eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

eskisehirspor.com Facebook Fan Sayfası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 40>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ŞaHiN Liste gör
Usta Yazar

Şahin ÖZMEN
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı ŞaHiN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2010 saat 18:22
Alıntı yapılan EsEsliyim

Yakın Zamanda eskisehirspor.com'un facebook fan sayfasında Eskişehirspor'un ulaşabildiğimiz eski maçlarının hepsinin özet görüntüleri eklenecektir... Facebook fan sayfamızda bu konuda iyi bir arşive sahip olacaktır...Görüntüleri bana ulaştıran Rafi Akyüz'e Teşekkür ediyorum....www.facebook.com/Eskisehirsporfan

Rafi Akyüz, Eniştelerin 1 tanesi.. 2-3 yıl önce o arşivi toplamak için tam 1 yılını verdi.. İstanbul'larda gezdi.. Köprü altlarında sabahladı.. (Bu şaka tabi)

Emeklerin için tekrar teşekkürler enişte...
Video arşivinin yanısıra, Eski yıllara ait tüm maçlar, maç kadroları.... ESES ve bir çok unutulan kulüplerin posterleride www.esesim.org sayfasında....
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Nis/2010 saat 23:49
Facebookta Esesimizi Rezil Etmekten baska bi işe yaramayan sayfalar kuruluyor.
lutfen sıkayet edin.
altta verdıgım lınkı tıklayarak sıkayet edin.beni veya arkadasımı taklıt edıyor u tıklayıp en alttakı lınkı verın.sayfaya baktıgınızda ne kadar sacma bı sayfa oldugunu goreceksınız

http://www.facebook.com/pages/ESKISEHIRSPOR-ESKISEHIR/116349578378452

http://www.facebook.com/eskisehirsporfanadmin
Başka diye soranlara inat Sadece ESKİŞEHİRSPOR
Eskişehir
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Nis/2010 saat 18:41
Çok ayıp ettiniz ya facebook eskisehirspor sayfasından yaklasık 3 5 haftadır blockluyum hic bir hakaret vs durum etmeden block attınız ne yorum yazabiliyorum nede beğenme admin e pm atmıstım facebooktan ben atmadım demişti eğer ki diğer adminlerden atan kişi bunu okuyorsa kendisini kınıyorum yazıklar OLSUN.........

http://www.facebook.com/Eskisehirsporfan
Yukarı
OGK26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür Gürbüz KURBAN
Yer: /KKTC/Lefkoşa
  Alıntı OGK26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 15:11
http://www.facebook.com/photo.php?pid=246440&id=110202182331891

Face'de Eskişehirspor takımının taraftar sözlerini yazıyoruz.Sayfanın sahipleri her 20 söze 1 video yapıyorlar, ilgilenirseniz daha fazla video izleyebileceğiz..
Not:Kısa ve öz sözler tercih ediliyor..
Kıbrıs'ın Kırmızı Şimşekler'i
Yukarı
menderes26 Liste gör
Usta Yazar

birkan
Yer: eskişehir
  Alıntı menderes26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 15:39
adminlerin değişmesi lazım 
http://www.facebook.com/group.php?gid=50079368890

facebooktaki espana sayfası
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/May/2010 saat 16:21
Alıntı yapılan menderes26

adminlerin değişmesi lazım 

bide sebebını yazarmısın.

Eskişehir
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
  Alıntı 26_Serdar_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2010 saat 11:26
Kendi profilimizde sol tarafa Eskişehirspor logosu ekleme olayı olabilirmi acaba? Sende Profiline ekle gibi bişeyler çıkıyor birçok şeyde. Bizde yapabilirmiyiz bunu? Fan sayfamıza koyarız tüm taraftarımız kendi profiline bunu ekler. Herkesin profilinde Logomuz olur.
Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
ekrem yetim Liste gör
Usta Yazar

ekrem yetim
Yer: Bursa
  Alıntı ekrem yetim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2010 saat 13:36
zaten bu sayfada bütün güncel videolar olmalı..bu sezon maç özetleri videolarından randıman alamadım..yenildiğimiz veya berabere kaldığımız maçları hiç bir yerde bulamıyorum..ben klip düzenleyen-arşiv yapan birisi olarak bu konuda sıkıntılıyım biraz
Yukarı
ReprimonD Liste gör
Usta Yazar

Uğur
  Alıntı ReprimonD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2010 saat 14:34
Alıntı yapılan 26_Serdar_26

Kendi profilimizde sol tarafa Eskişehirspor logosu ekleme olayı olabilirmi acaba? Sende Profiline ekle gibi bişeyler çıkıyor birçok şeyde. Bizde yapabilirmiyiz bunu? Fan sayfamıza koyarız tüm taraftarımız kendi profiline bunu ekler. Herkesin profilinde Logomuz olur.

serdar onun ustunde ugrasıyorum
bitane yaptım fakat duvarda gozukmuyo.
duzenlemeler yapmam gerekıyor.
facebook sayfasında uygulama yapmayı bılen bırısı varsa yardımlarını beklıyorum Smile
Eskişehir
Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar

M. M. Altintas
Yer: United States
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/May/2010 saat 06:00
Alıntı yapılan ŞaHiN

Alıntı yapılan EsEsliyim

Yakın Zamanda eskisehirspor.com'un facebook fan sayfasında Eskişehirspor'un ulaşabildiğimiz eski maçlarının hepsinin özet görüntüleri eklenecektir... Facebook fan sayfamızda bu konuda iyi bir arşive sahip olacaktır...Görüntüleri bana ulaştıran Rafi Akyüz'e Teşekkür ediyorum....www.facebook.com/Eskisehirsporfan

Rafi Akyüz, Eniştelerin 1 tanesi.. 2-3 yıl önce o arşivi toplamak için tam 1 yılını verdi.. İstanbul'larda gezdi.. Köprü altlarında sabahladı.. (Bu şaka tabi)
Emeklerin için tekrar teşekkürler enişte...
Video arşivinin yanısıra, Eski yıllara ait tüm maçlar, maç kadroları.... ESES ve bir çok unutulan kulüplerin posterleride www.esesim.org sayfasında....
Benim de sikca ziyaret ettigim ve arastirmalarimda kullandigim bir site, ben de bu vesile ile Rafi bey'e bir kez daha tesekkur etmek isterim.
Mete 
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 40>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,266 saniyede hazırlanmıştır