eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > ÜniESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ESOGÜ-Eskişehirsporlular Kulübü

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 32>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
erman_26 Liste gör
Usta Yazar

Erman
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı erman_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Nis/2010 saat 21:39
Sağol Cem Abi. Bugün bir kaç işi halletmeye çalıştık. Yakında etkinlik tarihini ve içeriğini duyuracağız.
Yönetim İSTİFA!
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2010 saat 11:47
Semih Hocam Ve Murat Hocam geçen hafta ki konuştuğumuz NEFER-ÜNİESES Halısaha maçını önümüzdeki hafta yapalım diyoruz biz siz nasıl düşünüyorsunuz bilmiyorum ama artık zamanı geldi diye düşünmekteyim. :)
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2010 saat 12:02
Alıntı yapılan Murat Diri

Semih Hocam Ve Murat Hocam geçen hafta ki konuştuğumuz NEFER-ÜNİESES Halısaha maçını önümüzdeki hafta yapalım diyoruz biz siz nasıl düşünüyorsunuz bilmiyorum ama artık zamanı geldi diye düşünmekteyim. :)

Neferi de seviyorum ama ben ÜNİESES taraftarıyım isminden dolayı Tongue
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2010 saat 12:11
Ali Abim çağrımıza cevap gelsin sende NEFER taraftarı olacaksın gibime geliyor maçtan sonra :)
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
Yer: le bir
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2010 saat 12:15
Murat abi; 23 Nisan'nın olduğu hafta olsun maç. Trabzon maçı öncesi toplanmış oluruz. (Tamamen kendim için. Şehir dışında olduğum için bir istek:D)
Ben beni,kendimi,canımı özümü...
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2010 saat 12:21
Valla işte çağrımızı sözlü olarak yapmıştık şimdi yazılı olarakta yapıyorum Semih Hocam veya Murat Hocam cevap vermeli yoksa çeşitli spekülasyonlar yaratırız olcay :))
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2010 saat 12:24

Valla işte çağrımızı sözlü olarak yapmıştık şimdi yazılı olarakta yapıyorum Semih Hocam veya Murat Hocam cevap vermeli yoksa çeşitli spekülasyonlar yaratırız olcay :))

Murat abi; Maçı biz yapacağımızdan problem yok. Şimdi Başkanı arıyorum. En kısa zaman da maçımızı yapıyoruzBig%20smile
Yukarı
Murat Diri Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat Diri
  Alıntı Murat Diri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2010 saat 12:38
O zaman tamam hazırlıklara başlayalım Teknik Direktörümüz Hüsnü Abi idaresinde antremanlara hız vereceğiz demekki Cool
Yukarı
kujo Liste gör
Usta Yazar

olcay özkan
  Alıntı kujo Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2010 saat 12:41

O zaman tamam hazırlıklara başlayalım Teknik Direktörümüz Hüsnü Abi idaresinde antremanlara hız vereceğiz demekki Cool

Abi siz maça 1-0 önde başlıyorsunuzBig%20smile Ati_kaan da oynayacak mı? Durum dengelensinLOL
Yukarı
delimustafa Liste gör
Yazar

mustafa özcan
Yer: eskişehir
  Alıntı delimustafa Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2010 saat 13:55

Abi bırak hocaları  :) başkan benim nasıl olsa . Bence haftaya da yapalım  23 nisanda da rövanşını yaparız.

www.unieses.org
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1314151617 32>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,250 saniyede hazırlanmıştır