eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Beşiktaş:3 Eskişehirspor:2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 151>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Esparta _yigit Liste gör
Usta Yazar

Ygt
Yer: Yıldıztepe Loj.
Online Durum: Offline
  Alıntı Esparta _yigit Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2010 saat 00:14
Alıntı yapılan yakuza26

FTK üzerinden UEFA'ya gidecek diye bir şey yok diye biliyorum...
Fenerbahçe kupayı alsa + ligi de 3 veya 4.tamamlasa Uefa'ya gider.Kupada final oynayan takım onun yerine UEFA'ya gider...
buyur Uğur Meleke'nin yazısından alıntı:
"Europa League
Bu sezon Intertoto biletimiz de Europa League biletine çevrildi, ama her 3 temsilcimiz de Kupa 2’de ön eleme oynamak zorundalar. Normal şartlarda kupa şampiyonumuz 4. ön elemeden; lig üçüncümüz 3. ön elemeden; lig dördüncümüzse 2. ön elemeden yarışa dahil olacak. Eğer Fortis Türkiye Kupası (FTK) şampiyonu ligde ikiye girip Ş.Ligi bileti kazanırsa, hakkını FTK finalistine devredecek. Eğer FTK finalisti de Ş.Ligi biletine sahipse, son Europa League bileti lig beşincisine gidecek.
FTK şampiyonu lig sıralaması gereği Europa League biletine sahipse, onun hakkı da kupa finalistine değil, lig beşincisine devrediliyor. "

http://www.tumspor.com/haber/20090409/Avrupa-kupalarina-kimler-gidecek.php

Eğer sen Uğur Meleke'den daha iyi bilirim diyorsan söyleyecek sözüm yok Confused

[/QUOTE]

Ben ondan daha iyi biliyorum diye bi iddiada bulunmadım. Statüyü öyle biliyordum, doğru bilgilendirme için teşekkürler...
ÇUFF ÇUFF HEEY..
Yukarı
oner Liste gör
Usta Yazar

öner
Yer: Doktorlar
  Alıntı oner Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2010 saat 00:17
30 lira olacak bizim taraf maçta.
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...
Yukarı
Murat2616 Liste gör
Usta Yazar

Murat Güven
Yer: Eskişehir
  Alıntı Murat2616 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2010 saat 00:29
BJK maçında bize ayrılan yer yetmeyecektir. Truva olabilir Embarrassed
Kırmızı Şimşekler
Yukarı
eSkoLiq Liste gör
Deneyimli Yazar

Özcan Çağlar
  Alıntı eSkoLiq Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2010 saat 00:30
Alıntı yapılan oner

30 lira olacak bizim taraf maçta.

Bu kesinmi? kaynak nedir ?
ßu Kalpler Sana Tutsak ..
Yukarı
Darkevil_26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
Yer: Hamamyolu
  Alıntı Darkevil_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2010 saat 00:36
Alıntı yapılan Murat2616

BJK maçında bize ayrılan yer yetmeyecektir. Truva olabilir Embarrassed

Bizimde b planımızda var Murat amca
Biz sahadaki sen;
Sen tribündeki biz..
Yukarı
ES_Kadir Liste gör
Usta Yazar

Kadir Gürcan
  Alıntı ES_Kadir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2010 saat 00:44
[/QUOTE]
"Europa League
Bu sezon Intertoto biletimiz de Europa League biletine çevrildi, ama her 3 temsilcimiz de Kupa 2’de ön eleme oynamak zorundalar. Normal şartlarda kupa şampiyonumuz 4. ön elemeden; lig üçüncümüz 3. ön elemeden; lig dördüncümüzse 2. ön elemeden yarışa dahil olacak. Eğer Fortis Türkiye Kupası (FTK) şampiyonu ligde ikiye girip Ş.Ligi bileti kazanırsa, hakkını FTK finalistine devredecek. Eğer FTK finalisti de Ş.Ligi biletine sahipse, son Europa League bileti lig beşincisine gidecek.
FTK şampiyonu lig sıralaması gereği Europa League biletine sahipse, onun hakkı da kupa finalistine değil, lig beşincisine devrediliyor. "

http://www.tumspor.com/haber/20090409/Avrupa-kupalarina-kimler-gidecek.php

[/QUOTE]

Bak bunu bilmiyordum . Avrupa şansımızın artması FB'ye bağlı . FB umarım ligde düşüşünü sürdürür ve umarım kupayı alır . Herşeye rağmen Avrupa olur olmaz ama 2. senemizde Avrupa'ya gidebilirmiyiz diye hesap yapmamız çok güzel ve çok önemli . Şahsen kendim özeleştiri yapıyorum hocamıza ve yönetime biraz haksızlık yaptığımı düşünüyorum . Daha sabırlı olmam ve biraz daha beklemem gerektiğini gördüm .
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2010 saat 01:31
Alıntı yapılan 26_26_26

Avrupa ya gidelim,gitmeyelim yeterki ilk 5 veya 6 da yer bulalım kendimize.Sonraki sezonda hedefimiz çok daha yukarılar olacaktır zaten,yeterki ligi dediğim yerlerde bitirelim.
Önümüzde daha çok maç var,bunun inişide olabilir hiç istemesekte...
Abi biz farklıyız ,
İniş olcağını sanmıyorum takım oynamasada oynatırız bunu herkes biliyor ,
ama böle diyipte hobaa huraa diyip uefaya katıamadık diye hiç üzülmeye gerek yok.2.senemiz daha bu,
seneye ilk 3 olmalı hedefimiz ,
ama bu sene 4 olamasakda 5. ve 6. lık başarıdır bizim içn.
Gelecek para ile seneye biraz daha katkıyla ( dendiği gibi açığın üstü bu sezon sonunda kapanırSA ) bu takım ilk 3'ün en başta adaylarındandır.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
barises Liste gör
Deneyimli Yazar

Barış
  Alıntı barises Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2010 saat 01:50
bck maçı avrupa kupası için çok önemli final maçı 2. finalde dırabzon.. a.g kasımpaşa sivas denizli gibi takımları öyle yada böyle yenmemiz gerek ve o kaliteye sahibiz. Öncelikli hedefimiz şu ag maçının ardından trabzon ve kayserinin önünde olmak olmalı.
Yukarı
akif_26 Liste gör
Usta Yazar

Akif YER
  Alıntı akif_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2010 saat 02:03

Beşiktaş Maçı Facebook Sayfamız

http://www.facebook.com/event.php?eid=367032278994&ref=mf

Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı apples26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 16/Mar/2010 saat 09:28
Alıntı yapılan yakuza26

Alıntı yapılan mt_yuruk26

Alıntı yapılan esesli_murti

trabzon kupayı alsa

1-gs

2-bursa

3-bjk

4-fb

5-eses

olsa böyle uefaya gitmemiz daha mantıklı  

kupayı trabzonda alsa fenerde alsa ilk 4 e giremezsek uefa olmaz.
Bir ihtimal daha var..
Eğer fb kupayı alırsa ve lig sonunda ilk ikiye giremeyip, 3. veya 4. olursa, fb FTK üzerinden UEFA'ya gidecek ve 5. olan takıma UEFA yolu görünecek...Bu bana en olası ihitmal gibi görünüyor..

Kesinlikle katılıyorum.UEFA youlu böylelikle açık olacak.Bence fener bu oyunla ligde ilk 2 ye giremez 4.olur büyük ihtimal.Kupada da manisa yı geçer finala yükselir.Final maçını alırsa bizizim işimizde olur.

Düşünsenize Avrupa takımlarını burda dize getirdiğimizi.Ne süperrr bişeyyyy.
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1415161718 151>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,531 saniyede hazırlanmıştır