eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ilk3r26 Liste gör
Yazar

ilker
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2007 saat 17:31
Ya tmm da Bursayı anlarık adamlar gelior çoğunlukla ve çok kişi ben yani bizi desteklemeye gelen topluluk halinde  gelen bir ankaragücü bir taraftar görmedim 1- 2 tane oda burda üniv. okuyandır birde böyle kardeşlikmi yapılır tmm ben kardeşlik yandaşıyım ama adam llar 1 kere gelmedilerki
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2007 saat 17:37
     Ya arkadaşlar uzatmayalım.Bursa bizim dostumuzdur.Ankaragücü'de iyi ilişkileri var Bursayla böyle bir proje var,hayata geçerse mutlu olurum ve oluruz.
Yukarı
UFUKESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Ufuk Demirtaş
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2007 saat 17:54
Alıntı yapılan emin

Alıntı yapılan UFUKESES

Alıntı yapılan KaRa

Alıntı yapılan emin

yazık.. çok yazık.. bizim gibi anlı şanlı tarihe sahip çok büyük bir camianın böyle çocukca projelerle uğraşması çok üzüntü verici bişey..

İlhan abimizin çocukca şeylerle uğraşacağını sanmıyorum. Yani, eğer İlhan abi uğraşıyorsa en azından çocukça şeyler değildir...

Koca camianın işi gücü bırakıp bununla uğraştığı yok,etraftan dost elleri uzanıyo İlhan Başkan'da geri çevirmiyor olanı biteni bu.Projeyi hayata geçirmek isteyenler aracılarla,telefon vasıtasıyla sorular soruyor İlhan Başkan'da cevaplıyor,galeyana gelmeye hakaret etmeye gerek yok.
hangi etraftan dost elleri uzanıyomuş anlayamadım.. ankaragücünün sitesinde gündeme bile gelmemiş.. bir kısım bursa taraftarı hariç kendi kendimize bursa-ankaragücü dostluğuna,birliğine katılmaya çalışıyoruz..  kendi kendimizi kandırmayalım..
ayrıca çocukça projeler tabirinde bir hakaret ifadesi de göremiyorum..
çocukca,boşu boşuna,gereksiz,zaman kaybettirici anlamında kullanılmıştır..
bir de yapılan yorumlarda fikir belirtmeden birilerini korumaya çalışmak da çok anlamsız..
kimse kimsenin avukatlığını yapmaya çalışmamalı.. fikrin neyse onu söyle kısaca..

emin; (Bilgilerinizde yaşınız ve diğer bilgileriniz yer almadığı için kullanıcı isminizle hitap ediyorum)
Kimsenin bir yere katılmak istediği yok,kimsenin kimseyi kandırdığıda yok.Siz gereksiz görüyorsanız vakit kaybetmeyin bu başlıkta,mesela benim çok bir görüşüm olmadığı için bir tek açıklama yaptım ve çekildim başlıktan..
Benim fikrimi merak ediyorsanız,Ankaragücü'ne hiç sempatim yok ama Bursasporluların maçlarımıza gelip destek vermesi hoşuma gidiyor.Bu başlıkta tartışmakta kimseye birşey kaybettirmez çok fazla onaylamasamda konuşulmasının bana zararı yok.Gereksizse zamanla kaybolur gider zaten.
Gözlerde yaş yoksa ruh gökkuşağına sahip olamaz.
Ağlaya ağlaya aşık oldum ESES'im.
KKŞ
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2007 saat 20:27
Alıntı yapılan fedd

KARDEŞİM,ANKARAGÜCÜ DE ZATEN BİZİMLE KARDEŞLİK YAPAYIM DİYE YANIP TUTUŞMUYOR,HEM ANADOLU DİYOSUN,HEMDE ANADOLUNUN EN ESKİ TAKIMINA KÜÇÜMSEYEREK BAKIYORSUN,BELEŞÇİ DEDİĞİN ANKARAGÜÇLÜLER , KULUBÜNÜN  TARAFTARLARINA GÖSTERDİĞİ VEFA ÖRNEĞİYLE MAÇLARA İNDİRİMLİ KOMBİNELERLE GİRİYORLAR,ZATEN NORMAL BİLET FİYATIDA 4 LİRA 6 LİRA.SENİN BU SÖZLERİNLE NASIL DOSTLUKTAN SÖZEDİLİRKİ ZATEN.BEN 6 YIL ANKARADA GÖREV YAPTIM VE ANKARAGÜCÜNÜ YAKINDAN TAKİP ETTİM.GERÇEKTEN SAYGIYA DEĞER BİR TARAFTAR KİTLESİ VAR.HERYERDE OLDUĞUGİBİ(BİZDEDE BOLCA VAR) BAZI İSTİSNALAR OLABİLİYOR."KAZANACAKSAN DOST KAZAN,DÜŞMANI ANANDA DOĞURUR" DEMİŞ ESKİLER.

arkadaşım yanıp tutuşsalar ne yazar onlar kim ya sen ne vefasından bahsediyosun demekki hiç maçına gitmemişsin 4 lira 6 lira olsa ne bilet satılmayınca istediği kadar ucuz olsun ben bu sene denizlispor-ankaragücü maçına gittim kapalı da bedava ya izledim hatta otobüs parası bile vermiyolar stad a giderken ben 90 kuruş a maça gittim gerisini siz düşünün kim beleşçi kim vefa örneği veriyo kim kombine alıyoWink
Yukarı
efsane TeXaS Liste gör
Yazar

EMİR
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2007 saat 21:32
bence ankaragücü hakkında yanlıs dusunuyosunuz ankaragucu taraftarı anadolunun sayılı trıbunlerındendır yanı deplasman yapan kac tane anadolu trıbunu varkı
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2007 saat 21:41
Bence bu kardeşiliğin arasına bizim girmemiz hoş karşılanmaz,ikisiyle de iyi geçilnelim ama 06 16 26 çok zor bir şey....
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2007 saat 22:26
texas kim yapıyo deplasman ı allah aşkına ya kardeşiniz diye savunma en iyi gittikleri deplasman 500 kişi yi geçmez yani bizimle isimleri ni yanyana telaffuz bile etmeyelim ama Bursa olur süper taraftarı var
Yukarı
trap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şener
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2007 saat 22:26

Bu projeye sahsim adina sicak bakmiyorum Bursaspor-Ankaragucu cok fazla iciceler,herseyin asirisi zarar derler bakiniz bu haftasonu oynanacak Besiktas-Ankaragucu macida deplasman seyircisine yasaklandi,taraftar olarak Istanbulda oynanacak Bjk macina gidememek acikca hic hos degil takimini yalniz birakiyorsun,birakmak istemesende klup taraftarlari arasindaki iliskiler seni buna zorluyor yasaklar yaptirimlar,taraftarlar olarak hataliyiz hemde cok fazla ve bugun deplasman yasaklari konuyorsa nedenlerini kendimizde aramaliyiz,herkese mesafeli olunmasindan yanayim o zaman ne rakip takim taraftari sehrimize savasa gelir gibi gelir ne de tam tersi bazi klup taraftarlarinin yaptiklari gibi sehrimizdeki hosgoruye siginarak carsi icinde toplu olarak baska kluplere soverler 06-16 kardesligine saygi 06-16-26 projesine hayir diyorum

Yukarı
efsane TeXaS Liste gör
Yazar

EMİR
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2007 saat 22:42
bu konu hakkında butun msjları okudum anladıgım kadarıyla bu ıse sıcak bakanlarlda var bakmayanlarda var olsun saygı duyarız ama benım ıcımde eskısehıre sempatım var ankargucunun yerı zaten ayrı ama sızler ankargucuyle kardes veya dost olmak zorunda degılsınız dusmanda olmayın onlar adam gıbı gelıp takımlarını desteklesınler sızlerde aynı sekılde zaten sızın ıstedıgınızde bu
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar

Deniz B.
Yer: Brazil
Direct Link To This Post Tarih: 13/Ara/2007 saat 23:29
Alıntı yapılan efsane TeXaS

bu konu hakkında butun msjları okudum anladıgım kadarıyla bu ıse sıcak bakanlarlda var bakmayanlarda var olsun saygı duyarız ama benım ıcımde eskısehıre sempatım var ankargucunun yerı zaten ayrı ama sızler ankargucuyle kardes veya dost olmak zorunda degılsınız dusmanda olmayın onlar adam gıbı gelıp takımlarını desteklesınler sızlerde aynı sekılde zaten sızın ıstedıgınızde bu
İşte olay da bu zaten Ankaragücünün sizdeki yeriyle bizdeki yeri aynı değil olmayacaktır da...Eskişehirspor taraftarlıarının çoğunluğu Bursaya sempati duyar ama Ankaragücü için aynı şey söylenemez,artı ya da eksi bir fikir yoktur genelde Ankaragücü için...Bu tür şeyleri kişisel görüşlerle belirlemek çok zor tabi ama üç taraftarın kardeşliği de çok zor bence...
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1112131415 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır