eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Yeni formalarımız (Puma)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 113114115116117 120>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2010 saat 11:53
Alıntı yapılan HakemCem

Arkadaşlar bugün oradaki bir arkadaşa forma aldırıp kargoya verdirecem Eskişehirden. Forma satışı yapılan resmi bir yer var mı? Resmi sitedeki yakında hizmete girecektir yazısını görmekten bıktım.

Esstore var ya abi Confused (Stadın yanında.)
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2010 saat 11:55
Alıntı yapılan HakemCem

Arkadaşlar bugün oradaki bir arkadaşa forma aldırıp kargoya verdirecem Eskişehirden. Forma satışı yapılan resmi bir yer var mı? Resmi sitedeki yakında hizmete girecektir yazısını görmekten bıktım.
Online olarak satış yok. Stadın önünden, Espark içindeki Esstore'den, Kanatlı'daki Boyner mağazasından alınabilir formalar.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
ades Liste gör
Usta Yazar

Ahmet
Yer: Kurtuluş/Esk.
  Alıntı ades Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2010 saat 12:26
Puma mağzasında indirim devam ediyormu acaba?
ANADOLUNUN YIKILMAYAN TEK KALESİ
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2010 saat 12:55
dün esparktan geçiyordum ordaki ufak standda geçen senenin taraftar formaları vardı onları satmaya çalışıyolardı...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
komodusa Liste gör
Yazar

a arslan
Yer: Turkey
  Alıntı komodusa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2010 saat 13:35
Alıntı yapılan muhammetpoyraz

Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan muhammetpoyraz

Alıntı yapılan mertbey

bence en güzel formamız enine çizgili ya çok aradım yoktu bende 2 parçalı aldım şimdi stora gelince üzüldüm baya
O enine çizgili formayı arayan yakın çevremden ben dahil 5 kişi sayabilirim direk. Eminim benim gibi bir sürü kişi aramıştır o formayı. Özellikle gurbette olanlar için çok büyük sıkıntı orjinal ürün temin etmek. Maalesef yönetim zaafiyeti, ürün konusunda yaşadığımız bu sıkıntılar.
Enine çizgili forma yaklaşık 1 aydır Esstore'da mevcut.Smile
Evet mankenin üstünde bir forma var, ama içeri girdiğimizde sadece small beden olduğunu söylediler. Eğer sadece small beden olması formayı mevcut kılıyorsa, evet mevcut. En son 5 hafta önce Eskişehirdeydim. İnşallah ben haksız çıkarım, oradaki görevlinin bir daha gelmez o forma demesine rağmen o forma gelmiştir de, ben de temin edebileyim. Bu kadar ağır bir eleştiri getirmemin sebebi de, bu hafta fenerbahçe deplasmanına gelen arkadaşlarıma sorduğumda, yok cevabı almamdı.

ben gecen ay aldım cizgili forma. sezon başından beri almaya çalışıyorum.Nihayet mavaffak oldum. fakat esstore'da yoktu Esparktaki standda vardı ordan aldım..Ana mağazada yok stnadda bi suru var. ilginc geldi..
Yukarı
desperadomt Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı desperadomt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2010 saat 13:38
Alıntı yapılan ades

Puma mağzasında indirim devam ediyormu acaba?
dün imza günü olduğu için bugüne özel yazıyordu ama belli olmaz belki devam ediyordur gidip bakmak lazım.
Kalsada son nefes yine de ES ES.
ES ES ES Kİ Kİ Kİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
HakemCem Liste gör
Yazar

CEM ERDOĞAN
Yer: İstanbul
  Alıntı HakemCem Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/May/2010 saat 15:18
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan HakemCem

Esstore var ya abi Confused (Stadın yanında.)

Ya evet var ama sabah 9'tan beri uğraşıyorum bir yetkili ile görüşemedim. Kulübü aradım Esstore'un telefonu yok dediler bir yetkilinin telefonunu verdiler o beyfendide sabahtan beri açmıyor telefonunu... En sonunda İstanbuldaki tüm Puma'ları taratıp İstinye Park'ta buldum 1 adet gidip alacağım... Bayrampaşa mağazasında da 3 adet var İstanbul'da forma arayanlara duyurulur.
ESKİŞEHİR SENİ ÇOK ÖZLEDİM
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 00:10
bu da yeni sezondaki m.utd. deplasman forması

Uploaded with ImageShack.us
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 00:14
bu da interin deplasman forması. gayet güzel bir tasarım

Uploaded with ImageShack.us
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 00:15
bence en iyi tasarımlar adidasta 
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 113114115116117 120>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,609 saniyede hazırlanmıştır