eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Trt1 / "Nasılısınız" Programı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
teacher_es Liste gör
Yazar

Ece
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı teacher_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 11:03
Alıntı yapılan tmac26

İtham etmiyoruz ki öylesin zaten sende biliyosun.LOL

Bende senin ne olduğunu biliyorum.Ne olacak şimdi?
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 11:18
Alıntı yapılan teacher_es

Alıntı yapılan tmac26

İtham etmiyoruz ki öylesin zaten sende biliyosun.LOL

Bende senin ne olduğunu biliyorum.Ne olacak şimdi?

Açıkla herkese geçmişimden hiç utanmadım. Küçükken bir yanlışlığa düşmüşüz ama düzelttik. Ben zaten bunu forumdada açıkladım.WinkLOL
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
Geniusturkish Liste gör
Yazar

Onur YILDIRIM
Yer: İstanbul
  Alıntı Geniusturkish Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 11:33
birde selimin istesem bende köşe yazarlarına 10.000 kişiseye küfür ettiririm demesi yokmuydu :)
Yukarı
umutes Liste gör
Usta Yazar

umut
Yer: Turkey
  Alıntı umutes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 11:48
ülkenin içinde bulunduğu "gaflet uykusu"nu göstermesi bakımından yararlı bir traji komedya oldu... körler - sağırlar ve bir de sarhoşlar birbirlerini ağırladı... ne mutlu bize ki programda sergilenen en iyi duruşu bizim temsilcimiz icra etti. eskişehir camiası her zaman olduğu gibi dün gece de asil duruşunu dosta ve düşmana göstermiştir...
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 12:03
Program , üstüne 45 sayfa yorum yapılacak bir program olmadı bana göre.

Bütün Türkiye gördükü diğer klüp taraftarı ile aramızda büyük bir fark var.Dün oraya Mustafa abi değilde Murat abi veya Daimi abide çıksa bizi yine güzel bir şekilde temsil ederlerdi.
Bu da aslında Eskişehirin eğitim düzüyinin ne denli yüksek ve iyi olduğunun kanıtıdır.

Bizi en güzel şekilde temsil eden Mustafa abiye teşekkür ederim.

ESkişehirsporumuza başkan olacak kişiyi uzaklarda aramayalım.Konuşmalarıyla buram buram bağırıyor Mustafa abi ben ileride başkan olacağım diye.

İnşallah yeni stad yapıldıktan sonra bütün gruplar birleşir ve tek lider olarak Mustafa abi geçer başa.Hem başkan hem tribün lideri çok güzel olur.

Ne mutlu ki bana Eskişehirsporluyum.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar

MCMLXV
  Alıntı goethe_minder Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 12:10
tv programına nasıl çıkılacağını bilmeyen bir grup insanın yanında pırıl pırıl takım elbisesi, taranmış saçları ve düzgün türkçesiyle mustafa abimizi izledik dün akşam. şanslı bir topluluğuz vesselam. 
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
esk_26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı esk_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 12:17
Mustafa Akgören gibi bir tribün liderimiz oldugu icin cok sanslıyız
Bunu dün aksam bir kez daha anladım
Yukarı
kanlıpınarlı Liste gör
Yazar

samet arslan
Yer: istanbul
  Alıntı kanlıpınarlı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 12:22
trt radyonun maçları rezil etmesinden de bahsedebilrdi mustafa abi ama olsun çok iyi temsil etti bizi gurur duydum bir eskişehirspor taraftarı olarak. inönü'de 90 dk. maç izlemeden demirlerim üzerinde bizi yöneten adam bu mu diye inanamadım gerçekten helal olsun bir kez daha tebrikler mustafa abi...
SENİN İÇİN ES-ES SENİN İÇİN
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 12:40

Saat, gün ve kanal itibari ile seyredemeyen arkadaşlar
için imkanı olan arkadaşlar proğramı yüklerlerse iyi olur...

İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 12:51
Alıntı yapılan gürcan

sebahattin abi dediğin gs lideri değilmi gördük konuşmasını , selimle dalga geçmeyen kaldımı, d.bakırlı da siyasi konuştu hep gördük son zamanlarda biraz yumuşadı sen neden bahsediyosun canım kardeşim?

O zaman eleştiri yapacaksan böyle yapacaksın.Bak bakalım ne demişsin ?

Alıntı yapılan gürcan

gs li selahattin, bursalı selim ve d. bakırlı (siyasi görüşünden dolayı) mal insanlardı, aleni beğendim isyan etti yine küreselleşmeye vs., sefa ortamı yatıştırmaya çalıştı trabzonlu çocuk acemiydi ama tel.den bağlananan eleman düzgün konuştu helal olsun, kayserili abimizde iyidi yönetime hatta hükümete isyan etti.. ama en seviyeli en düzgün konuşan en medeni mustafa abimizdi Clap 

40 küsür yaşına gelmiş,bir tribünün lideri olmuş insanlara böyle bir yakıştırma yaparsan benden yada başkasından bir cevap alman çok normal.Başka tribüne hakaret edip kendi tribününü yüceltmek bize "kendini beğenmişlik"'den fazlasını katmaz.Katmıyor da zaten.

Şu foruma Türkiye'nin dört bir yanından insan giriyor.Ne yazdığımızı ne ettiğimizi bizim gibi görebiliyor.Bizse yorumlarımızı sanki bizden başkası görmüyormuş gibi yazıyoruz.Kendimizi beğeniyoruz,yüceltip göklere çıkartıyoruz ve rakibi yerin dibine sokuyoruz.Olmadı aşağılıyoruz.

27 yaşına gelmiş bir insana bunu yazmak istemezdim açıkçası.
Nefer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4344454647 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,484 saniyede hazırlanmıştır