eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Trt1 / "Nasılısınız" Programı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
müfitkabal Liste gör
Usta Yazar

müfit kabal
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı müfitkabal Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 16:42
ESES imizi temsilen oturuma katılan sevgili Mustafa kardeşimiz, gerçekten duruşu ile hitabeti ile vede giyim kuşamı ile taraflı tarafsız tüm Türkiye nin beğenisini kazanmıştır...başka temsilcilerin konu ile alakasız şeyler söylemesine rağmen Mustafa nın genelde sportif konuların dışına çıkmaması oturumun temel düşünce yapısıylada paraleldi...
sevgili Mustafa kardeşimizi canı gönülden kutluyorum...
üç büyük yok tek büyük var
Yukarı
B.Yıldırım Liste gör
Yazar

Bahadır YILDIRIM
Yer: Gökmeydan
  Alıntı B.Yıldırım Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 16:51
Programın yayınlandıgı saatte çalışmakta oldugumdan dolayı izleyemedim, benim gibi izleyemeyen bir çok arkadaşımızda olmuştur mutlaka. Programın tekrarını nereden izleye biliriz acaba bilgisi olan veya kayıt altına alan var mı arkadaşlar...
KırmızıSiyaH    aşk'ı şehir...
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 17:23
Alıntı yapılan mecek

Bence tribün liderlerinin programı tribünden gelen normal kişilerle düzenlenen "yensende yenilsende" programının düzeyini aşamamıştır. Abilerini!!! geçen gençleri tebrik ederim.
İyi de yenilsen de yensende de taraftarlar futbolu analiz ediyor. Çoğu üniversite öğrencisi veya mezunu. Çoğu da çeşitli yerlerde bağlantıları olan, basınla yakın kişiler.

Dünkü programdaysa tribün gruplarının liderleri vardı. Konu topun 3 direği geçmesi değil, tribünlerdeki sorunları konuşmaktı. Yenilsen de yensen de programındaki kişilere gidip meşale nasıl yakılır diye sorsan çoğu bilmez. Ayırmak lazım.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
Yer: Turkey
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 17:24
.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar

Akın TUNÇ
  Alıntı bozüyük26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 17:24
Keşke Bursa-Diyarbakır muhabbeti hiç açılmasaydı. Çok sıkıldım bu bölümde. Tayfun Talipoğlu yeterince otorite kuramadı, Selim Kurtalan ve Diyarbakır lideri de gereksiz heyecan yapınca, programın tadı kaçtı iyice.

Onun dışında güzel programdı. Sefa abi(yaş gereği abi diyorum...), her ne kadar fazla konuşmasa da, bence programa renk kattı. Tribün çocuğu profilini orada en iyi çizen oydu. Tamamen tribünlerden gelen, tribünü yansıtan bir insan. Bu sebeple onun yanlışlarını aramayı ben pek uygun bulmuyorum. Bol bol güldürdi bizleri sağolsun. Mustafa abinin anlattıklarına gülmesi hoş değildi fakat sonradan özür dileyerek gerekeni yaptı...

Sebahattin Şirin oldukça efendi, ağırbaşlı bir insan. Fakat konulara katılmaması, iki lafı bir araya getirememesi onun adına olumsuz durumlardı...

Alen Markaryan güzel şeylere parmak bastı fakat üslubu ve tavırları çok antipatik.

Kayserili abi, doğru şeyler konuştu. Ama sürekli iki lafın arasına girmesi ve konuları fazla uzatması sebebiyle izleyenleri sıktı.

Mustafa abimiz duruşuyla, tavırlarıyla, konuşmalarıyla, giyim kıyafetiyle bizleri çok iyi temsil etti. Gerçekten gurur duydum. Helal olsun...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 17:45
Alıntı yapılan Burakızılcıklı

İyi de yenilsen de yensende de taraftarlar futbolu analiz ediyor. Çoğu üniversite öğrencisi veya mezunu. Çoğu da çeşitli yerlerde bağlantıları olan, basınla yakın kişiler.

Dünkü programdaysa tribün gruplarının liderleri vardı. Konu topun 3 direği geçmesi değil, tribünlerdeki sorunları konuşmaktı. Yenilsen de yensen de programındaki kişilere gidip meşale nasıl yakılır diye sorsan çoğu bilmez. Ayırmak lazım.

Burak kardeş ben önceki mesajlarımda isim isim performans değerlendirmesi yaptım. Şuna inanıyorumki tüm tribünleride gese-febe-bursa tribün liderlerinin söyleyemediği tribün sorunlarını gayet iyi bilen ve bunları tüm kamuoyu ile rahatça paylaşacabilecek binlerce genç var. Ama hasbelkader böyle bir konum kazanmış kişilere tribün raconunu uygulamak adına abi deniliyor. Normalde böyle bir konumu olmayan bu tip kişi yanına gelse en fazla acıma duygusu hissedece ği kişilere insanların racon uğruna saygı göstermesi de çok mantıklı değil. Evet ben tribün gruplarından olmadığım için bu raconu bilemem dolayısı ile saygı değerlerim sizlerden farklı olabilir. Benim bir kişiye saygı duymam için değişik kriterlerim vardır.
1- Herkes için geçerli kriter yaşça büyük olacak,
2- Mevki olarak yukarda olacak.
3- Eğitim ve kültür seviyesi olarak bende ileride olacak.
4- Vatana millette ve bireylere faydalı hizmetler yapmış olmak.
5- Ortak değerlerimiz için herşeyinden vazgeçebilcek fedakarlıkları gösterebilcek.

Bu özellikleri taşıyan herkese saygı duyarım. Sefa abi selim abi mustafa abi demem ama hakaretde etmem bey sayın diye hitap ederim. Ama eşrefle kınayan selim beyi tiye almam da saygısızlık değildir. Tüm bunları görerek kendisini geliştirmesi gereken selim beydir. Çanakkaleye 5 otobüs yapmak kendisine birşey kazandırmıyorsa alacak eline 5 adet sözlük okuyacak durmadan.
Yukarı
yeltin_26 Liste gör
Usta Yazar

Hamza Yeltin
  Alıntı yeltin_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 18:03
Dün programı izlediğim kadarıyla Mustafa abimiz bizleri,Eskişehirspor camiasını oldukça güzel temsil etti diye düşünüyorum.Giyimiyle,konuşmasıyla,hareketleriyle tam örnek alınacak bir lider.Dün de kendisine söz verildiğinde oldukça güzel,sakin,öz konuştu.Mustafa abimiz konuşurken gerçekten gururlandım.
Alsa da bu sevda canımızı,hayatın anlamı SiyahKırmızı
Yukarı
Burakızılcıklı Liste gör
Usta Yazar

Burak
  Alıntı Burakızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 20:00
Ali abi yanlış anlamışsın. Benim orada sefayı selimi aliyi veliyi koruduğum yok. Yenilsen de yensen de programının formatı farklı dünkü programın farklı. Onu anlatmak istedim.
Es Es Es Ki Ki Ki EsKi EsKi Es

Susmak İhanettir !!!

Havasının Letafeti Dolayısıyla Güzelleri Çoktur.Halkı Gurbetten Gelenlerle Dosttur.Çuha ve Güzel Kumaş Giyenleri Çoktur... Evliya Çelebi
Yukarı
eskikral Liste gör
Yazar

Fatih Güçlü
  Alıntı eskikral Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 20:25
Bence Mustafa Bey Eskişehir'i, Eskişehirspor'u ve Eskişehirspor'u çok güzel temsil etti. Kendi adımna teşekkür ederim.
Bulutlar birleşmeden şimşekler çakmaz.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
  Alıntı ESESLİ EMRE 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 22:22
Alıntı yapılan teacher_es

Beni gslilikle itham edenler fenerli sefaya "sefa abi" diyenlere ne diyecekler merak ediyorum.
Saygı çerçevesinde abi dediklerine inanıyorum arkadaşların.Nedense selim abi diyenlere bişey dememişsinde sefada takılmışsın ?WinkKonuştukça batıyosun..
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4647484950 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,563 saniyede hazırlanmıştır