eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Forum ve Site
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

eskisehirspor.com Facebook Fan Sayfası

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 40>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
LeeSuger Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
  Alıntı LeeSuger Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Nis/2010 saat 01:18
Facebook arama çubuğuna '' Eskişehirspor '' yazdığımızda birden fazla grup çıkıyor ve gün geçtikçe yenileri açılıyor.Bu gruplardan elbette fan sayfamıza üye olanlar vardır ama olmayanlara da mesajla ulaşıp grup linkini yollayalım.Sayımız daha da artsın..Thumbs%20Up
Yukarı
qkhn Liste gör
Yazar

Gökhan
Yer: istanbul
  Alıntı qkhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2010 saat 22:54
ya ben forumda yenıyım toplantılara falan katılmak ıstıyorum yardımcı olabılırmısınız
Gerçek aşık biziz Mecnunun sade adı var ...
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2010 saat 22:59
Alıntı yapılan qkhn

ya ben forumda yenıyım toplantılara falan katılmak ıstıyorum yardımcı olabılırmısınız
Ne toplantısına katılacağını söylersen yardım edecek biri mutlaka çıkacaktırSmile
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
cliperinesk Liste gör
Usta Yazar

Nihat
  Alıntı cliperinesk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Nis/2010 saat 23:04
Sanırım ben block yemişim eskişehirspor facebook grubundan uzun zamandır paylasımlara yorum yapamıyorum block yemişim
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2010 saat 18:26
Yakın Zamanda eskisehirspor.com'un facebook fan sayfasında Eskişehirspor'un ulaşabildiğimiz eski maçlarının hepsinin özet görüntüleri eklenecektir... Facebook fan sayfamızda bu konuda iyi bir arşive sahip olacaktır...

Görüntüleri bana ulaştıran Rafi Akyüz'e Teşekkür ediyorum....

www.facebook.com/Eskisehirsporfan
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
ESPANA Liste gör
Usta Yazar

ÖMER
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı ESPANA Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Nis/2010 saat 19:52
Teşekkürler.
FATİHİN İSTANBUL'U FETHETTİĞİ YAŞTASIN

https://twitter.com/#!/ESPANAA
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 00:03
Ankaragüçlüler Facebooktaki Eskişehirspor sayfalarına musallat olmuş durumdalar. Geçen gün Ankaralı bir vatandaş 200 tane Ankaragücü resmini tüm sayfalara yüklemiş. Yılmaz Büyükerşen sayfasında bile vardı.Dead

Şimdi de sayfaları şikayet ediyorlar sanırım. ÜniESES sayfasından temizlenmiyorlar mikrop gibiler...
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
EsEsliyim Liste gör
Usta Yazar

Çağıl ALTAY
Yer: Cuba
  Alıntı EsEsliyim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 10:27
Erman fan sayfasınada saldırıda bulunmuşlardı ama erken müdahele ettik..Bunlar işsiz güçsüz sanırım başka uğraşacakları kendilerine ve çevresindekilere faydalı olacak bir iş yapmıyorlar kanımca. Hepsi bir internet kafede toplanıp sitelere, sayfalara saldırmakla küfür etmekle uğraşıyorlar..Bunlarında yaşam tarzı böyle demekki..!!
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.
Yukarı
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Nis/2010 saat 17:22
23 Nisan tatil olunca akşam akşam canları sıkılmış herhalde. Bayağı uzun sürdü temizlemek.

Dün ve bugün şikayet ettiğim kişi sayısı kaç bilmiyorum. Hepsine gruba saldırıyı işaretledim ama ben şikayet ettikçe facebook'un bana bir yaptırımı olur mu? Bunu merak ediyorum.Ermm
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Nis/2010 saat 18:13
Çok önemli rica...
Bildiğiniz gibi FACEBOOK'ta bir sayfamız var. Başarılı bir ekibin emek verdiği, marşlarımızdan maçlarımıza birçok güzelliğin sergilendiği; ES ES HABER AJANSI niteliğinde en son gelişmeleri bize duyuran bu sayfada HEDEF 100 BİN ÜYE...

Tanınırlığımızın, bilinirliğimizin daha da artması; yüz binlerimizin daha da katlanması için Facebook üyesi olan tüm gönüldaşlarımız lütfen 10 dakika ayırıp, bizim yanımızda, yamacımızda olmasından mutluluk duyacağımız dostlarını davet etsin...

O sayfaya Allah'ın her günü emek verenlerin gayretine sahip çıkalım gönüldaşlar. Face'teki bu sayfa "BİZ" demekse ki öyle; lütfen "BİZ NEYİZ? NE KADARIZ?" bunu gösterelim. Sayının bir an önce 100 bini aşması ve BÜYÜK ES ES TARAFTARI'na yeni yeni sempatizanların, taraftarların katılması dilek ve duasıyla...
Başta EsEsliyim ve Rafi ağabey olmak üzere bize bu güzelliği sunanlara da yürekten teşekkürler.
Şimdiden duyarlılık gösterenlere teşekkür ederim...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1213141516 40>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,688 saniyede hazırlanmıştır