eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Trt1 / "Nasılısınız" Programı

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
perfect2690 Liste gör
Yazar

Hasan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı perfect2690 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 00:46

şu alen kadar ukela kendini birşey sanan antipatik bi insan daha yok ya sedat peker tarzı konusmalar fln ne biçim bi insansın sen ya

Eskişehir çocuğuyuz             Senin için yaşıyoruz...
Yukarı
perfect2690 Liste gör
Yazar

Hasan
  Alıntı perfect2690 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 00:47
mevzu çıkar birazdan :)
Eskişehir çocuğuyuz             Senin için yaşıyoruz...
Yukarı
meT1n26 Liste gör
Yazar

Metin
  Alıntı meT1n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 00:47
ne ayak bu alen yaa
hayatın anlamı Siyah-Kırmızı!!!
Yukarı
efsanegeridöndü Liste gör
Yazar

YILMAZ KIVIRCIK
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanegeridöndü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 00:48
Alıntı yapılan solkanat

Bu insanların lider olduğu tribünlerden ne hayır gelir arkadaş. Hepsi cahil, eğitim almamış iki lafı bir araya getiremeyen at hırsızı kılıklı tipler.Hele bi gs bjk liderleri var kendileri mafya babası faln sanıyolar heralde kırolar. Mustafa abimiz keşke şu rezil programa katılmasaydı çünkü onun efendi duruşu ve kalitesi bu programa fazla.Ama bi yandanda iyi oldu Türkiyede tribünler ne kadar rezil durumda ve Eskişehirspor her yönüyle ne kadar farklı göstermiş oluyoruz.

Çok haklısın, hepsi at hırsızı kılıklı omuzlarının biri yukarıda biri aşağıda, konuşmayı bilmeyen tipler. Mustafa iyiki orada ve herkes Eses'in farkını bir kere daha görüyor. 
EFSANE KOLAY OLUNMUYOR...
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar

Ersin ASLAN
  Alıntı Dorylaion Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 00:48

bursa-bjk olayına dönmeden Mustafa abi YETER ULEYYNNN  dedi:-)

ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
Serdar Liste gör
Yazar

Serdar
Yer: Osmangazi
  Alıntı Serdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 00:49
Alıntı yapılan Dorylaion

Alıntı yapılan Serdar

Ne alaka.

Bu sitede pkklı mı var  gocunacak...
Yok, çok rahatsız olan var ise, sileriz. 

Site yönetiminden silmem için bir uyarı yeter...

Diyarbakırlılara Pkk'lı demediniz mi? Neyse ben yanlış anladım galiba. Zaten başkası yüzünden birbirimizi kırmaya değmez, sallayın dediğimi.

Hayır hocam, Diyarbakır'ın hepsine değil, "o çaputları bağlayıp da pkklı değiliz" diyene lafım. Programı izliyorsanız, örnek verdiği Taksici gibi has Diyarbakırlı'lara kötü söz söyleyecek değilim.. Yalnış anlaşılma olabilir,  ki dediğiniz gibi birkaç çapulcu yüzüne kırmayalım birbirimizi Wink
Körfez'in Kırmızı Şimşekleriyiz
Yukarı
meT1n26 Liste gör
Yazar

Metin
  Alıntı meT1n26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 00:49
arada çok büyük bir fark var gerçekten diğer karakterler ile mustafa abi arasında Clap
hayatın anlamı Siyah-Kırmızı!!!
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
Yer: Turkey
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 00:49
Bu programa katılanların bir kısmı tribün lideri bir kısmı da dernek başkanı. Mustafa Akgören ise geçmişinde tribün liderliği var şu an için de malumunuz dernek başkanı. Gs'den veya FB'den atıyorum, 1907 Fb. derneği başkanı veya basın sözcüsü gelebilirdi. Esasında bizim Kızılcıklıdan Abidin veya Nefer'den Murat arkadaşlarımız da gidebilirdi.
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
26_26_26 Liste gör
Usta Yazar

A.Yurtsever
Yer: Eskişehir mrk.
  Alıntı 26_26_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 00:50
Kilom onun kadar var sayılır,Alen i bana gösterin laa..derken,tatar konuşmaya başladıSmile
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Yukarı
Berkay ÇİFTER Liste gör
Usta Yazar

Berkay
  Alıntı Berkay ÇİFTER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Nis/2010 saat 00:51
Mustafa abinin önünde atkı ya da bayrak yok ? Varda ben mi görmedim ?Confused
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2425262728 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,482 saniyede hazırlanmıştır