eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
OgnEStanbul Liste gör
Yazar

Ogün Burak AYDINER
Yer: EStanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı OgnEStanbul Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 16:07
Alıntı yapılan technic

tribünlerimiz zaten ölmüştü ama biz kendimizi kandırmaya devam ediyoruz eğer oynadığımız herhangi bir maçta şinanariyi çok sağlam bir şekilde yapınca o günkü tribün muhteşemdi diyoruz.halbuki söylediğimiz beste sayısı klasikleşmiş olan 3-4 beste tribün kültürü diyoruz ama o kültür eskide kalmış artık eriyor... 
ClapClapClap
Yukarı
MarcEs Liste gör
Yazar

Göktuğ
Yer: Turkey
  Alıntı MarcEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 16:11
Kesinlikle eskilerden nice besteler varken; Açık her sıkıştığında " Oley, oley, oley ooo bizim için ...'ya gol." diye başlamıyor mu işte o an bitiş anı oluyor. Ayağa ayağa diye bağırıyorsun adamlar kalkıyor, sonrasında bu beste.. Adam da haliyle bunun için mi kaldırdın bizi deyip geri oturuyor.. Sonrası da malum zaten kavga.. Tamam sadece altes koskoca açık tribüne hakim olamaz ama, kapalıyla karşılıklı eski besteler ve bize özgü yeni bestelerle tribünleri abandone edebiliriz. Evet şinanariyi bir çok takım yapıyor ama bunu bizim isteyerek yaptığımız maçlara bakarsak bizden başka sağlam yapanı da yok. Kendimizi özgü Espana'mız var. Ve taraftarı çok yormuyorda. Kimse kusura bakmasın bu açık tribün sadece istanbul takımları buraya geldiğinde bağırıyor. Onun dışında da sadece bu sene ki G.Antep ve bursa maçları var. gökçekgüçlüler buraya 2 senedir gelişlerinde açığı o kadar formsuz yakaladılar ki.. Her yerde bu mu sizin taraftarınız diyorlar.. Bu taraftar ( yada açık tribün ) bank asya'dayken daha diriydi. 1-1 biten sakarya maçı, 1-0 yendiğimiz karşıyaka maçı, antalya maçı, ibb maçları, deplasmandaki maçlarımızı hiç saymıyorum. Neden bu kadar fark var arada? Çünkü o zaman gerçek ESKİŞEHİR TARAFTARI tribündeydi. Şimdi sadece TSL maçı izlemeye gelen o kadar çok başı boş var ki.. Ve ne yazık ki o başıboşlar tribün liderlerinin yanında da geziyor.. Adam, pembe t-shirt ile, yeşil gömlek ile, mavi kapişonlu ile maça gelmiş.. Maçla ilgilisi yok, hele kulübe faydası hiç yok ama, bir de yaptığı zararı baksak.. Yazıklar olsun.. Ya gelecek sezonun ilk maçını seyircisiz oynarsak bu adamlar kına yakacaklar mı? Hele bu maç ciddi bir rakip ile olacaksa? Bu sene bu kavgalar yüzünden ( dişi şimşeklerin kavgaları, münferit kavgalar, yine aynı adamların kavgaları ) kaç puan kaybettiğimizin hesabını kim verecek?
Ben tribünümü geri istiyorum... Temiz ve gerçek taraftar ile.. Gerekirse bu stad 7-8 bin kişiye oynasın ama bu çapulculardan temizlensin.. Bu adamlarla bir yere gelmedik, hele ki tribüncülükte.. Bunlardan kurtulursakta bir şey kaybetmeyiz. O kadar duyguluyum ve o kadar doluyum ki.. Uzattığım için kusuruma bakmayın.

Saygılarımla.
ESKISEHIRSPOR
Yukarı
besyo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ceylan
Yer: Esk.
  Alıntı besyo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 16:48
Açık yoksa eskişehirde tribün de yok...Her şey açığın o günkü performansına bağlı...
'Meftunuyuz Hayranıyız '
Yukarı
optimus Liste gör
Deneyimli Yazar

Semih
Yer: Eskişehir
  Alıntı optimus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 17:14
her şerde bi hayır vardır derler, dünkü olaylar bu pisliklerden arınmamıza sebep olur inşaallah. ben dün utandım yasananlardan, onun bile olmaması gerekirken her stadta münferit olaylar olabilir, ama grupların birbirine girmesi.... neresi arkadaslar burası? kolezyum mu, Amigo Orhanın dünyanın en büyük orkestrasını yönettiği Atattürk Stadyumu mu???
eskisehirliyiz biz oley
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 17:19

uzun yazmama gerek yok eskişehir tribünü tsl nin en iyi tribünüdür. özellikle açıkk tribün coşunca bizi durdurabilen bir tribün olamaz.fakat aramızda serseriler var onları temizlemekte bizim görevimiz.onları temizlediğimiz sürece daha çok utanacağız.

Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 18:38
Kavgayı çıkartan veya körükleyen beyaz tshirtli sette duran o kişi polisin yanında adamlara vuruyor polise vuruyor polis adamı alıyor sonra bırakıyor neden acaba?
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
erahnes Liste gör
Deneyimli Yazar

Erhan
  Alıntı erahnes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 18:43
Tribünler zaten kötüydü şimdi iyice bitmiştir.son nefesini vermiştir.Önüne gelenin grup kurduğu,önüne gelenin amigo olduğu bir topluluktan zaten çok fazla bir şey de beklemek büyük hata olurdu.kızılcıklı yada karşıyım ,nefere de karşıyım,altesede karşıyım,ayderi saymıyorum bile...Seneye ES ES taraftarı için son şanstır ya birleşilecek ya da kavgalar iç çekişmeler,kendi çal kendi oynamalar devam edecek karar sizlerin kararınız verin.
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 19:52

Şaşırıyorum valla şaşırıyorum bu insanlara...

Birleşelim Ahmet,Mehmet gel kurtar trübünü...
Pislikleri atalım,barındırmayalım,girmesin,bilet verilmesin,polis bilmemne yapsın,yönetim şöyle yapsın,Reisler adam olsun v.s. v.s.

Arkadaşlar siz ne yapıyorsunuz???

Ben mecburmuyum,uğraşamam diyorsan gelmiyeceksin yada gideceksin açığın en ucunda yada kapalıda izleyeceksin yani teslim olacaksın...

Yada birlik olacaksın bir olacaksın kaç kişiden bahsediyoruz pislik olarak 10 bile değil ama 100 diyelim biz,açık trübün kaç kişi 10.000 dönüp üflesek aşağı uçarlar ama yok biz üzüm yemek istemiyoruz..

Biz burada atalım,tutalım...Halen bir kişi dememişki arkadaş tamam kimse görevini yapmadı yönetim,reisler,polis,güvenlik peki biz ne yaptık dememiş..

Akşam açık trübünde 4-5 olay oldu en son olan en büyüğüydü,biz bandonun ordan hava hastanesine gidene kadar 300 adama çarptım ama hiçbirinin umurunda değildi,biz gittik dayak yiyenleri dışarı atıyorlardı,polisle atışırkende herkes geri kaçıldı,Ne idüğü belirsiz adamlarla kavga ederkende,sadece dağılıp kaçıştılar..

Arkadaşlar bugüne kadar bu statda bana şahsi olarak kimse bir şey demedi bana yapılan hiç bir saldırı olmadı ama en az 4-5 kez kavga etmek zorunda kaldım,sırf masum insanlara saldırılıyor diye..

Benimde evladım var,iyi bir işim sorumluluklarım var ama ben hep şunu söylüyorum o insanların yerinde bende olabilirdim,birlik olmazsak kötüler çoğalır diyorum,birlik olmak için birilerine ihtiyaçmı var??

Biz kolkola olalım bir terslik olunca hep beraber müdahele edelim bakın 2 maç sonra korkudan bir tane pislik adam gelebiliyormu?

Biz büyük taraftarsak ve bunla övünüyorsak sadece beraber olalım,bir olalım yeter..
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
kaydo Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
  Alıntı kaydo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 20:29
Clap
Clap
Yukarı
gKy_1965 Liste gör
Yazar

Gökay ÖLÇ
Yer: Eskişehir
  Alıntı gKy_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 21:06
Bizde malesef bi çok şeyde laf var icraat yok.Ben 700 km uzaktayım aşık olduğum renklerden,elimden geldiğince içerde dışarda giderim ama bu tip olaylar yüzünden böyle gurbette utanıyorum.Birşeyler yapmak için ne bekleniyor onu da anlamıyorum,burda bi çok abim var saygı duyduğum güvendiğim bişeyler yapmaya çalışan,ben kendi adıma değiştirmek için ne derseniz elimden geldiğince yapmaya çalışırım yeterki kurtulalım yaşım 21 bana büyüklerimin anlattığı tribünleri görmek istiyorum bu benim en doğal hakkım,ne bi bizans bestesi ne başkalarıyla aynı şekilde anılmak istemiyorum...Eses'li olduğum için farklı olmak istiyorum.Eğer birlik olmaya bişeyleri değiştirmeye artık başlamazsak bu olaylarıda tribünün durumunu da daha fazla konuşmanın bir anlamı yok,böyle gelmiş böyle gider diye oturalım hepimiz yetişmesi gereken çocuklarımızında bizans takımlarını tutmasına ses çıkartmayalım.Eğer bu kadar acizsek !..
Murat abinin dediklerine katılıyorum..

Kusura bakmayın uzattım saygılarımla...
Bir Siyah Kırmızı bilirim,binlercesinden bir NEFER'im,seninle ölüme giderim ESES'im.

Eğilmez başımızla,ölümsüz düşümüzle,bambaşka bir nesiliz bu Şehir'de
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5758596061 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır