eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Trt1 / "Nasılısınız" Programı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
redES Liste gör
Deneyimli Yazar

Erdinç AKCIN
Yer: Isle Of Man
Online Durum: Offline
  Alıntı redES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 09:16
Bu başlığı, dolayısıya programı kaçırdım. 44 sayfayı hızlıca okuyarak, programı seyretmiş kadar oldum. Yazanların ellerine sağlık.

Okuduklarıma göre,

Bir Eskişehirspor'lu takımını heryerde en iyi şekilde temsil eder, kültürlüdür, saygılıdır, bilgilidir ve düşündüklerin güzelce ifade eder.

KoreoESES yönetimden yada başka kurumlardan vs. destek almadan Türkiye'deki en iyi şovlara imza atıyorsa bu yük belli kişilerin omuzunda kalmamalıdır. Övündüğümüz koreoESES'e ve bandoESES'e her zaman destek olmalıyız.

Bazen taşın altına elini sokanlardan daha çok övünüyoruz. Bunu bence biraz azaltmalıyız. Başka takım taraftarları ve Türkiye bizi konuşsun. İleride dünyada konuşacaktır bana göre.

Programda birkaç temsilci şöyle deseydi;

- Büyükşehir Belediyesinin bando ekibini tribünde dinlemek maharet değil.

- Reklam ajansı olan şu yöneticiniz ve onun deneyimli çalışanları olmasaydı, siz bunları yapamazdınız.

- Yönetiminiz bandoESES'e her ay şukadar parayla destek oluyor. O paraya biz 5 tane şov yaparız

- TFF'nin size gönderdiği dev pankartı maç öncesi herkes açabilirdi. Tff bize gönderseydi bizde tribünlerimizde açardık, çok mu zor?

Cümleleri çoğaltabiliriz. Allah'a şükür bunların hiçbirisini duymadık. Tekrar bandoESES'e ve koreoESES'e emekleri geçenlere teşekkür ediyorum.

Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...
Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Yer: Eskişehir
  Alıntı ayk26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 09:23
Saat 01,45 e kadar seyredebildim programı. İlk önce sevgili M.Akgören bey ' e gönülden teşekkür ediyorum ilk programda olduğu gibi yine giyimi, davranışları ve hitap şekli ile Eskişehir' i ve ES-ES ' imizi çok güzel temsil etti. Trabzon temsilcisi iyi, GS temsilcisi sessiz, Kayseri temsilcisi ilginç fikirleri olan biriydi. FB temsilciside az konuştu ancak diyarbakır karşısında Bursasporu savunması (ayrıca annem diyarbakırlı dedi) bence hoş bir yaklaşımdı. Bursaspor temsilcisi S. Kurtulan geçen programa göre başarılı diyebiliriz normal sayılırdı. Diğerlerine gelince diyarbakır temsilcisi programı sanırım yanlış anlamış elinde 2-3 fotoğraf ile gelmiş hem suçlu hem güçlü olarak ilk bölümlerde biraz agresifti ama baktı olmuyor o da sessiz kaldı. Cevaplardan biri de Mustafa bey' indi neden Bursaspor geldiğinde tüm stadı Türk bayrakları ile donatmadınız? Tabii ki cevap yok... Gelelim bjk temsilcisine futbolun endüstiriyelleştiğinden, küreselleştiğinden bahsetmeye çalışmış forumda bazı insanlar Mustafa bey' i ve onu başarılı bulduklarını söylüyorlar katılmıyorum bjk temsilcisinin derdi başka; ilk önce Bursaspor ile aralarındaki husumetten dolayı diyarbakırın yanında yer aldı demek ki bunlar kendi menfaatleri için yunan takımlarının yanında da yer alırlar. Bakın arkadaşlar a.makaryan denilen şahsı bjk kulübü 6 ay ceza ile stadlardan uzaklaştırdı cezası bittimi bilmiyorum amacı farklı o nasıl bir zihniyettir neymiş belediyeler şampiyonluk ve küme düşme maçlarında seyirci götürüyormuş mesaj açık kendi yönetimlerine çünkü bjk yönetimi sene başında otobüs bilet olayını bunlara kapattı ve ilk yarı burada ki maçımızda gördük toplasan 200-250 kişi onların da yarısı buradaki öğrenciler! Bir İstanbul masalı bitti diyoruz artık a.makaryan! Son olarak ta Bando ES-ES ve KareoES-ES için Mustafa bey' in yaptığı açıklamalar için kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum ve iyi ki Eskişehirsporluyum diyorum. 
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
esmutlu Liste gör
Usta Yazar

Mutlu GÜNAYDIN
Yer: Konya
  Alıntı esmutlu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 09:37

Kayserili abinin proğramın başında konuşup konuşup milleti baydıktan sonra
genel açılış fikirleri beyan edildi ve Diyarbakır-Bursa mevzuu başladı ki kayserili
abimizin yarım bıraktığı işi proğramın içine etme işini başardılar; helede ortalık
durulduktan sonra ilk sözün yine kayserili abiye verilmesi onunda kalkıp "Bursa-
Diyarbakır meselesi içimizi baydı" demesi ise resmen ...okun üstüne çiçek dikmekti...

Yahu insanlar bir baksınlar kendilerini temsil ettirdikleri kişilere...
Çok şükür Eskişehirliyim, Eskişehirspor taraftarıyım ve hep dediğim gibi "Biz Eskişehirlilerin
en güzel özelliği her girdiğimiz ortamda kendimizi dinletmemiz ve kabul ettirmemizdir"...
Mustafa abide bunu bir daha gösterdi... O beyfendi, sakin, mülayim duruşu; makul ve
mantıklı sözleri ile bizleri gururlandırdı...Eminim bilmeyenler tribündeki tatar mustafa
bu değil demişlerdir... Ama işte görsünler heryer bir değildir... Her yerin her ortamın
yapısı farklıdır insana düşende aklını kullanarak farkı sezip bu şekilde davranmasıdır...
Dedim ki kendi kendime "İşte bizim taraftar profilimiz"...

Diğer kişilere baktım doğru dürüst konuşabilen bile pek yoktu ne kadar uğraşsalarda
yapamıyorlar bir yerlerden muhakkak sızıntı kaçak yapıyorlardı ancak biraz da Alen
Markaryan vardı; hoş o da aba altından sopa gösteren içten içe bir holigan izlenimi
uyandırdı... Belkide Diyarbakırlının "Ermenistan maçında ermenilere bile gül atıldı, Bursa
maçında bize taş atıldı" demesine bozulmuş olabilir ki bozulmuşturda... Türk-Ermeni
olaylarının tırmandığı ve rant sağladığı bir dönemde orada olayı saptırmamasını ise
takdirle karşıladığımıda belirteyim...

Ha sahi şunu diyecektim;
Orada temsilcilerini seyreden diğer takım taraftarları temsilcilerini beğendilerse ve hatta
benim dediğim gibi "İşte bizim taraftarımız" dedilerse vay ülkenin haline, vay futbolun
haline, vay futbolseverlerin haline, vay tribünlerin haline ,vay taraftarların haline...
Vay vay vay...
Vay ki ne vay...

İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 10:04
TATAR MUSTAFA olarak bildiğimiz, sevdiğimiz, hem dost hem ağabey Mustafa...
Bu camia için gerçekten bir kazanç, değer, duruş ve adımsın... Tebrikler...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
tatar Liste gör
Deneyimli Yazar

kerem akgören
Yer: Argentina
  Alıntı tatar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 10:48
sevgili abiler kardeşler arkadaşlar; forum sitemizin diğer tribün temsilcileri tarafından da bir şekilde takip edildiğini unutmayalım,kendi tribünümüz abisini yüceltmeye çalışırken diğerlerini aşağılayıcı ve hakaretlerle dolu kelimeler kullanmayalım... farkımızı ispat etmeye çalışmaya gerek yok... hakkında farklı cümleler kurulan abiler,ne olursa olsun arkasından kitleleri taşıyan kişiler... doğru yada yanlış en azından saygıyı hakeden insanlardır...  gerek sebo reis,gerek sefa reis, gerek alen, gerekse paşa selim... bunların hepsi kendi tribünleri için bir değerdir...
herseyde biraz sen varsin...
Yukarı
teacher_es Liste gör
Yazar

Ece
Yer: Eskişehir
  Alıntı teacher_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 10:49
Beni gslilikle itham edenler fenerli sefaya "sefa abi" diyenlere ne diyecekler merak ediyorum.
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
  Alıntı nightmare26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 10:49
Grup,Dost,Tanıdık Ayrımı yapmadan Tüm Eskişehirsporluları Kendinden benimsemiş Kişiliği ile duruşu ile kelime seçimindeki özen ile bizleri gerçek anlamda tanıtabilen tek kişi Mustafa Akgören(Tatar Mustafa) Ağabey...
Dün yine Televizyon da Ötekilerden(Fb,Gs,Bjk) ayrılan özelliğini gösterdin abi,hele ki oraya sürekli gülmeye gelmiş medya maymunlarınıda susturman takdire şayandı...Benim gerçek temsilcim Mustafa Akgörendir,Kimi zaman dışarıda kalan renkdaşlarına maçı önemsemeden yardımıyla,kimi zaman dostane kişiliği ile kimi zaman ise 30 yılın vermiş olduğu tecrübeyle Eskişehirsporluluk konusunda Babamdan ve dayımdan sonra örnek olduğum kişilik Clapİyi Varsın İyi ki Eskişehirsporlusun...Clap
Clap

Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
muhammetpoyraz Liste gör
Deneyimli Yazar

Muhammet POYRAZ
Yer: Estanbul
  Alıntı muhammetpoyraz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 10:54
Alıntı yapılan teacher_es

Beni gslilikle itham edenler fenerli sefaya "sefa abi" diyenlere ne diyecekler merak ediyorum.
Aslında bu forumda söylediğinizi sözlere değer veren bir kitlenin olduğunu sanmıyorum ama ben yine de cevap vereyim. Sefa abi diyen kişiler, diğerlerine de ismi ile hitap etmiyor. Sefa abi diyen insanlar, buradaki maçta gs tribünlerinin sempatisini kazanmış liderine uygunsuz şeyler söylenmesine de karşı çıkıyor. Ama boş verin, okumayın bile bu yorumu. Nasıl olsa olaylara tek bir perspektiften bakmak daha kolay. 
Yukarı
tmac26 Liste gör
Usta Yazar

Mustafa Ekici
Yer: Bukamaranga
  Alıntı tmac26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 10:56
İtham etmiyoruz ki öylesin zaten sende biliyosun.LOL
Tarifi mümkün değil bu sevdanın...

Fabio Bilica'yı Eskişehirspor forması altında görmek istemiyorum..
Yukarı
nightmare26 Liste gör
Usta Yazar

Turgut
Yer: Forza GENOA!!!!
  Alıntı nightmare26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 11:02
KonUyu alıp uç noktalara taşımak isteyenlere ! fırsat vermeyelim arkadaşlar,zaten tribünde gözünü açmış bizler (yaklaşık 13 senedir) kimin ne olduğunu biliyoruz neymiş efendim abi demiş,denmişse bile saygıdan kişilikli olmaktan ve eğitiminvermiş oldugu terbiyeden denmiştir..
Mustafa abiyi deplasman yapanlar,deplasmanalrda dışarıda kaldığında,deplasmanda sorun oldugunda bilet bulunmadıgında vs vs gıbı durumlarda kimseyı ayırmadan kayırmadan kol kanat olan tek insanın kim oldugunu zaten bılıyor daha da baska sey demem...
Bu kulüp kapanma noktasına geldiğinde,masaya yumruğunu vurup ''KAPATMAYIZ GEREKİRSE BİZ GEÇERİZ KULUBUN BAŞINA DİYEREK''belkide şuanda bir 10 sene daha kaybetmemizi engellemiş şahsiyete bir iki laflık laf çarpıtmalar kimseyı istediğini noktaya getiremez...Biz neler gördük kimin neler yaptığnıda biliyoruz Teacher_es umarım anladın!

Pilavıda benden hey Allah...ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,297 saniyede hazırlanmıştır