eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

1 Mayıs

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 23>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2010 saat 16:04

Malesef Halkı ve öğrencileri pasifize ettiler duyarsızlaştırdılar millet demokrotik hakkı olan protestosunu bile terörist damgası yerim korkusuyla yapamaz oldu halbuki görüyoruzki vatan hainleri bizden daha iyi örgütlenip eylem yapar ve sesini duyurur hale geldi bizde köle olarak,mezera kadar fatura ve vergi ödemeye,birilerinin dış pazarı halinde yaşamaya çalışalım.

genel biz durum değerlendirmesi yaptım anlayan anladı
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
Atİ NeFeR Liste gör
Yazar

çağrı çetinoğlu
Yer: sol kapalı
  Alıntı Atİ NeFeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2010 saat 18:03
Alıntı yapılan black-and-red

Alıntı yapılan Volkan

Yazımı kim hangi sebeble sildi bilmiyorum ancak inatla tekrar yazıyorum.. Eğer yanlış birşey yazıyorsam lütfen neden sildiğinizi de özel mesaj olarak yollayın ..

ÜLKEMİZ DOĞUDA ŞEHİT VERİRKEN MİLLET MEYDANLARDA OYNAYA OYNAYA BAYRAM YAPIYORRRR !
ÇELİŞKİİİİİİİİİİİİİİ...

O zaman maçlarda iptal edilseydi. Bizde dakikalarca şinanari yapmadık mı dün akşam?

1 Mayıs kutlu olsun.

Kısa çöp uzun çöpten hakkını alacak elbette.
Direnmekle, güvenmekle, barışla ben amenna...
O zaman hiç bir bayramı, galibiyeti kutlamayalım.
365 gün boyun affedersiniz ama eşek gibi çalıştırılan işçilere 1 gün bayram yapmak çok görülmemelidir.
Yaşasın 1 Mayıs.
Hayallerimiz Elbet Bir gün Gerçek Olacak Eskişehir Bayrağı Boğazda Dalgalanacak!!! //inadına nefer
Yukarı
Zenci Liste gör
Usta Yazar

Devrim
  Alıntı Zenci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2010 saat 21:05
Süper Ligin yeni takımı KARABÜKSPOR takımı da Taksimdeydi.

http://video.milliyet.com.tr/Karabukspor-da-Taksimde_1_37977.htm

Nice Mutlu 1 Mayıslara.Kutlu olsun.

Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2010 saat 21:27
Volkan ani bi öfkeyle, heycanla yazsı sanırsam.. benim tanıdığım volkan öyle mantıksız mesajlar atmaz
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2010 saat 21:35
Alıntı yapılan Darkevil_26

i bi , heycanla yazsı volkan 
LOLLOL......
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2010 saat 21:39
Af buyur hüsnü abi?
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
köfteci Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü Önkol
Yer: Germany
  Alıntı köfteci Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2010 saat 21:40
Rica ederim Erkan galiba sende biraz heyecan yaptin....
Kral hem ciplak,hem gerzek...
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2010 saat 22:09

Volkan ani bi öfkeyle, heycanla yazsı sanırsam.. benim tanıdığım volkan öyle mantıksız mesajlar atmaz

Yoo Erkan Abi heyecanla birşey yazmam ben siteye ..
Yazdığımı tekrar okurum öyle yazarım ..
Bi tarafta şehitler verilirken öbür tarafta insanlar davulla zurnayla halaylar çekiliyor ..
Garibime çok gitti .. Sadece bu yani ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2010 saat 22:18
Alıntı yapılan Volkan

Yoo Erkan Abi heyecanla birşey yazmam ben siteye ..
Yazdığımı tekrar okurum öyle yazarım ..
Bi tarafta şehitler verilirken öbür tarafta insanlar davulla zurnayla halaylar çekiliyor ..
Garibime çok gitti .. Sadece bu yani ..

Bugüne dek ne şehitler verdik o lanet terör örgütüne ülke olarak.. Kimi zaman o kadar yaralandık ki, ertesi gün hayat neredeyse durdu... Ama devam etti... Dün de 1 Mayıs'a denk geldi bu acı durum... Ancak hayat devam etmeliydi. Eğer ki 1 Mayıs kutlanmasaydı, bahsi geçen terör örgütü amacına ulaşmış olacaktı...

Korku saçmaya, sindirmeye çalışan teröristlere inat omuz omuza meydanlarda toplanmak 1 Mayıs İşçi Bayramı'nı kutlamaktan öte ülke bütünlüğü adına gösterdiğimiz bir gövde gösterisiydi..

Ancak, Selahattin Abi'den alıntı yaparak belirtiyorum benim zoruma giden tek konu şuydu :

Alıntı yapılan esesim

Volkan, aslında 1 Mayıs'ın karşısına şehitlerimizi koymuyor. Hepimiz biliyoruz ki, 1 Mayıs alanlarına bebek katillerinin sempatizanları da girdi ve orada şen şakrak bayram yaptılar. Eminim bu durum zoruna gitmiş ve bunu aktarmak istemiştir.
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
Volkan Liste gör
Usta Yazar

Volkan
Yer: Turkey
  Alıntı Volkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/May/2010 saat 22:27
Abilerim hepiniz benden büyüksünüz tabi ki bu duruma benden daha iyi hakimsiniz ..
Bazılarınız o kanlı 1 Mayıs'ı yaşadığı için affınıza sığınarak konuyu kapatıyorum ..
Belki de sizler haklısınız ben çok duygusal düşünüyorum ..
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 23>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır