eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Açık...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 163>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
pasacocuk Liste gör
Deneyimli Yazar

oğuzhan
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı pasacocuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 01:06
Alıntı yapılan kırmızışimşek

Bu forumda yazanlar çoğunluğu açık trübüne takılan taraftarlar...

Ve en büyük şikayeti klavyeleri başında yazanlarda yine bu trübünün insanları..

Bu forumda kıyametler kopar,asanlar,kesenler,ayıranlar,dağıtanlar hepsi açık trübüne gelirler.

Deplasmanda olay çıkar,engelleyin,tutun derler..

Kendi sahamızda olay çıkar çapulculara ders verin,barındırmayın birlik olun derler...

Bugün açık trübünde çıkan olaylara müdahele etmek için giden bu forumdan 10 kişiydik,çok sevdiğimiz Refik abimiz arbedede sırasında hafifte olsa yaralandı,bizlerde..

Yazmayın arkadaşlar ben bugün 2.000 kişinin kaçtığını gördüm,yazmayın lütfen insanları kaçacağınız olaylar için galeyana getirmeyin..

Sakın Ayder'e,Kızılcıklıya,neferede yazmayın çünkü orada olsanız popomu kurtarayım diye trübünden atardınız kendinizi..

Klavye rahatttır,ekranla başbaşanız ama orada olamazsınız bugün polisimiz bile bizi dışarı atmaya kalktı bize kelepçe taktı çünkü onlarda korkuyorlar,tıpkı aranızda üfürenler gibi...

Biz şöyleyiz,böyleyiz diyede yazmayın,biz hiç bir şey değiliz,ben on kişi gördüm bugün sevdası için savaşan,2.000 tane kaçan...
ben olaylara biraz uzaktım da,sen ne demeye çalıştın abi onu anlamadım,2000 kişi kaçtı demişsin,bence o arkadaşlar o pisliklerin yanındanuzaklaşmıştır,ayrıca diyelimki kaçtı!! ee napsaydı o 2000 kişide kvgamı etseydi,onlardamı rezillik çıkartsaydı
senin neyi savunduğunu anlamadımConfusedConfusedConfused
FOREVER-ESES
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Nepal
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 01:10
Alıntı yapılan pasacocuk

Bu forumda kıyametler kopar,asanlar,kesenler,ayıranlar,dağıtanlar hepsi açık trübüne gelirler.

Kendi sahamızda olay çıkar çapulculara ders verin,barındırmayın birlik olun derler...

Bugün açık trübünde çıkan olaylara müdahele etmek için giden bu forumdan 10 kişiydik,çok sevdiğimiz Refik abimiz arbedede sırasında hafifte olsa yaralandı,bizlerde..

Yazmayın arkadaşlar ben bugün 2.000 kişinin kaçtığını gördüm,yazmayın lütfen insanları kaçacağınız olaylar için galeyana getirmeyin..

Sakın Ayder'e,Kızılcıklıya,neferede yazmayın çünkü orada olsanız popomu kurtarayım diye trübünden atardınız kendinizi..

Klavye rahatttır,ekranla başbaşanız ama orada olamazsınız bugün polisimiz bile bizi dışarı atmaya kalktı bize kelepçe taktı çünkü onlarda korkuyorlar,tıpkı aranızda üfürenler gibi...

Biz şöyleyiz,böyleyiz diyede yazmayın,biz hiç bir şey değiliz,ben on kişi gördüm bugün sevdası için savaşan,2.000 tane kaçan...
ben olaylara biraz uzaktım da,sen ne demeye çalıştın abi onu anlamadım,2000 kişi kaçtı demişsin,bence o arkadaşlar o pisliklerin yanındanuzaklaşmıştır,ayrıca diyelimki kaçtı!! ee napsaydı o 2000 kişide kvgamı etseydi,onlardamı rezillik çıkartsaydı

Oğuzhan sen anlamadıysan diyecek bir şeyim yok,anlayana sor anlatsın...

2.000 kişinin kaçtığı pisliktide bizmi salaktık kardeşim...
Açık trübün:15 TL,Kapalı trübün:30 TL...Eskişehirspor sevgisi paha biçilemez...
Yukarı
turkeses Liste gör
Yazar

serkan
Yer: EMEK/ESK
  Alıntı turkeses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 01:15
Biz müdahale etmezsek burda çok konuşuruz daha iş bizde bitiyor.
Eskişehirspor
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 01:16
Alıntı yapılan pasacocuk

40-50 tane çocuk terör estirirken etrafındaki 2 bin kişi kaçmakla meşguldü.Hemde olaylar açığın ortasından sağ tarafa sürene kadar.İnsanlar sadece seyretti.Kaçmayı çare olarak kullandı.12-13 bin kişinin olduğu tribün 40-50 tane çocuğa dersini veremedi.Daha da Çevik Kuvvet'e seslendi," vur vur " diye bağırdı.

Kapalıya emanetli 20 kişi saldırdı.1 dakika önce "dışarda kaçanın" diyenler emaneti görünce kaçacak delik bulamadı.Olan tayfalara oldu.500 adam üstlerine doğru kaçınca kendilerini tribünün en uç kısmında buldular.Öne atılamadılar.Bugün rezil oldular.

Daha da ileri giderim,kimse bize "Efsane" demesin derim.Çünkü biz onu haketmiyoruz.

Bir tribün hiçbir zaman tertemiz değildir.Tertemiz olması da çok sakıncalıdır.Tribünde pislik her daim olacaktır.Ankaragücü deplasmanına çiçekle gitmek düşünülüyorsa başkadır tabiki.Bugün sövülenler o deplasmanda aranır.Her ne kadar gereksiz olsalar da...

Açık açık yazdım ben bunları.Temiz tribün başkadır,işler mevzuya gelince değişir.Kaldı ki ben mevzunun kralını yapmıyorum.Bana ve arkadaşlarıma tribünde kavga edecek olursam "sittir git bir köşeye" diyecek bir abi yok.Tam tersine bizden mevzu bekleyen adamlar var.

O bugün yaşadıklarının etkisiyle yazsa da hiç yanlış yazmamış.Tribünde ve klavyede de gördüğüm kadarıyla...
Nefer
Yukarı
eyupozkan Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı eyupozkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 01:18
bu gün stada eşim ve 4 bayan akrabam ile gittim inanın olaylar esnasında karımın bana öyle bi sarılışı vardı ki korkudan yaşamanızı istememi
ayrıca meşale yakan küçük çocuklar vardı burada yakma bayanlar var dememe rağmen meşaleyi yakıp polis geliyor diye eşimin ayağına atan çolukve bunlara benim dışımda kimsenin müdahale etmemesi cabası
şimdi size soruyorum bu maça eğlenmeye eşimle veya cocuğumla gelmeyip kavga etmeyemi gelmemiz gerekiyor
lütfen arkadaşlar futbol bizim için ailecek seyretmeye gittiğimiz bir oyun bu açık tribune sözü geçen insanlara saygılı bir liderin geçmesi gerkmektedir.
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 01:20
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Alıntı yapılan pasacocuk

40-50 tane çocuk terör estirirken etrafındaki 2 bin kişi kaçmakla meşguldü.Hemde olaylar açığın ortasından sağ tarafa sürene kadar.İnsanlar sadece seyretti.Kaçmayı çare olarak kullandı.12-13 bin kişinin olduğu tribün 40-50 tane çocuğa dersini veremedi.Daha da Çevik Kuvvet'e seslendi," vur vur " diye bağırdı.

Kapalıya emanetli 20 kişi saldırdı.1 dakika önce "dışarda kaçanın" diyenler emaneti görünce kaçacak delik bulamadı.Olan tayfalara oldu.500 adam üstlerine doğru kaçınca kendilerini tribünün en uç kısmında buldular.Öne atılamadılar.Bugün rezil oldular.

Daha da ileri giderim,kimse bize "Efsane" demesin derim.Çünkü biz onu haketmiyoruz.

Bak anlayan nasıl anlıyor...

Bugün benim için yaşanmamış bir gün olarak kalacak,ben eşimi,çocuğumu hiçe sayıp gittim,ama burada atanları,gidenleri,her maç açıkta sövenleri hiç görmedim...
Yukarı
darknESS Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Turkey
  Alıntı darknESS Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 01:21

abi gerçekten Refik abiye yapılanlara çok üzüldüm, dediklerinde de sonuna kadar haklısın. burda sürekli bir şikayet akıl verme durumu var ama gerçeklerle karşılaşınca uzaktan bakmakla yetiniyorlar. madem bişeylerin düzelmesinden yana herkes madem rahatsız o zaman sizin içinizdeki bir değere saldırıldığında ona sahip çıkın. Refik abi eski ayderde sete çıkıp çiftetelli oynayan adam şimdi bandoeses için uğraşan bi insan, ne çıkar savaşı var ne rant olayı, kapalıda çıkan kavgaya tepki verdiği için aramızdaki adamların saldırısına uğruyor. buna karşı çıkanda sadece 10 kişi var o kocaaaaa açıktan. sadece lafla yada yönetimden beleş bitirmesini isteyerek birşeyler düzelmez. elini taşın altına koymazsanız o açık tribün başklarının oyuncağı olur. 30-40 tane adam oraya sahip çıkar sonra maça bile gidilemiyecek ortam oluşur. bundan sonra eleştiri yapanların, şikayetçi oldukları konularda gerçekte neler yaptıklarını sorucam. lafla peynir gemisi yürütmeye son.
dusmanlari kardes yapan ESES
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 01:23
murat abiye bi kez daha helal olsun... delikanlılğında ötesinde bi abi... bi süre onu izledim olaylar sırasında.. sürekli yatıştırmaya çalıştı küfredenleri susturdu vs..
gel gelelimki bi tane murat abi yetmiyo bu tribünlere onlarca  olması lazım
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
kırmızışimşek Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı kırmızışimşek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 01:26
Alıntı yapılan Darkevil_26

murat abiye bi kez daha helal olsun... delikanlılğında ötesinde bi abi... bi süre onu izledim olaylar sırasında.. sürekli yatıştırmaya çalıştı küfredenleri susturdu vs..
gel gelelimki bi tane murat abi yetmiyo bu tribünlere onlarca  olması lazım

Erkan buraya yazanların onda biri sahip çıksa bugün 600-700 kişiydik...Ama olmuyor klavye cepte taşınmıyor...
Yukarı
uselen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

uğur
Yer: Turkey
  Alıntı uselen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/May/2010 saat 01:28
Daha olaylar çıkmadan çok önce maç başında kuzenim "Bu hafta Ayderle Kızılcıklı kapışacak, o türbüne giden arkadaşlarımın çoğu bu hafta oraya gitmediler" dedi...Anlaşılıyor ki bu hafta birileri maça değil savaşa gelmiş....Yani olay planlı yapılmış, bir düzen...Gördüm ki ilk yarının bitiş düdüğü ile ortalık karıştı...

Açık türbünde de olayların çıkması son derece tehlikeli...Çünkü ben de pek çok taraftar gibi çocuğumla maç izlemeye gelmiştim...İyiki olayların yakınında değildim....

Bu kavganın ve öfkenin sebebini biri lütfen açıklasın...Nasıl insan kendi taraftarını bıçaklar, insan hayatı bu kadar ucuz mu?

Uğur
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5455565758 163>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,521 saniyede hazırlanmıştır