eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Aydın Yılmaz

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 57>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
estres Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
  Alıntı estres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2010 saat 17:02
Çok ruhsuz oynuyo bize eses ruhunu hisseden adam lazım
Yukarı
palacell Liste gör
Yazar

ömer
  Alıntı palacell Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Nis/2010 saat 17:52
     Maçtan yeni geldim sol kapalıdaydım.Bu kolpagüçlüler 15-19 yaşlarıda çingenelerden, kolpalardan, veletlerden oluşmuş bir taraftar topluluğu.Kendi kendime bunların 10 tanesi birlik olsa beni ancak yıkabilir diye düşündüm.Kim korkarki bu kolpalardan.Bir de tezahurata bak "izmirde rizede eskişehirde, korktular kolpagüçlüler geliyor diye.Ulan kim inanır ki buna, ha ha..Bu veletler doldurulmuş sadece bağırmak için bağıran kendilerince eğlenen kolpalar.Bunların içinde a.gücü sevgisi gram yok, umurlarında değil.Kendii taraftarımı düşününce nerde o kalpten sevgi dedim..
      Tibün şovmuş türkiye taraftar görsünmüş falan filan,bunlar masal dünyasında.İnanın Ç.rize bile bunlardan daha iyidir.Maç boyunca küfür ettiler, özellikle en çok dellendiğim şey;  ilk yarı sonunda futbolcular önümüzden tünele giderken "o.çocukları taraftarınız nerede" tezahuratları oldu.
     Maç bitti, atladım taksiye ve taksiyle giderken camı açtım ve "o.çocukları es es tarafarı burda" diye bağırdım, hepsi dubur gibi kaldı.
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2010 saat 14:46
Aydın Yılmaz, Ümit Milli Takım'ın Bosna Hersek maçı aday kadrosuna alınmış.Birkez daha anladım milli takımların ne kadar adaletsiz kurulduğunu...

Aydın'ı eski Galatasaraylı topçu vasfıyla aldıkları 500 kilometre öteden belli...
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2010 saat 14:57
Eski Galatasaraylı topçu vasfıyla ne yapabilmiş ki bu adam. Bilmem kaç sene önce Konya deplasmanında attığı son dakika golunun mirasını yedi kaç sene Galatasarayda. Baktılar, gördüler, o kadar sene sabrettiler bir şey olmayacak en sonunda bize postalamakta buldular çareyi. Böyük başgan da büyük yıldız adayı diye kakalamaya çalıştı bizlere. Galatasaraylılar kurtulduklarına inanamıyorlar, umarım bonservisiyle de alırsınız falan diyorlar. Bu adam ruhsuz, cansız, hayaletten farkı yok. Ne diye alındı, ne işi var bizim takımımızda bu tür futbolcuların anlamıyorum.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
estres Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
  Alıntı estres Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2010 saat 16:39
Alıntı yapılan xenon26

Bence yonetim seneye Sag acık yerine sag bek arasın..koray sag acıkta  2 yılın en iyi oyuncusu.koray oynasın sag acık,bi tane bek alın
Clap
Yukarı
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
  Alıntı quarentina_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2010 saat 19:57
arkadaslar zaten bu adam gelecek vaad etse o klup bıze bırakırmı hıc okadar sene oynatıkdan sonra bu sene oynattılar son durumunu gormek ıcın bı kac mac baktılar olmadı kredısıde tukendı kıralama yolunu sectıler ben en basında demıstım aydına ıhtıyacı yok bu takımın cok onemlı bır defansa ıhtıyacı var demıstım aydıncı arkadaslarla tartısmamız cok olmustu ama aydın gıbı yerel takımlarımızda bıssuru topcumuz var belkıde aydından daha ıyı ama bızde su dusunce var geseden geldı ya cok ıyı oynar sagdan bı topla cıkar gol atmadan gelmez bu sekılde yanlıs dusunmeye ne kadar devam edecegız anlamıyorum
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
black-and-red Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı black-and-red Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2010 saat 19:59
Alıntı yapılan es_emre26

Aydın Yılmaz, Ümit Milli Takım'ın Bosna Hersek maçı aday kadrosuna alınmış.Birkez daha anladım milli takımların ne kadar adaletsiz kurulduğunu...

Aydın'ı eski Galatasaraylı topçu vasfıyla aldıkları 500 kilometre öteden belli...

Alper Potuk'da bizde kadroya giremezken milli takıma çağrılmıştı. Ama pardon, Aydın GSliydi değil mi?
Yukarı
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar

E.A.
Yer: in dibi
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 22/Nis/2010 saat 22:12
Alıntı yapılan black-and-red

Alıntı yapılan es_emre26

Alper Potuk'da bizde kadroya giremezken milli takıma çağrılmıştı. Ama pardon, Aydın GSliydi değil mi?

Anlamadım ? Ermm
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
black-and-red Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı black-and-red Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2010 saat 18:57

Adaletsiz kuruluyor derken, Alper'de kadroya girmeden çağrıldı milli takıma. Burada tepki göstermeyip, GSli Aydın çağrılınca tepki göstermek çifte standart oluyor sanırım. Bunu demek istedim.

Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Nis/2010 saat 19:12
Alper'in nasıl oynadığını ve ne kadar performans gösterdiğini biliyoruz.Buna ithafen kadroya alındı.Alper'i Aydın'la bir tutuyorsanız bir şey diyemem tabi...
Nefer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 57>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,566 saniyede hazırlanmıştır