eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Trt1 / "Nasılısınız" Programı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Onur26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı Onur26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 03:15
bursalı selim yaptı yapacağını işte adama iyilik yaramıyor sallayın kolpalığını gösterdi gene benim gözümde sefa bile bursalıdan daha adam...
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...
Yukarı
KiLLaGe_2626 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ahmet ARAS
Yer: Akdeniz-K.Deniz
  Alıntı KiLLaGe_2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 03:18
yine güzeldi program mustafa abi çok iyi temsil etti yine bizi keşke ayda bir falan böyle programlar yapılsa
Canı cananı bütün varımı alsın da Huda, Etmesin tek ESES’imden beni dünyada cüda..!
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 03:25
Alıntı yapılan gürcan

dostum ben kişiliğine bişey demek istemedim sadece 2 saatlik progrmda hepsinin notunu verdim o kadar yoksa sen geselimisin ya da  bursalımı? Angry

Şu yorumdan sonra bir şey yazarsam bu forumdan atılırım.Anladın sen onu...Senin Galatasaraylı olduğun kadar fanatik,Bursasporlu olduğun kadar Eskişehirsporluyum diyelim.En başta kısmen de olsa nasıl insanlar olduğunu bildiğim "ağabey"lere "saygım" var.27 yaşına gelip senden 20 yaş büyük insanlara "mal" diye hitap ettiğine göre senin anlayamayacağın bir şey bu.Bilakis öyle olmuş.
Nefer
Yukarı
gürcan Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan
Yer: Gökmeydan
  Alıntı gürcan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 03:29
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Alıntı yapılan gürcan

dostum ben kişiliğine bişey demek istemedim sadece 2 saatlik progrmda hepsinin notunu verdim o kadar yoksa sen geselimisin ya da  bursalımı? Angry

Şu yorumdan sonra bir şey yazarsam bu forumdan atılırım.Anladın sen onu...Senin Galatasaraylı olduğun kadar fanatik,Bursasporlu olduğun kadar Eskişehirsporluyum diyelim.
sebahattin abi dediğin gs lideri değilmi gördük konuşmasını , selimle dalga geçmeyen kaldımı, d.bakırlı da siyasi konuştu hep gördük son zamanlarda biraz yumuşadı sen neden bahsediyosun canım kardeşim?
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 03:47
program hakkında söylenecek pek birşey yok. programda yer almış olmak ve söz geldiğinde kalitemizi ortaya koymak bizim için yeterliydi,Mustafa Akgören abiyi tebrik ederim...

(önce yapılan yoruma bakalım yorum mu diye?
sonra yorumu yapan adama bakalım adam mı diye?

boşuna polemiğe girmeyelim sevgili gönüldaşlarım , şu forumu okuyan herkes yorum yapmıyor
ama yapılan yorumlara göre herkes cevap vermesede yorumcunun notunu veriyor....)
İmzanız hakaret içeren kelimelerden dolayı silinmiştir. Israrcı olmanız halinde uzaklaştırma alacaksınız.
Yukarı
iparralde26 Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Ankara
  Alıntı iparralde26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 03:53
Alıntı yapılan mmt26

boşuna polemiğe girmeyelim sevgili gönüldaşlarım , şu forumu okuyan herkes yorum yapmıyor
ama yapılan yorumlara göre herkes cevap vermesede yorumcunun notunu veriyor....)

altıma imzamı da atarım bu yoruma.
Mersin'in Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
Hicri Liste gör
Yazar

Hicri
Yer: Gökmeydan
  Alıntı Hicri Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 04:02
Taraftar grupları Trt’de yayınlanacak bir programa Kayserispor kulübünün tanımadaığı bir kişinin davet edilmesine tepki göstererek bu kişinin Kayserispor taraftarını temsil etmediğini bildirdiler.

Gruplardan yapılan açıklama şöyle:

KAPALI KALE GRUBU VE KAYSERİSPOR-EU TARAFTARLAR DERNEĞİ
ORTAK BASIN BİLDİRİSİ

Türkiye’nin en saygın kanallarından TRT 1’de bu akşam yayınlanacak olan “Nasılsınız?” adlı programda Trabzonspor , Fenerbahçe , Beşiktaş , Galatasaray , Eskişehirspor , Bursaspor ve Kayserispor takımlarının “tribün liderleri” vasfı kullanılarak sözde temsilciler ekrana çıkarılacaktır.

Kayserisporumuzu temsilen ; Kulübümüzün dahi tanımadığı bir derneğin temsilcisi olan, taraftarlığı tribünde değil mahkeme salonlarında arayan,Kayserispor yöneticileriyle mahkemelik olan,dolayısıyla taraf olan ve amaçlarının tüm Kayseri tarafından bilindiği , taraftarlıkla alakası olmayan ; Kayserispor taraftarını doğru temsil edemeyecek bir derneğin temsilcisi çıkarılacaktır.
Kayserispor kulübü ve taraftar gruplarının tanımadığı bir kişinin kimlerce nasıl tespit edilip programa davet edildigini merak etmekteyiz.
Taraftar dernek ve grupları  olarak da bu derneği ve temsilcilerini tanımadığımızı,bu kişinin açıklamalarını Kayserispor taraftarını bağlamayacağını
kamuoyuna ve Kayserispor taraftarlarına bildirmek isteriz.

KAPALI KALE GRUBU
KAYSERİSPOR-EU TARAFTARLAR DERNEĞİ

Sevişmek 1dk Destek 7/24 KIZILCIKLI Gökmeydan Tayfa...!
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 07:16
Programa katılanları değerlendirdiğimiz vakit iki isim öne çıkıyor;
Değerli başkanımız sayın Mustafa Akgören ve Bjk Tribün Lideri Alen Markaryan...
Her ikisi de son derece şık giyimleriyle, düzgün bir üslup ile ve son derece güzel bir Türkçe ile meramlarını anlatmaya çalıştılar. 1965'liler Derneği başkanımız sayın Akgören sakin tavırları ve orada bulunanlardan hiçbirinin aklının ucundan bile geçmeyen Avrupa Şampiyonası etkinliğini gündeme getirmesiyle bana göre "EN İYİ" olarak vasıflandırılmayı haketti.

Programın başından sonuna "keşke" dediğim bir konuyu da burada sizlerle paylaşmak istiyorum. Keşke sayın Akgören'in yaka mendili KIRMIZI olabilseydi. Kayseri ve Diyarbakır temsilcilerinin dısında gerçek tribün lideri diye vasıflandırabileceğimiz diğer katılımcıların hepsi kendi renklerini temsil ederlerken sayın Akgören'in bu dikkatsizliği azıcık içimi burktu.

Bizi orada EN İYİ şekilde temsil ettiği için kendisine bir kez daha teşekkür ediyorum...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
ermanbey26 Liste gör
Deneyimli Yazar

erman
  Alıntı ermanbey26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 08:56

şu zenci nickli arkadaşın eskişehirsporlu olmadığını,bu ortamı sulandırmak için kayıt olduğunu düşünüyorum.moderatörlerimiz takip ediyordur herhalde..

mustafa bey tribündeki seviye ve karakterin,stadların modernizasyonu ve insanların saygın bir ortamda maç izlemesiyle artacağını söyledi.bence gecedeki en gerçekçi tespit budur..
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.
Yukarı
cotuk Liste gör
Yazar

Hüseyin ÇOTUK
  Alıntı cotuk Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 09:11
Programı kaydedebilen var mı? Paylaşırsa çok makbule geçecek.
Her zaman arkanda büyük taraftar
Güveniyoruz size sonuna kadar
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,719 saniyede hazırlanmıştır