Evet bu hafta hepsi akın etmişti Eskişehire.Kardeş takımlarını desteklemeye gelmişlerdi(Karsıyaka)...İnsallah yakın zamanda Bursa-Karsıyaka macı olmaz,acaba Ankaragücü kimin yanında olur?
tabıkı bursayla olurr
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2007 saat 00:16
Alıntı yapılan eses_irsadinho

Alıntı yapılan es-es2641

tabıkı bursayla olurr

Kesin konuşma bence,herhalde Kızılcıklıdan izliyorsun amcları kardesim ama içlerindeki Ankaragüclüleri görsen kendilerinden gecmislerdi,hatta emniyetin aldıgı bir a.güclü atkısını bize slayayrak yien kendinden gecmis vaziyette hareket cekmeye calıstı...A.gücü macında bu kadar oldukalrını sanmıyorum,dediğim gibi insallah yakın zamanda Bursa-Karsıyaka macı olmaz ins.
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
efsane TeXaS Liste gör
Yazar

EMİR
Direct Link To This Post Tarih: 14/Ara/2007 saat 12:10
ankaragücünün karsıyakayla yakınlasması goztepeyle olan kavgalarından kaynaklanıyor yoksa bursa gıbı ıcıce degıller bursa karsıyaka macı olsa tabıkıde bursanın tarafında olurlar
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2007 saat 21:49
Arkadaşlar şunu burda söylemek gerekiyor Ankara'da takımının atkısıyla gezebilen nadir Anadolu takımlarındanız. Ben Ankara'da yaşıyorum Eskişehir atkısıyla geziyorum hiç olumsuz birşeyle karşılaşmadım. playoff maçlarına gelen arkadaşlarda iyi hatırlayacaklardır bizi desteklemeye gelip bizimle birlikte tezahurat yapan çok sayıda Ankaragüçlü vardı... Bence uzanan dost ellerini geri çevirmemeliyiz düşman kazanmak kolay... Ben sonuna kadar arkasındayım... hem güzelde oluyor 06-16-26 :)
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
Tulpar26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2007 saat 21:54
Ankaragücü-karşıyaka yakınlığını bir arkadaşımız gayet güzel açıklamış göztepe düşmanlığı... göztepeliler bizim tribünlere niye geldi karşıyaka düşmanlığı... ben oradakilerin Ankaragüçlü olduğunuda düşünmüyorum nasıl ki bizde körfez atkılılar var karşıyakalılar arasında da ankaragücü atkısı takanların olması gayet normal...  
Tapmadık asla paraya pula...
Yukarı
FoRZa26 Liste gör
Deneyimli Yazar

OuZzHaNn
Yer: Trinidad and Tobago
Direct Link To This Post Tarih: 22/Ara/2007 saat 22:02
Kafkaf maçında ankaragüçlülerde geldi bizim tribüne
Ana avrat düz gittiler kafkafa
Yukarı
KraL_KızıLcıkLı Liste gör
Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2007 saat 13:32
Alıntı yapılan Tulpar26

Ankaragücü-karşıyaka yakınlığını bir arkadaşımız gayet güzel açıklamış göztepe düşmanlığı... göztepeliler bizim tribünlere niye geldi karşıyaka düşmanlığı... ben oradakilerin Ankaragüçlü olduğunuda düşünmüyorum nasıl ki bizde körfez atkılılar var karşıyakalılar arasında da ankaragücü atkısı takanların olması gayet normal...  
Göztepe'lilerin Karşıyaka maçına gelişlerini sadece karşıyakayla düşmanlar o yüzden geliyorlar diye düşünmemek lazım..Göztepe tribununde harbiden eskişehirspor sevilir ve saygı duyulur..2001'deki 4-3lük maçtan öncede güzel muhabbetler olmuştu tribunler adına ondan bu yana karşılaşmadık..En kısa zamanda göztepe ile aramızda bir maç olsa eminim dostluk olayları hatsafaya ulaşır Smile 
Dünyada senden başka hiçbir şeyi olmayan biz,
Dünyada senden başka her şeyi olana acırız.
Yukarı
Gökmeydan Liste gör
Yazar

Yasin
Yer: Kızılcıklı
Direct Link To This Post Tarih: 23/Ara/2007 saat 15:19
Bizimkisi şöyle bi durum. 2 kardeşin arasına girmeye çalışıyoruz. Gereksiz bişey. Ha demiyorum ki düşman olalım saldıralım yakalım yıkalım. Fakat son senelerde moda olan kardeşlik muhabbetleri bi hayli can sıkıcı ve saçma hâl almaya başladı. Kısacası demek istediğim başta düşmanlar barışsın , ondan sonrası kolay zaten.
Terketmedi Sevdan Bizi ; Aşık Ettin Hepimizi..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır