eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKızılcıklı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1920212223 287>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es-es2641 Liste gör
Usta Yazar

Ersin Eroğlu
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2007 saat 16:06
Kızılcıklı bugün harikaydı gerçekten de....Hem açığı yönlendirmesi,hemde destek çok iyidi.
Gel Mayıs 2008..Gelde şampiyonluğu kutlayalım...Sokaklara çıkalım hep beraber...
Yukarı
eskar Liste gör
Yazar

CENGİZ KAR
Yer: Turks and Caicos Islands
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2007 saat 16:10
evet taraftarı cok guzel buldum bızler televızyondan ızlerken seslerınızı duymak cok guzeldı. Macın kılıtlendıgı anlardada destegımızı surdurebılsek tam super olacak gene de cok guzeldı bagırırken sesı kısılanlara cok cok tesekkur ederım agzınıza saglık.  
SeNsİz MERSİN bile sÜrGüN ES ES'im

www.marmariseses.com
Yukarı
kadirgulen Liste gör
Usta Yazar

kadir
Yer: Türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2007 saat 16:13
taraftara hakısz yere cop kaldıranların elleri.....................
KKŞ
Yukarı
welih Liste gör
Yazar

Melih
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2007 saat 16:22
Ya her hafta ayrı bir olay bir hafta başkanımızın arabası taşlanır, taraftarların otobüsü taşlanır. bi hafta polis tarafından jop yenir bu ne ya tamam bizde sütten cıkmış ak kaşık degiliz ama bu kadarı da fazla Angry
Yukarı
emrah Liste gör
Usta Yazar

Emrah
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2007 saat 17:27

Polislerle bir sorun yaşandı ama ben anlamadım. Herkes aşağıya doğru indi, davullar atıldıı. 3-4 tane çevik kuvvet vardı, onlar da o kadar adamı görünce korktular zaten. Gereken cevap verildi yani.

Güzel destek verdik takıma, açık tribünün çoşkulu olması bizi daha çok heyecanlandırdı. Tribünden hemen hemen herkeste atkı vardı, bu işi de başardık. Önümüzdeki haftalarda atkısız bir tek kişi bile kalmamalı Kızılcıklı'da.
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2007 saat 18:18
Evet kızılcıklı bu gün süperdi bi ara ambulansı çağırdılar birisine bir şeymi oldu tribünde açıkta olduğum için pek kesemedim olayı.
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2007 saat 18:27
Alıntı yapılan eskar

evet taraftarı cok guzel buldum bızler televızyondan ızlerken seslerınızı duymak cok guzeldı. Macın kılıtlendıgı anlardada destegımızı surdurebılsek tam super olacak gene de cok guzeldı bagırırken sesı kısılanlara cok cok tesekkur ederım agzınıza saglık.  

TeLevizyon'a çok ses geliyormuydu ? Tribünleri gösterdimi hiç ve tribünler hakkında hiç yorum yapIldı mı ???
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2007 saat 18:44
Maçı gazetede televizyondan izleme fırsatım oldu... Bizim açığı kadın erkek kattaki herkese gösterdim ve hiçbir husumetimiz olmasa da ağzımdan "Sivas'ın mı Kayseri'nin mi böyle taraftarı var?" cümlesi ağzımdan döküldü. Tribün MUHTEŞEMDİİİ:) Emeği geçen herkese teşekkürler, tebrikleer:) 1965'lilerin lideri Mustafa Ağabey'i gördüm; "Bakın bizim tribünün liderlerindendir" dedim. Bugün gerçekten o stadda olmak lazımdı. Şampiyooon ESSS ESSSSS tezahüratı çoook çoook iyiydi. İnşallah Bolu ve Elazığ deplasmanlarından 6 puanla döneriz ve yürürüz... İyi akşamlar...

BKŞ/AU
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
SRKN Liste gör
Usta Yazar

SRKN
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2007 saat 18:46
Taraftar olarak zaman zaman iydik ama genele baktığımızda yine olmadık şeyler yaptık.
Maç 1-0 yani garanti bir skor ortada yok;Buna rağmen italyanoda italyano ! batsın italyanonuz yahu yeter artık herşeyin yeri ve zamanı var....

Maç henüz başlamamış açık tribunde Altesin biraz üstündeki 10-15kişilik bir grup durmadan ksklılara küfrediyor,arkadaşlar gerek yok diye uyarıyorum ama adamlar kendilerinden geçmişler.
Neyse bu küfürleri doğal olarak ksklılar duymuyor bahsettiğim grupta pişmiş kelle gibi sırıtıp küfürlere devam ediyor.
Sonra Nefer grubu işin içine giriyor ardındanda Kızılcıklı ondan sonrada komple açık tribun küfürlere başlıyor.
O dakikaya kadar tribunde saki sakin oturan ksk taraftarıda bize saydırmaya başlıyor.(en doğal hakları etkiye-tepki meselesi)

Yani kısaca fitili Nefer ateşliyor Kızılcıklı ve Açıkta buna katılıyor... bu olay iyimi sizce ??
Gelen para cezasıyla öğünürsünüz artık,2.kez küfürden ceza alıncada sahamız kapanır federasyona küfür edersiniz.
ES-ES'i SEV KIRMIZI GİY!
" BİZ BÜYÜK ESES'İZ KIRMIZI ŞİMŞEĞİZ " #esesisevkırmızıgiy
Yukarı
forza_forever_es_es Liste gör
Yazar

fikri
Yer: Italy
Direct Link To This Post Tarih: 09/Ara/2007 saat 19:00
böyle bi maçtan sonra
anca bu kadar saçma konuşulabilir
DAG VE KOMANDO TUGAYI HAKKARİ ÇUKURCA\ORMANLI ^^SINIR NAMUSTUR^^