eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Trt1 / "Nasılısınız" Programı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ofyunus Liste gör
Usta Yazar

Yunus
Yer: EsEs
Online Durum: Offline
  Alıntı ofyunus Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 02:27
Diyarbakır başkanı bizim taraftarımız milli marşımızı ıslıklamaz diyor..Kendi kulaklarımla duydum play offlarda inönüde ıslıkladılar..Duymasam hani bursalılar sallıyor dicem ama diyarbakırlılar bu.( tabi hepsi değil.)
Takım Eskişehirspordur!
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 02:27
Alıntı yapılan Zenci

Trabzon taraftarlar Derneği Başkanı Özgür Özal Süper konuşuyor.
Konuşma böyle yapılır.
kültürlü bir adam olduğu belli oluyor.
kıskandım gerçekten.
bizde böyle tribün temsilcisi abiler yok maalesef.

Alıntı yapılan Zenci

febe'li sefa'ya
Sefa Abi diyenler
yakaladım sizi..

Alıntı yapılan Zenci

Diyarbakırsporlu Abim de güzel konuşuyor onu da eklemeden geçemeyeceğim.

Ne amaçla yazıyorsunuz bilmiyorum ama yorumlarınıza hayran kaldığımı söylemek zorundayım.Eşiniz bulunmaz çünkü bu vakte kadar Eskişehirspor taraftarının olumlu bir yönünü gördüğünüzü görmedim.Bu forumda esrarengiz olmak yanında şüpheyi de getirir ki 1. numaralı şüphelimsiniz.Ne ayaksınız LOL

Nefer
Yukarı
Lucifer Liste gör
Deneyimli Yazar

Umut
Yer: Eskişehir
  Alıntı Lucifer Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 02:28
Programı kaçırdım yav izleyemedim :( inşallah kaydeden birileri vardırCry
Yukarı
Geniusturkish Liste gör
Yazar

Onur YILDIRIM
Yer: İstanbul
  Alıntı Geniusturkish Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 02:31

Hepinizi Eşrefle Kınar İyi Geceler Dilerim.. :):)

Not: Safa denen o febeli beş para etmezmiş.
Helal olsun Kayserisporlu Abimize...
Yukarı
gürcan Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan
Yer: Gökmeydan
  Alıntı gürcan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 02:36

gs li selahattin, bursalı selim ve d. bakırlı (siyasi görüşünden dolayı) mal insanlardı, aleni beğendim isyan etti yine küreselleşmeye vs., sefa ortamı yatıştırmaya çalıştı trabzonlu çocuk acemiydi ama tel.den bağlananan eleman düzgün konuştu helal olsun, kayserili abimizde iyidi yönetime hatta hükümete isyan etti.. ama en seviyeli en düzgün konuşan en medeni mustafa abimizdi Clap 

Yukarı
enes1965 Liste gör
Usta Yazar

Enes Ak
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı enes1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 02:38
Birde programın sonunda Sefanın bidahakine 5149 nolu kanuna daha çok değinelim daha geniş konuşalım demesi yok mu bitirdi beni.
Sen ne konuşçaksın daha 2 kelimeyi üst üste koyamıyosun,gülmekten başka bişey yaptığın yok.Gerçekten çok boş bi adam...
Kayserili güzel şeylerden bahsetti,akıllıca konuştu ama Sefa anlama kapasitesi yetmediği için onlarada sürekli güldü.

Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    
Yukarı
ramozotti Liste gör
Usta Yazar

Ramazan
Yer: -kızılcıklı-
  Alıntı ramozotti Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 02:45
Alıntı yapılan gürcan

gs li selahattin, bursalı selim ve d. bakırlı (siyasi görüşünden dolayı) l insanlardı, aleni beğendim isyan etti yine küreselleşmeye vs., sefa ortamı yatıştırmaya çalıştı trabzonlu çocuk acemiydi ama tel.den bağlananan eleman düzgün konuştu helal olsun, kayserili abimizde iyidi yönetime hatta hükümete isyan etti.. ama en seviyeli en düzgün konuşan en medeni mustafa abimizdi Clap 

katılıyorum mustafa abi çok güzel konuıştu..ama bursalıya orda destek çıkmasa iyi olurdu ki bursalı selim kabul bile etmedi desteğini gördük..tarafsız kalmalıydı .bence...bursa eses için eses bursa için bitmiştir artık..ne gerek var artık...adamlar sevmiyo bizi a.gücü die söylenip duruyolar  bunu anlayın onlar için varsa yoksa a.gücüdür..bizim için paşa neyse onlarada o..heleki bu akşam gördüğüm bursa taraftar ve başkan profili herşeyi özetlemiyormu.....aleni takdir ettim..bursalıya iyi cevap verdi bursa forumu cevap vermiş sözde ama o lafı tüm Türkiye duydu artık "beni anlamak zordur" die.kayseri başkanıda harbi ve sempatik biriydi...sefa makara yapmaya gelmiş konuşlulanları anlayamadım onun yüzünden ve arkasındaki bi taraftar kıs kıs gülüyodu bende ona güldüm en çok...
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!
Yukarı
SaMeT Liste gör
Deneyimli Yazar

İsimsiz
Yer: SSCB
  Alıntı SaMeT Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 02:50
Alıntı yapılan gürcan

gs li selahattin, bursalı selim ve d. bakırlı (siyasi görüşünden dolayı) mal insanlardı, aleni beğendim isyan etti yine küreselleşmeye vs., sefa ortamı yatıştırmaya çalıştı trabzonlu çocuk acemiydi ama tel.den bağlananan eleman düzgün konuştu helal olsun, kayserili abimizde iyidi yönetime hatta hükümete isyan etti.. ama en seviyeli en düzgün konuşan en medeni mustafa abimizdi Clap 

Birazda sen medeni olsanda ekranda Mustafa abinin davranıslarına yakısır yorumlar yapsan...
Eskişehirspor bir din'dir..İdeolojidir..

isyan Ateşiyiz biz yanarız alev alev

Yukarı
eses_irsadinho Liste gör
Usta Yazar

İrşad GÜNDOĞAN
Yer: EStanbul
  Alıntı eses_irsadinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 02:51
@ Ramozotti abi (İsim bildirilmemiş.)

Mustafa abinin amacı orda yalakalık yapmak değildi. Bende öyle bir pankart açtılar diye biliyordum demekki yanlış hatırlıyomuşuz. İşte artık yok Bursayla şöyle böyle muhabbetleri yapmanın alemi yok. Bursa deplasmanında zaten duruşumuzu gösterdik onlara karşı. Haa bu düşman olucaz anlamına da gelmiyor pekala. İşimize bakalım, BursAnkara'yı bırakalım. Smile
Boğazın Kırmızı Şimşekleriyiz !
Formanda Zaferin Şahlanan Renkleri Var.
http://www.eskieskies.blogspot.com/
Yukarı
gürcan Liste gör
Deneyimli Yazar

gürcan
Yer: Gökmeydan
  Alıntı gürcan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 02:52
Alıntı yapılan ramozotti

Alıntı yapılan gürcan

gs li selahattin, bursalı selim ve d. bakırlı (siyasi görüşünden dolayı) l insanlardı, aleni beğendim isyan etti yine küreselleşmeye vs., sefa ortamı yatıştırmaya çalıştı trabzonlu çocuk acemiydi ama tel.den bağlananan eleman düzgün konuştu helal olsun, kayserili abimizde iyidi yönetime hatta hükümete isyan etti.. ama en seviyeli en düzgün konuşan en medeni mustafa abimizdi Clap 

katılıyorum mustafa abi çok güzel konuıştu..ama bursalıya orda destek çıkmasa iyi olurdu ki bursalı selim kabul bile etmedi desteğini gördük..tarafsız kalmalıydı .bence...bursa eses için eses bursa için bitmiştir artık..ne gerek var artık...adamlar sevmiyo bizi a.gücü die söylenip duruyolar  bunu anlayın onlar için varsa yoksa a.gücüdür..bizim için paşa neyse onlarada o..heleki bu akşam gördüğüm bursa taraftar ve başkan profili herşeyi özetlemiyormu.....aleni takdir ettim..bursalıya iyi cevap verdi bursa forumu cevap vermiş sözde ama o lafı tüm Türkiye duydu artık "beni anlamak zordur" die.kayseri başkanıda harbi ve sempatik biriydi...sefa makara yapmaya gelmiş konuşlulanları anlayamadım onun yüzünden ve arkasındaki bi taraftar kıs kıs gülüyodu bende ona güldüm en çok...
bursalıya desteği sadece 'ne mutlu yürküm diyene + istiklal marşında oldu onun dışında kimseyle en ufak muhabbeti olmadı malesef program d. bakırlıyla selim arasında geçti mal selim..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3940414243 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır