eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Özhan Canaydın vefat etti.

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 14>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
acahan26 Liste gör
Yazar

HÜSEYİN
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı acahan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2010 saat 05:48
ALLAH  rahmet eylesin ailesie sabır vesin
SEVDAN BİR ATEŞ ESESİMM
Yukarı
Irfan-new york Liste gör
Deneyimli Yazar

Irfan Takil
Yer: United States
  Alıntı Irfan-new york Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2010 saat 06:03
Allah rahmet eylesin.
Ayri bir durusu vardi her zaman.
Basta GS camiasinin ve Turkiye futbol camiasinin basi sag olsun.
ES ES RUZGARI NEW YORKTA BILE ESIYOR! ! ! ! !(eskisehirsporusa.org)
Yukarı
EsEs Liste gör
Usta Yazar

Günay ORHAN
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2010 saat 07:01
Allah rahmet eylesin,mekanı Cennet olsun...
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...
Yukarı
sedefes Liste gör
Deneyimli Yazar

özer sedef akyazı
  Alıntı sedefes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2010 saat 07:12
Allah Rahmet eylesin taksiratını affetsin. inançlı bi adamdı .
Yukarı
ashanye Liste gör
Usta Yazar

Ayhan ÜNAL
  Alıntı ashanye Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2010 saat 07:52
Allah rahmet eylesin centilmen bir beyefendiydi mekanı cennet olsun.
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.
Yukarı
efsanee26 Liste gör
Usta Yazar

ÖMER DURAN.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı efsanee26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2010 saat 08:01
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun
ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
Karahan26 Liste gör
Yazar

Ulaş KARAHAN
Yer: Turkey
  Alıntı Karahan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2010 saat 08:15
Galatasaray camiasının başı sağolsun.Allah rahmet eylesin.
Sen + Ben= Biziz
Sen - Ben= Hiçiz
Sen x Ben= Herşeyiz
Sen : Ben= Bölünmeyiz ES-ES'im
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2010 saat 08:36
Bir zamanlar o sadece GS başkanı idi. Onu sevmek aklımın ucundan bile geçmezdi. Ta ki, Zaman Gazetesi'nin yılın sporcusu ödül töreninde kendisiyle karşılaşıp uzun süre sohbet edene kadar. Eski Spor Sergi Salonu'nda yapılan törenlere Merhum Abdullah Gegiç ve Kaptanımız Prof. Dr.Fethi Heper'in de katılacakları haberini alınca BKŞ olarak bir heyet yapmış ve salona gitmiştik.

Hocamız ve Kaptanımızı aradan yıllar geçse de yalnız bırakmamanın mutluluğu ve gururu ile salonda arz-ı endam ederken birden Özhan Canaydın'ı gördüm. Boynumda ESES kaşkolumla birlikte arkadaşlarıma haber bile vermeden doğruca onun yanına gittim. O an sanki bir his onun yanına gitmemi istedi.

Aramızda 40-50 adım kala beni gördü. Daha doğrusu boynumdaki atkıyı gördü. Birden gülümsedi, sağ elini yumruk yapıp havaya kaldırarak ESES çekmeye başladı. Nasıl gururlanmış, nasıl duygulanmıştım anlatamam. Yanına vardım, elimi uzattım. Koskoca Özhan Canaydın, kibarca elimi sıkar, bir iki cümle güzel laf eder geçiştirir diye düşünürken, elimi kavradığı gibi boynuma sarıldı. "Arkadaş ben de bu Eskişehirspor taraftarına hayranım. Her yerde varsınız, aferin" sözleriyle açtı sohbeti. "O neydi öyle be arkadaş, Es Es Es ki ki ki ...., Amigo Orhan sahaya bir girdiği vakit bizim futbolcular nasıl top oynayacaklarını şaşırırlardı" anlatmaya devam etti. Çevremizde bulunanlar bir taraftan onu dinliyor bir taraftanda beni süzüyorlardı.

Bir ara Özhan Canaydın boynumdaki kaşkolu aldı. Boynuna taktı. "Başkanım kabul ederseniz size armağan etmek isterim" dedim. Bu sözlerim üzerine kaşkolu hemen boynundan çkardı. "Yok kabul edemem ESES taraftarı için bunun ne kadar kıymetli olduğunu bilirim. Bu kadar kıymetli bir hediye kabul etmek görgü kurallarına uymaz" dedi ve hem beni hem de orada bulunan herkesi şok etti. Bir insan bu kadar mı kibar ve alçak gönüllü olabilir. Karşısındaki insanın değerlerini bu kadar nasıl yüceltebilir bir insan. Bu insan Özhan Canaydın ise işte böyle yüceltiyor. Maksadı o kaşkolu almak ya da almamak değildi, benim sevdamı yüceltmekti...

Bir süre sohbet ettikten sonra kendisinden bir imza alıp ayrıldım. Yeniden arkadaşlarımın yanına geldim. Onlar benim yokluğmun farkında bile değillerdi. Bir süre sonra hocamız ve kaptanımız geldiler salona. Biz her ikisini de adta koruma altına almış yanlarından hiç ayrılmıyorduk. Özellikle kaptanımızla koyu bir sohbete dalmıştık. Tam sohbetin koyulaştığı bu sırada Özhan Canaydın'ın eli kaptanımızın kolunu tuttu. "Fethiciğim nasılsın" dedi. Yıllar önce GS'nin transfer etmek için çok uğraştığı ve başaramadığı günleri anımsayarak bir espri yapmak amacıyla "Başkanım kaptanımızı size vermeyiz" diyerek diğer kolundan da ben tutup kendime doğru çektim Fethi kaptanı. Bu esprimi ilk anlayan Özhan bey olmuştu. Hemen bir kahkaha patlattı ve "Yahu işte ben bunun için size hayranım, aradan yıllar geçti siz halen unutmadınız ve kaptanınıza sahip çıkıyorsunuz, bravo!" dedi ve kaptanın kolunu bıraktı Tongue

Özhan Bey ve Fethi kaptan bu espri üzerine uzun süre o transfer hikayesini anlattılar bize.

Bu anımı sizlerle paylaşmak istedim. Bu vesileyle merhuma yüce Rabbimden rahmet sevenlerine de başsağlığı diliyorum. Hüküm Allah'ın...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
night_raider Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı night_raider Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2010 saat 08:40
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun...
Ne bir İnat Ne Bir Heves Her Sevdalının Yüreğindedir O Ses Kalsada Son Nefes Her Zaman Her Yerde En büyük ESES
Yukarı
canba Liste gör
Yazar

Can Başar
Yer: eskişehir
  Alıntı canba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Mar/2010 saat 08:43
gerçek bir beyefendi iyi bir insanı kaybettik allah rahmet eylesin
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 34567 14>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,468 saniyede hazırlanmıştır