eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sanal temsilcimiz olması gereklimidir...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2010 saat 18:25
Enigma1965 arkadaşım beni teklif ettiğin için teşekkür ederim ama şahsen çoğu zaman mantık yönümden ziyade duygusal davrandığım için fevri çıkışlarımın olduğunu düşünerek böyle bir görevi yapabileceğimi düşünmüyorum teşekkürler...
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2010 saat 18:25
Ali abi seni kutluyorum ben bunu cok daha önceden beri sölüyorum bazıları sana malif olmuş ama üzme doru yoldasın Tabiki temisil cok önemli bu konuya katılmamak mümkün degil kısacası bazı şeyler anlatmak istiyorum isteyen bana kısın isteyen yersin saygı duyarım
Bazı arkadaşlar sanal deyip seni yeriyolar aslında yanolıyorlar sanal denilen neten benim yüzlerce spor taraftarı arkadaşlarım oldu iyiside cıkıyor kötüsüde bunu güzel kulanırsanız size iyi olarak geri döner cok konuşulacak şeylerde var yanlız sanal degiyip ali abiyi yerenlerede şunu sölüyorum siz neyi nasıl temsil edeceksiniz bana bir sölermisiniz
Bu iş sadece sanalda kalammalı icrat gerekli cok kişi biliyorum bana söz verdikkleri halde ama iş icrata geldimi kimseyi göremiyorum
Burdan secilecek temsilci sayısı en az 70 80 olmalı yanlız her kafadan ses cıkmayacak en büyük baş olacak konular tartışılacak degerlendirilecek ondan sonra acıklama yapılacak
Şimdi ilk başta türbün guruplarından temsilci 20 kadar yönetimden 3-4 kişi Derneklerden 10 kadar ve bu siteden ve diyer kolarımız olan diyer şehirdeki oluşumlardan secilecek sayı belki degişe bilir ama bu iş mutlaka olmalı
Saygılar
EsEsYuCeL...
Yukarı
Enigma1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Dorylaion
  Alıntı Enigma1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2010 saat 18:37
Alıntı yapılan mecek

Enigma1965 arkadaşım beni teklif ettiğin için teşekkür ederim ama şahsen çoğu zaman mantık yönümden ziyade duygusal davrandığım için fevri çıkışlarımın olduğunu düşünerek böyle bir görevi yapabileceğimi düşünmüyorum teşekkürler...

Sayın MECEK  ne kadar  duygusal da olsanız, sayın Çetintaş ve sayın Banner ile birlikte  engin  bilgi birikiminiz ve donanımızla bu olası göreve fazlasıyla layıksınız.. Zaten bu arkadaşlarla birlikte  forumda bir anlamda kanaat önderliği yapıyorsunuz bile...

HİÇBİR ŞEY İNSAN KADAR YÜKSELEMEZ VE ONUN KADAR DA ALÇALAMAZ...
Yukarı
ersöz Liste gör
Usta Yazar

Özgür Ersöz
Yer: BKŞ
  Alıntı ersöz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2010 saat 18:39
Tartışmaya açılan konuyu niye tartışmaya açtınız diye eleştirmek abesle iştigaldir. Karşıt görüşler elbette olacak, ama neden-sonuç ilişkisi olmadan yapılan eleştiriler görüntü kirliliğinden öteye geçemez..

Benim de görüşüm var bu konuda, eğer ki böyle bir şey düşünülüyorsa geçmişe bakıp dersler çıkarılmalı... Misal BET oluşturuldu ve ilk bildirisini yayınladı vakt-i zamanında, yüzde 90 üzerinde olumlu reaksiyon aldı.. Sonra sessiz sedasız bildirilerin devamı geldi ancak ilk bildiri kadar olumlu geri dönüş sağlayamadı ve sessizliğe gömüldü. Çünkü Eskişehirspor taraftarı Bağımsız Eskişehirspor Taraftarı bile oluşturamayacak kadar münferittir. Bu da, taraftar sayısının azımsanmayacak kadar çok oluşundan gelir...

Zaten belli bir kitleyi temsilen açıklama yapılacağı zaman taraftar grupları veya diğer taraftar oluşumları adı altında yapılıyor. Böyle bir temsilciye ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum dolayısıyla.

Çoğunlukla muhalif düşünen biri olarak, kim önerilirse önerilsin (şahsen) beni temsil etmeyeceğini düşünürüm, ve belki de normalde alakam olmayan siteye üyelik alarak, "hayır kardeşim bu temsilci beni temsil edemez" derim...

Bu nedenle yapılmaması taraftarıyım...
siyahına kırmızına

şizofren diyenlere inat, Şampiyon Eskişehirspor..
Yukarı
Enigma1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: Dorylaion
  Alıntı Enigma1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2010 saat 18:56
Alıntı yapılan ersöz

Tartışmaya açılan konuyu niye tartışmaya açtınız diye eleştirmek abesle iştigaldir. Karşıt görüşler elbette olacak, ama neden-sonuç ilişkisi olmadan yapılan eleştiriler görüntü kirliliğinden öteye geçemez..

Benim de görüşüm var bu konuda, eğer ki böyle bir şey düşünülüyorsa geçmişe bakıp dersler çıkarılmalı... Misal BET oluşturuldu ve ilk bildirisini yayınladı vakt-i zamanında, yüzde 90 üzerinde olumlu reaksiyon aldı.. Sonra sessiz sedasız bildirilerin devamı geldi ancak ilk bildiri kadar olumlu geri dönüş sağlayamadı ve sessizliğe gömüldü. Çünkü Eskişehirspor taraftarı Bağımsız Eskişehirspor Taraftarı bile oluşturamayacak kadar münferittir. Bu da, taraftar sayısının azımsanmayacak kadar çok oluşundan gelir...

Zaten belli bir kitleyi temsilen açıklama yapılacağı zaman taraftar grupları veya diğer taraftar oluşumları adı altında yapılıyor. Böyle bir temsilciye ihtiyaç olduğunu düşünmüyorum dolayısıyla.

Çoğunlukla muhalif düşünen biri olarak, kim önerilirse önerilsin (şahsen) beni temsil etmeyeceğini düşünürüm, ve belki de normalde alakam olmayan siteye üyelik alarak, "hayır kardeşim bu temsilci beni temsil edemez" derim...

Bu nedenle yapılmaması taraftarıyım...

Yani 6571  kafadan  altıbinbeşyüztemişbir ses çıkabilir diyorsun.  Doğru bu da bir görüş. Mademki demokratik bir forumuz diyoruz, bu görüşede saygı duyacağız... İyi hoş, saygı duyalım da  bu durum sence bir kaos ortamı yaratmaz mı? Hem akil adamlardan oluşacak bir kurul  bizlerin sözcüsü ,temsilcisi olsa ne zararı olur. Bu kurul zaten kimsenin söz ve düşünce  hakkını ortadan kaldırmayacak ki..    Böyle protest duygularla, değerlerimizin ve düşüncelerinin önünü  kesmeyelim...

HİÇBİR ŞEY İNSAN KADAR YÜKSELEMEZ VE ONUN KADAR DA ALÇALAMAZ...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2010 saat 19:32
Alıntı yapılan ersöz

Özgür kardeşimiz temsil olgusuna karşı çıkıyorsun ama şartların bizi o anlara getirebileceğine de hak veriyor olmalısın. Mesela siz bizi "Yensende Yenilsende" isimli TV programında çok güzel temsil ettiniz. Sizin gibi bir düşünce yapısında olup bizi temsil etmediğinizi düşünseydik bile orada bizi temsil ettiğiniz gerçeğini örtemezdik.  Önemli olan temsil etmek yahut edilmek olmamalı tartışırken. Doğru bir temsil oluşturulabilirmi oluşturulamazmı. Sonuçta her an birileri bizi her platformda temsil ettiği inancı ile fikirler beyan etmekte. Bunun yanlış sonuçlarını nasıl en aza indirebilirizdir önemli olan.
Yukarı
SoLdat Liste gör
Usta Yazar

Cihat
Yer: Bağlar
  Alıntı SoLdat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2010 saat 19:41
Daha tribünde herkesi temsil eden bir dernek başkanı yada tribün lideri yani temsilci yokken sanalda temsilci aramak yanlış bence
Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2010 saat 19:47
Bence gerek yoktur.
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2010 saat 19:52
Niye temsilciye,abiye,dayıya,reise ihtiyac duyuyoruz..Her birey pek tabi kendini temsil edebilir.

Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
Zeus26 Liste gör
Yazar

CEM
Yer: Olimpos
  Alıntı Zeus26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 20/Nis/2010 saat 20:22
Alıntı yapılan SaMeT

Niye temsilciye,abiye,dayıya,reise ihtiyac duyuyoruz..Her birey pek tabi kendini temsil edebilir.

<FONT style=": #000000"> 

Doğru söze can kurban. Bravo samet!!!! dayıya,abiye,reise,temsilciye ne ihtiyaç var. Biz hepimiz zaten dayı,reis.temsilci,çok bilmiş değilmiyiz. Kendi aklımız zaten bize fazla geliyor. Birde temsilcilerle mi uğraşacağız
değilmi samet kardeşim?..........

hayat "siyah kırmızı" dır..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4567>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır