eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu Kapalı06-16-26 Projesi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 109>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2007 saat 01:13
Alıntı yapılan scorpio

Gereksiz düşmanlıklara olduğu kadar gereksiz dostluklara da karşıyım. Ne Bursa'dan ne Ankaragücü'nden nefret de etmeyelim dost da olmayalım.
Bursa ile Ankaragücü arasındaki ilişki tamamen  farklı boyutlarda ve temeli de çok özel. Ama bizim böyle bir ortak payda bulmamıza hiç gerek yok. Hele ki 95-96 sezonunda Bursa'da oynanan 2-2 lik maçtan sonra ...Angry...................................Size katılıyorum.........ES ES.....
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2007 saat 01:18

Onlar bizim maçlarımıza geliyor biz onlarınkine gidiyoruz siz diyorsunuz ki dost olmayalım olcaksa bunu engelleyemezsiniz eğer öyle bi niyetiniz varsa çıkar sölersiniz...saygılar

Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2007 saat 01:26
Alıntı yapılan esesli_asik

Onlar bizim maçlarımıza geliyor biz onlarınkine gidiyoruz siz diyorsunuz ki dost olmayalım olcaksa bunu engelleyemezsiniz eğer öyle bi niyetiniz varsa çıkar sölersiniz...saygılar....................Sadece 19 yasındasın ve ES ESin gecmisinden hic haberin yok......1965 Bursayı Bursa da 3 1 yendigimiz mactaydım....Sen neredeydın hıc gırmeyelım oralara.....Fener Gsaray rekabeti neyse Bursa ES ES rekabeti de ayniydı....Bursaya saygı duyuyorum ona dusman degilim ama Dost olmak cok komik....Amcana Babana Dayına sor Bursayı........Bursaya dost olmak ES ESin tarihini inkar etmektir........Dusman olmak da akılsızlıktır.......Ortasını bulalım akıllı olalım....ES ES.......

Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2007 saat 01:30
Alıntı yapılan RossoNero

Onlar bizim maçlarımıza geliyor biz onlarınkine gidiyoruz siz diyorsunuz ki dost olmayalım olcaksa bunu engelleyemezsiniz eğer öyle bi niyetiniz varsa çıkar sölersiniz...saygılar....................Sadece 19 yasındasın ve ES ESin gecmisinden hic haberin yok......1965 Bursayı Bursa da 3 1 yendigimiz mactaydım....Sen neredeydın hıc gırmeyelım oralara.....Fener Gsaray rekabeti neyse Bursa ES ES rekabeti de ayniydı....Bursaya saygı duyuyorum ona dusman degilim ama Dost olmak cok komik....Amcana Babana Dayına sor Bursayı........Bursaya dost olmak ES ESin tarihini inkar etmektir........Dusman olmak da akılsızlıktır.......Ortasını bulalım akıllı olalım....ES ES.......

Her defasında yaş konusu girmen beni dellendiriyor lütfen benle konuşmayınız...Benim babamda esesli değil amcamda futbolla ilgisi yok ben ilkokuldan beri maçlari takip ederim her türlü her yere gitmeye çalişirim bu sizin fikriniz benimki de böyle...
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2007 saat 01:43

Alıntı yapılan RossoNero

Her defasında yaş konusu girmen beni dellendiriyor lütfen benle konuşmayınız...Benim babamda esesli değil amcamda futbolla ilgisi yok ben ilkokuldan beri maçlari takip ederim her türlü her yere gitmeye çalişirim bu sizin fikriniz benimki de böyle...
..........tamam guzel kardesim...fikrine saygı duyuyorum.....Dostluk dusmanlıktan iyidir..........ES ES.....
Yukarı
eses2606 Liste gör
Deneyimli Yazar

ramazan
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2007 saat 02:13

Bursaspor neyse de Ankaragücü de kim oluyo bizim yanımızda isimleri bile geçmemesi lazım onlar kim hepsi beleşçi bizimle dost değil düşman bile olamazlar

Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2007 saat 08:16

Ne kadar enteresan...
Başkaları ile kardeşlik, dostluk yapalım
diye birbirimizle kavga ediyoruz, kırıyoruz...

Zaten kardeşlik, dostluk sözle, sözleşme ile
protokol ile yapılacaksa bir kıymeti yok ki;
taraflar benimseyip uygulamadıktan sonra...

Bu da zamanla oluşacak birşey...

İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
Essfor Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Turkiye
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2007 saat 08:32
Herkes kendi takımını desteklesin yeter ne diğerleri eses diye bağırsın  nede biz ...amma kardeşlik türküsü çalınıyor....ben eses ten başka hiçbir takıma tezaurat yapamaam...ha bizi yenerlersede eyvallah alkşlarım hepsi o kadar...
Esesliyiz çok şükür...
Yukarı
fedd Liste gör
Yazar

fazlı özdemir
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2007 saat 21:23
KARDEŞİM,ANKARAGÜCÜ DE ZATEN BİZİMLE KARDEŞLİK YAPAYIM DİYE YANIP TUTUŞMUYOR,HEM ANADOLU DİYOSUN,HEMDE ANADOLUNUN EN ESKİ TAKIMINA KÜÇÜMSEYEREK BAKIYORSUN,BELEŞÇİ DEDİĞİN ANKARAGÜÇLÜLER , KULUBÜNÜN  TARAFTARLARINA GÖSTERDİĞİ VEFA ÖRNEĞİYLE MAÇLARA İNDİRİMLİ KOMBİNELERLE GİRİYORLAR,ZATEN NORMAL BİLET FİYATIDA 4 LİRA 6 LİRA.SENİN BU SÖZLERİNLE NASIL DOSTLUKTAN SÖZEDİLİRKİ ZATEN.BEN 6 YIL ANKARADA GÖREV YAPTIM VE ANKARAGÜCÜNÜ YAKINDAN TAKİP ETTİM.GERÇEKTEN SAYGIYA DEĞER BİR TARAFTAR KİTLESİ VAR.HERYERDE OLDUĞUGİBİ(BİZDEDE BOLCA VAR) BAZI İSTİSNALAR OLABİLİYOR."KAZANACAKSAN DOST KAZAN,DÜŞMANI ANANDA DOĞURUR" DEMİŞ ESKİLER.
GÖLCÜK'LÜ KIRMIZI ŞİMŞEK
Yukarı
eses2678 Liste gör
Yeni Yazar

ali osman yücel
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ara/2007 saat 22:30
Alıntı yapılan scorpio

Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan scorpio

Gereksiz düşmanlıklara olduğu kadar gereksiz dostluklara da karşıyım. Ne Bursa'dan ne Ankaragücü'nden nefret de etmeyelim dost da olmayalım.
Bursa ile Ankaragücü arasındaki ilişki tamamen  farklı boyutlarda ve temeli de çok özel. Ama bizim böyle bir ortak payda bulmamıza hiç gerek yok. Hele ki 95-96 sezonunda Bursa'da oynanan 2-2 lik maçtan sonra ...Angry
Heleki 95-96 daki maçdan bahsediyorsun ama olayı biliyormusun?

İlk maçta bizim tribünlerimizin yarısını vermemiz ve adamların bize 3 tane tıkıp gitmesinin ardından, ikinci yarıdaki maçta hiçbir iddası olmamasına rağmen şampiyonluk maçı gibi oynaması... Bunu geçelim, burası tamamen sportif olay...belki de olması gereken...

Peki Teksas tribünlerinin önünde asılı olan ESES bayrağını yırtmaya çalışmaları ve Cihat'ın tellere tırmanarak buna engel olmaya çalışmasına ne demeli?

Bu arada maçtamıydın diye soracak olursanız malesef maça gidememiştim. İstanbul'da öğrenciliğimin ilk yılıydı ve sabah başlayan yoğun kar yağışı ve fırtına nedeni ile Yalovaya gidecek deniz otobüsleri iptal olmuştu. Ama bilgi sağlam kaynaklardandır.

Özetle niye dost olalım? Düşman da olmayalım dost da olmayalım..benim felsefem bu... ESES'in kendinden başka dostu yoktur, olmamıştır, olmayacaktır da...

Not: Sayın Yurtsever,
83-84 sezonundan günümüze kadar olan süre zarfında soracağınız her türlü soruyu cevaplamaya hazırım.  Dersime iyi çalıştım Big%20smile
ben maçtaydım arkadaşlar evet doğrudur bursa taraftarı gereksiz yere bayrağımıza saldırdı.yeri değil ama bursalılar ne kadarda anti bizans deselerde beşiktaş harici her ikisiylede arası iyidir. o anlamda bu benim kendi görüşüm bursadan dost olmaz olmasında biz bize yeteriz her zaman olduğu.
yalanlar bitti sıra gerçeklerde
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 109>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır