eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 11:53
ne bir lider var ne bi kültür var. tatışmaya gerek yok renkdaşlarım. bızım tribünler ÖLDÜ. dün bunu ap acık gördük. pislik diyorsunuz ya. evet 1 kişiye 10 kişi dalmada , adamları bıcaklamada , 10 numarayız. ama bana kımse , mevzuda, tribunde, birlik beraberlikte, hiyararşide ,takımını beleş biletten daha cok düşünmede iyiyiz demesin.

DK
Yukarı
kubiliq Liste gör
Deneyimli Yazar

kubilay
Yer: iskoçya
  Alıntı kubiliq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 12:14

biz içeriye su şişesini sokamazken,adam kutu birasını yudumluyordu.

girerken kıyakmı gördü yoksa,çekirdek su satanlar ahbabıydı onlar mı kıyak yaptı ??????????
KIRMIZI PORSUK
Yukarı
26_Kızılcıklı_26 Liste gör
Yazar

-
Yer: ESKİŞEHİR!!
  Alıntı 26_Kızılcıklı_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 13:23
emnıyet görevlılerı dun o stada sokulan bıcakları kızlardan cıkan satırları nasıl görememısler ya nasıl arama yapılıyor stadda hanı kamera wardı arama yapardınız neden dun bıcaklar cekıldı ??  n kadar delıkanlılıkmıs bıcak cekmek kendı taraftarını vurmak ne kadar erkeklıkmıs dısarda tesbıh sallamak olmuyo emanetıne guwenen erkek olmus helal olsun ..!! dün resmen rezil olduk kimse demesın biz şöyleyız biz böyleyız tribünler sımdı ölmemısdı cokdan ölmüşdü ..
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 13:34
kimse bahsetmesin artık eskilerden eskiyle övüne övüne bu hallere geldik.bundan sonra bulsunlar bakalım kombine alacak taraftarı
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 13:42
Alıntı yapılan menderes26

kimse bahsetmesin artık eskilerden eskiyle övüne övüne bu hallere geldik.bundan sonra bulsunlar bakalım kombine alacak taraftarı
aynı fikirdeyim  her geçen yıl tribünlerimiz daha yozlaşıyor daha zevksizleşiyor
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
die_for_you Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Eskişehir
  Alıntı die_for_you Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 13:56
Dün kapalıda ve açıkta olanları herkes gördü.
Bunlar ilkte değildi daha önceleride yaşanmıştı ve sonda olmıycak bana kalırsa BU GİDİŞLE tabi...

Uzun zamandır maçlara gelmeyen babamla geldim maça fakat inanın gelmesek çok daha iyiymiş.Yaşananlarda az kalsın babamda kaynıyordu arada.

Açıkta ne yaptığı belirsiz 3-5 kişiye ( herkes biliyo kim olduklarını )karşı koymaya çalışanları alan polisleri alkışlıyorum !
50-60 yaşındaki insanlara diklenmelerini ve oradaki polisede vurmalarını ayakta alkışlıyorum !
Helal olsun sizlere.Eskişehir tribünleri siz olmasa hiç zaten !

Geberip gidersiniz inşallah ! da hem tribün hemde Eskişehir kurtulur.

Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...
Yukarı
ESES26TOLGA Liste gör
Yazar

Tolga BAYCAN
Yer: Afyon
  Alıntı ESES26TOLGA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 14:16
Ben bu maça kız kardeşimi götürdüm çok istedi fakat götürmek istemedim ama isteğine de kayıtsız kalmayarak götürdüm..

Ama en kötü maça getirdiğimden haberim yoktu..Gerçi ben biliyordum tribünde bu şekilde şeyler yaşandığını umut ettim ki bu maçta yaşanmaz diye ama en kötüsü kız kardeşimi götürdüğüm maçta oldu.

Ne kardeşim bir daha gitmek ister nede ben onu bir daha maça götürürüm bir bayan taraftarımızıda kaybettik halbuki bu maçta bir çok bayan taraftarda vardı onlarında bu şekilde düşündüğünü düşünüyorum..

Bu kadar rezillik olmaz insanlar çoluğunu çocuğunu maça getirip genç yaşta ES-ES aşkını aşılamaya çalışıyor fakat karşımıza bu tür olaylar çıkıyor.Bir çok tanıdığım ve arkadaşımda bu maçtan sonra tribünden soğuduğunu ve kombine ve maça gelme konusunda çekinceleri olduğunu belirtti..

Bu şekilde bilinçli ve iyi taraftarlarımızı kaybediyoruz...

YAZIK
...

HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES
Yukarı
technic Liste gör
Yazar

özgür
Yer: eskişehir
  Alıntı technic Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 15:48
tribünlerimiz zaten ölmüştü ama biz kendimizi kandırmaya devam ediyoruz eğer oynadığımız herhangi bir maçta şinanariyi çok sağlam bir şekilde yapınca o günkü tribün muhteşemdi diyoruz.halbuki söylediğimiz beste sayısı klasikleşmiş olan 3-4 beste tribün kültürü diyoruz ama o kültür eskide kalmış artık eriyor... 
Eskişehir Bekliyor Uyumaz Gece...   (ANTİ BİZANS)
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 15:51
Anneler Günü'nde anneme hediyesini maça götürerek vermeyi düşünüyordum, iyi ki öyle bir hata yapmamışım.
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 15:53
Alıntı yapılan technic

tribünlerimiz zaten ölmüştü ama biz kendimizi kandırmaya devam ediyoruz eğer oynadığımız herhangi bir maçta şinanariyi çok sağlam bir şekilde yapınca o günkü tribün muhteşemdi diyoruz.halbuki söylediğimiz beste sayısı klasikleşmiş olan 3-4 beste tribün kültürü diyoruz ama o kültür eskide kalmış artık eriyor... 

Haklisin abim... O cok övünülen Sinanari de her tribünde var, zaten bize has bir olay degil.. Niye klasik eski bestelerimiz söylenmiyor ? Neden liderlerin özentisi hep Bizans kopyasi besteler ?
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5657585960 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,508 saniyede hazırlanmıştır