eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Trt1 / "Nasılısınız" Programı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sml_cvsgl Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı sml_cvsgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 02:53
Alen ve Mustafa abi daha çok Türkiye'nin taraftar profilinin gelişmesi ile ilgili konuşmaya çalışırken, mantıklı şeylerle uğraşırken, düğerleri için onları anlamak gerçekten de zordu. Sefa çok rahattı. Kayserili abi kendini zorladı, Bursa Diyar yine birbirini yedi, Trabzon'lu sessizdi,  Gs'li var mı yok mu belli değildi.

Genelde Bursa-Diyar konuşulu, ben programdan pek bi tat alamadım. İşallah deplasmana alınmayan gruplarımızı federasyon duymuşturda ona bir yararı olur yapılan bu programın.
...EsKiŞeHiR...
Yukarı
gürcan Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan
Yer: Gökmeydan
  Alıntı gürcan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 02:55
Alıntı yapılan SaMeT

Alıntı yapılan gürcan

gs li selahattin, bursalı selim ve d. bakırlı (siyasi görüşünden dolayı) mal insanlardı, aleni beğendim isyan etti yine küreselleşmeye vs., sefa ortamı yatıştırmaya çalıştı trabzonlu çocuk acemiydi ama tel.den bağlananan eleman düzgün konuştu helal olsun, kayserili abimizde iyidi yönetime hatta hükümete isyan etti.. ama en seviyeli en düzgün konuşan en medeni mustafa abimizdi Clap 

Birazda sen medeni olsanda ekranda Mustafa abinin davranıslarına yakısır yorumlar yapsan...
sen biraz daha akıllan bence..Wink
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 02:56

Seyretmeye çalıştım programı. Ama sağolsunlar Sefa aynı Sefa, Selim aynı Selim. Yine bir programın içine nasıl edilir gösterdiler. Bunlar gibi seviyesiz isanları hala o kanalda nasıl programa çıkarıyorlar anlaşılır gibi değil.

Mustafa abi sağolsun böyle bir ortamda icraatlerimizi, sorunlarımızı çok güzel bir üslupla efendice dile getirebildi. Bandomuzu ve Koreo gurubumuzu anlatırken Sefanın ağzı yüzü çok alaycı bir şekilde oynamaya başladı. Ama ne olursa olsun Mustafa abinin, Sefa gibi bir adamın seviyesine inip ona cevap vermemesi gerekirdi. Programda bizi temsilen yaptığı tek hataydı bence.

Bıkkınlık veren Diyarbakır - Bursa gerginliği bu programdada bayıltıcı bir şekilde karşımıza çıktı. Ne Diyarbakırlılar, ne de Bursalılar birbirlerini yine anlamadan dinlemeden pata küte konuştular. Tayfun Talipoğlu bu gerginliği bu akşam burada bitireceğiz dedi ama nafile.
Kayserili ilginç, komik ve bir o kadarda kültürlü bir abimizdi. Selime iyi yapıştırdı lafları. Güzel konularıda dile getirmedi desek yalan söylemiş oluruz. Yönetimle ve Kayserinin diğer taraftar guruplarınla epey sorunları var galiba. Sanırım kimse tınlamıyormuş Kayseride gurup38 derneğini.
Alen diğer programa nazaran daha usturupluydu. Şahsen bu günkü konulara olan yaklaşımlarını çok beğendim.
Trabzonlu ve Galatasaraylı taraftar temsilcileri epey sezsiz kaldılar. Sebahattin abi çok efendi ve birazcık saf bir abiye benziyor. Trabzon taraftar temsilcisinin, programa telefonla bağlanan bir başka Trabzon derneği başkanına gider yapması, haddini bildirmesi ilginçti. Oysaki telefonla bağlanan dernek başkanı konuya çok hakimdi ve hiç aksamayan muaazzam bir Türkçeyle konuştu.
Diyarbakırlı abi ise Bursa ile olan gerginliklerinin dışında hiç bir konuya hakim değildi.

Tayfun beyin bizim hakkımızdaki düşünceleride onurlandırıcıydı.
Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 02:56
Bursa tribün lideri Selim programda iyi bir profil çizmedi,ancak bunu tüm taraftar profili olarak görmemek gerekir.Alen kabul etmesede Bursa Türkiyenin en büyük taraftar topluluklarından biridir.Mustafa Abinin Bursaya destek çıkması bana göre doğruydu.Çünkü bende Bursa deplasmanındaydım ve Ne Mutlu Türküm Diyene yazısını açtıklarını gördüm.Burda olay belkide Bursaya destek olmak bile değil,doğruları söylemek.Daha sonra Selimin söylediği yalan konuşmaya gerek yok lafı Mustafa Abimize değildi.Adam şunu demek istedi; Yalan konuşmaya gerek yok her maç açmıyoruz ama 1 maç açıyoruz 3 maç geçiyo sonra bidaha açıyoruz.Yani zaman zaman Türk bayrakları Ne mutlu Türküm Diyene yazısı oluyor bu Diyarbakırspor maçına özel birşey değil demek istedi.
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 02:59
Alıntı yapılan gürcan

gs li selahattin, bursalı selim ve d. bakırlı (siyasi görüşünden dolayı) mal insanlardı, aleni beğendim isyan etti yine küreselleşmeye vs., sefa ortamı yatıştırmaya çalıştı trabzonlu çocuk acemiydi ama tel.den bağlananan eleman düzgün konuştu helal olsun, kayserili abimizde iyidi yönetime hatta hükümete isyan etti.. ama en seviyeli en düzgün konuşan en medeni mustafa abimizdi Clap 

Biz bu tür yorumlar yüzünden başka insanlar tarafından "kendini beğenmiş taraftar" oluyoruz.Kendi yorumcunuzu davranışlarıyla yüceltiyorsanız diğer yorumcuları mümkünse yerin dibine sokmayın.Sokacaksanız o sokmanın da bir adabı var.

Sebahattin abi o dediğin üç harfe asla yakışmayacak bir adamdır.Selim Kurtulan tribün grupları Bursa'da maça girebildiyse yardımcısı olan adamdır.Yücelttiğin adamın ekürüdür.Diyarbakırlı'ya o laf yakışsa bile ayıptır.

Şu foruma her şehirden insan giriyor.ALLAH aşkına biraz düzgün yazmaya dikkat edin...
Nefer
Yukarı
sml_cvsgl Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail
  Alıntı sml_cvsgl Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 03:01
Alıntı yapılan enes1965

Bursa tribün lideri Selim programda iyi bir profil çizmedi,ancak bunu tüm taraftar profili olarak görmemek gerekir.Alen kabul etmesede Bursa Türkiyenin en büyük taraftar topluluklarından biridir.Mustafa Abinin Bursaya destek çıkması bana göre doğruydu.Çünkü bende Bursa deplasmanındaydım ve Ne Mutlu Türküm Diyene yazısını açtıklarını gördüm.Burda olay belkide Bursaya destek olmak bile değil,doğruları söylemek.Daha sonra Selimin söylediği yalan konuşmaya gerek yok lafı Mustafa Abimize değildi.Adam şunu demek istedi; Yalan konuşmaya gerek yok her maç açmıyoruz ama 1 maç açıyoruz 3 maç geçiyo sonra bidaha açıyoruz.Yani zaman zaman Türk bayrakları Ne mutlu Türküm Diyene yazısı oluyor bu Diyarbakırspor maçına özel birşey değil demek istedi.

Ben sana katılmıyorum Bursa başkanı Türkiye'nin en büyük taraftarı Bursa Taraftarıdır dedi. Alende o sizin görüşünüz öyle bir şey yok dedi.

Mustafa abide bu konuda gayret gösterdi hep genelleme yaparak konuştu, Bursa lehine bizim maçta da açtılar vs. diyerek onlara destek çıkması açıkçası benimde biraz içimi gıdıkladı.
...EsKiŞeHiR...
Yukarı
teamsah87 Liste gör
Deneyimli Yazar

Emirhan
Yer: bursa
  Alıntı teamsah87 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 03:03
bursaspor başkanı ibrahim yazıcı,yazıcıoğlu otellerinin sahibi.her akşam otelinde veya farklı mekanlarda demlenir Smile bu akşam  70 lik devirip bağlanmıştır programa büyük ihtimalle,telefonda konuşurken arkadan türkü sesleri geliyordu LOL
Yukarı
gürcan Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan
  Alıntı gürcan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 03:04
mustafa abi sefaya güsel cevap verdi biz kendimiz yapıyoruz siz yönetime şirketlere vs. para ile yaptırıyorsunuz sefa sustu kaldı lille maçını flan araya soktu.. Big%20smile
Yukarı
gürcan Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan
  Alıntı gürcan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 03:10
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Alıntı yapılan gürcan

Biz bu tür yorumlar yüzünden başka insanlar tarafından "kendini beğenmiş taraftar" oluyoruz.Kendi yorumcunuzu davranışlarıyla yüceltiyorsanız diğer yorumcuları mümkünse yerin dibine sokmayın.Sokacaksanız o sokmanın da bir adabı var.

Sebahattin abi o dediğin üç harfe asla yakışmayacak bir adamdır.Selim Kurtulan tribün grupları Bursa'da maça girebildiyse yardımcısı olan adamdır.Yücelttiğin adamın ekürüdür.Diyarbakırlı'ya o laf yakışsa bile ayıptır.

Şu foruma her şehirden insan giriyor.ALLAH aşkına biraz düzgün yazmaya dikkat edin...
dostum ben kişiliğine bişey demek istemedim sadece 2 saatlik progrmda hepsinin notunu verdim o kadar yoksa sen geselimisin ya da  bursalımı? Angry
Yukarı
AzTecK Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı AzTecK Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 03:13
Alıntı yapılan ramozotti

katılıyorum mustafa abi çok güzel konuıştu..ama bursalıya orda destek çıkmasa iyi olurdu ki bursalı selim kabul bile etmedi desteğini gördük..tarafsız kalmalıydı .bence..

Evet bir hatasıda buydu Mustafa abinin. Katılıyorum size.
Bursa - Diyarbakır gerginliğine hiç karışmamalıydı. Selimde afralar, tafralar almış başını gidiyordu.

Mustafa abi;
Fenerbahçeli Sefa ile girdiği Koreografi tartışması ve Selime pankart konusunda destek çıkıp ani bir tafrayla karşılaşması haricinde bizi oldukça güzel temsil etti. Diğerlerinin arasında bariz bir şekilde yine kalitesini konuşturdu.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4041424344 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,516 saniyede hazırlanmıştır