eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Beşiktaş:3 Eskişehirspor:2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 146147148149150 151>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2010 saat 20:41
Alim, Ben o maçta Muş ilinde çalışan genç bir öğretmendim.Maçı radyodan dinlemiştim.Hey gidi günler hey.Confused
Ben 65'ten beri inanıyorum./Seni Yalnız Bırakırız mı sandın?
Yukarı
Aliduran26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ali
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı Aliduran26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2010 saat 20:50
Alıntı yapılan eses şahin

Alim, Ben o maçta Muş ilinde çalışan genç bir öğretmendim.Maçı radyodan dinlemiştim.Hey gidi günler hey.Confused

Şahin abicim, bende ilk düşüşümüzde lisedeydim.Mehmet Abimiz eskiye gidince bende kısaca geçmişe giderek genç nesilin nasıl düştüğümüzü,kimin sayesinde düştüğümüzü bilmeleri için yazdım.Gerçi o zamanlar yönetimsel sorunlar olsa da Bjk yaptıklarını insan yıllar geçsede unutamıyor.Bizim Bjk karşı yüzümüzün güleceği günleri görebilecekmiyiz ki
Hayatın Anlamı Siyah-Kırmızı ESESim!
Seni Yalnız Bırakırız mı Sandın?
Yukarı
onderby26 Liste gör
Yazar

Ali Önder Biliroğlu
Yer: Estanbul
  Alıntı onderby26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2010 saat 21:00
Alıntı yapılan Aliduran26

...Bizim Bjk karşı yüzümüzün güleceği günleri görebilecekmiyiz ki

Bu maçta yüzümüde bi gülümseme oldu kanımca.. En azından yenebileceğimizi biliyoruz. Çıkan adamlar etten tırnaktan insan değilmi yahu. Bariz kendi kalene gol atmadıkça, göz göre göre mücadele etmeden maç bitmedikçe bu konuda takımımıza/hocamıza hiçbir yakıştırma yapmayacağım. Hocadır, satıştır vesaire hiç inanmıyorum ben, belki de çok iyi niyetli düşünüyorum onca skandalların döndüğü bu canım vatanda... Ama topçularımızın iyi niyetini, azmini, gayretini görünce saygı duyuyorum onlara.

Bu seferde aşırı istek ve hırsımızın kurbanı olduk diyelim. Futbol öyle birşeyki bazı takımların bazılarına kimyaları denk gelmez, çok istersin üstün oynarsın yenemezsin. Bunun birçok örneği vardır tarihte. Siz daha eski olduğunuz için daha iyi bilirsiniz. Ben buna inanıyorum. Ama göreceksiniz gelecek sezon olacak, hem de inşallah Rıza Hocam ile BJK den minimum 4 puan alacağız. Önümüzdeki sezon bu yazıdan alıntı yapmanız dilek ve temennisi ile Tongue

Beklenen Gün Gelecekse, Çekilen Acılar Kutsaldır...

Biz €sKiS€hiRLiYiZ iste Farkımız...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2010 saat 21:15
Bu satış karalamalarını gündeme getirenler bence 2 grupdur:
1. grup geseliyim ve febeliyim diyenlerdirki bunların maksat ve amaçları nı anlıyor ve biliyorum kısaca BİZANS desem sizlerde anlarsınız.
2. grup ESES im alt liglerde iken başka sevdaların peşinde olanlar ESES im süper lige döndüğünüde ben esesliyim demeye başlayanlardır ve bunlar bu iddiaları gündeme getirirken ARMA yıda kötülediklerinin bile farkında olmayan kişilerdir.
Aptal dostum olacağına akıllı düşmanım olsun. Akıllı düşmanımın ne yapacağını kestirir önlemimi alırım ama aptal dostumun yapacağı belli değilse en büyük zararı o verir bize.
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2010 saat 22:00
profesyonellikte duygusallık yoktur profesyonel olduğunu kanıtlamak için elindeki 4. fırsatıda yenilerek hemde böylesine yenilerek kaybetti Rıza hoca.Yazık bjk lı hoca işte böyle geldin böyle gideceksin.Rıza hocam bjk yi hangi takımı çalıştırıken yendin bırak yenmeyi berabere kaldın? sen bjk yi yenip iyi hoca olduğunu ispatlamazsan seni geri alırlarmı kaldı ki bir kere almış göndermişler bidaha da almazlar bu neyin çabası? BİZANS ORJİNLİ HOCAYA HAYIR
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2010 saat 22:06
Alıntı yapılan banner

Dün takımımızla, taraftarımızla, teknik heyetimizle gurur duydum. Çok pisi pisine yenildik. Yediğimiz 3 golde çok basit. O pozisyonlarda bir futbolcumuz topu şişirse!!! hiç biri gol olmayacak pozisyonlar. Ne yapalım sağlık olsun. Zamanla bu hataları da yapmayayı öğreneceğiz. Doğru yoldayız, aynen devam.

Abi şişirsek kızıyon şişirmesek kızıyon :)...

Bu arada Tatar Mustafa, kusura bakma sen 2 saat demir çubukların üstünde boğazını yırttın ben 90 dakika bağıramadım. Herkesle sustum herkesle bağırdım. İki kez sessizlikte milleti gaza getireyim dedim ama ı ıh olmadı. Nedense o sessizlikte susmayan gençler bile sustu. 2-0 çok erken geldi, yediğimiz goller sesimizi kesti, taki maç sonuna kadar. Maç sonunda kendimize geldik. Hele maç sonu rakiple muhattap olmayışımız muhteşemdi...

Sağ ol, var ol...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2010 saat 22:08
Alıntı yapılan serdargül

profesyonellikte duygusallık yoktur profesyonel olduğunu kanıtlamak için elindeki 4. fırsatıda yenilerek hemde böylesine yenilerek kaybetti Rıza hoca.Yazık bjk lı hoca işte böyle geldin böyle gideceksin.Rıza hocam bjk yi hangi takımı çalıştırıken yendin bırak yenmeyi berabere kaldın? sen bjk yi yenip iyi hoca olduğunu ispatlamazsan seni geri alırlarmı kaldı ki bir kere almış göndermişler bidaha da almazlar bu neyin çabası? BİZANS ORJİNLİ HOCAYA HAYIR
Demekki 30 yıldır bizansın bjk orjinli hocaları yönetiyor bizi, ilginç...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 30/Mar/2010 saat 22:18
Alıntı yapılan otomatikkapi

Demekki 30 yıldır bizansın bjk orjinli hocaları yönetiyor bizi, ilginç...

Selim kardeş,
Hocaya bu dayanaksız suçlamaları yapanlar aynı zamanda ARMA yıda karaladıklarının farkındalarmı acaba?

Yukarı
Casus_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Serkan
Yer: Maraton Sağ
  Alıntı Casus_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2010 saat 01:55
http://www.youtube.com/watch?v=F2_u_EB6jIk 

1.59 sn.

Çoşarız Abisi Biz Eskişehirliyiz !!!Wink
BEN BİR KERE SEVMİŞİM SENİ...
Yukarı
026alp Liste gör
Yazar

alp
Yer: Turkey
  Alıntı 026alp Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Mar/2010 saat 12:22
8taş maçında art niyet olduğunu düşünen insanlara sesleniyorum el insaf art niyet olsa takım müthiş bi hırsla 3.golü kovalarmıydı ama siz dersinizki maçtan önce m.yılmaz la rüştü anlaşmış ve kafayı vuracağı köşeyi bildiği için kurtarmış. yapmayın beyler bahse konu takım eses dir. muzspor değil.
BİZİMLE KİMSE BAŞA CIKAMAZ..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 146147148149150 151>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır